Відмінності між версіями «Портфоліо Щербини Людмили з теми "У житті завжди є місце подвигу. Зал мужності і слави Роменської СЗОШ №1"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальний заклад)
(Місце проведення тренінгу)
 
(не показано 12 проміжних версій цього учасника)
Рядок 28: Рядок 28:
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=
  
[https://docs.google.com/open?id=0B1mqOWn9TckfNFVocVhHMG5xQ1k стартова презентація вчителя]
 
  
[https://docs.google.com/open?id=0B1mqOWn9TckfMjNiUDdCYWJ1TW8  презентація учнів]
+
Учні знайомляться з темою проекту переглядаючи [https://docs.google.com/open?id=0B1mqOWn9TckfNFVocVhHMG5xQ1k стартову презентацію вчителя], в ході презентації заповнюють форми для вхідного оцінювання навчальних потреб учнів. За допомогою результатів оцінювання формулюють питання, що цікавлять учнів, повідомляються проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту.
 
+
Учні отримують контрольні списки до своїх продуктів проектної діяльності. Учні здійснюють пошук необхідної інформації в тому числі і в мережі Інтернет, в архіві музею. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності за допомогою блогу та Skype, де організовується співробітництво учнів в середині окремої групи, з іншими однокласниками, вчителем та з експертами. Ведуть щоденники по збору інформації. В ході роботи над проектом учні заповнюють листи прогресу роботи над проектом, відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. Для кожної групи створюється блог для рефлексії. За допомогою форм оцінювання,З-Х-Д та контрольних списків оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Проводяться консультації, під час яких використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті.
 
+
Працюючи в групах, учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності, презентують свою роботу. Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів, рівень розвитку навичок мислення учнів переходить на більш високий рівень. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності: [https://docs.google.com/open?id=0B1mqOWn9TckfMjNiUDdCYWJ1TW8  презентація учнів], [http://lsnbshch.blogspot.com/ учнівський блог],[[вікі-стаття Історія епохи через історію родини]], проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом,  оцінка отриманих результатів та продукту проектної діяльності вчителем. По закінченню проекту проводиться конференція-презентація проекту учнів, взаємооцінювання та рефлексія.
 
+
[http://lsnbshch.blogspot.com/ учнівський блог]
+
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 47: Рядок 44:
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
  
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. П.І.Калнишевського
+
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. П.І.Калнишевського  
 +
Роменської міської ради Сумської області
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
місто Ромни Сумської області
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
 +
l.shch.18@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 57: Рядок 58:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
29.10.2012 - 02.11.2012
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
  
 +
[http://shkola-1.at.ua Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради]
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
 +
Ніколаєнко С.П., Герасименко Н.В.
 +
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 17:55, 1 листопада 2012


Назва проекту

"У житті завжди є місце подвигу. Зал мужності і слави Роменської СЗОШ №1"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, інформаційні технології, історія України, виховні години

Навчальні цілі

Навчальний проект з інформатики має на увазі виховання у учнів патріотизму, гордості за рідний край. Навчить правильно та швидко виконувати набір тексту, розміщення графіки на сторінці, , використовуючи комп’ютерну графіку, закони розміщення інформації та взаємодії кольорів

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

Опис оцінювання

При вивченні теми використовуються різноманітні методи та інструменти та інструменти оцінювання. Це допомагає учням і вчителю поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у навчанні учнів, забезпечувати зворотній зв’язок, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його представлення, а також відобразити у весь навчальний цикл. Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми. Асоціативний кущ, З-Х-Д допомагає з'ясувати вхідні знання учнів про проблему дослідження, інші інструменти - відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів. Відповіді учнів на ключове питання під час написання ними творів про подвиг дає інформацію про те, як учні змогли поєднати роботу у проекті з більш широкими поняттями. Презентації допомагали у редставленні зібраного матеріалу.Форма оцінювання для презентації з прогнозування допомагає оцінити знання учнів з даної теми.контрольний список для оцінювання презентації Підсумкове тестування за допомогою он-лайн опитувальника дає можливість побачити наскільки збільшився об’єм знань учнів.

Діяльність учнів та вчителя

Учні знайомляться з темою проекту переглядаючи стартову презентацію вчителя, в ході презентації заповнюють форми для вхідного оцінювання навчальних потреб учнів. За допомогою результатів оцінювання формулюють питання, що цікавлять учнів, повідомляються проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Учні отримують контрольні списки до своїх продуктів проектної діяльності. Учні здійснюють пошук необхідної інформації в тому числі і в мережі Інтернет, в архіві музею. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності за допомогою блогу та Skype, де організовується співробітництво учнів в середині окремої групи, з іншими однокласниками, вчителем та з експертами. Ведуть щоденники по збору інформації. В ході роботи над проектом учні заповнюють листи прогресу роботи над проектом, відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. Для кожної групи створюється блог для рефлексії. За допомогою форм оцінювання,З-Х-Д та контрольних списків оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Проводяться консультації, під час яких використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Працюючи в групах, учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності, презентують свою роботу. Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів, рівень розвитку навичок мислення учнів переходить на більш високий рівень. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності: презентація учнів, учнівський блог,вікі-стаття Історія епохи через історію родини, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом, оцінка отриманих результатів та продукту проектної діяльності вчителем. По закінченню проекту проводиться конференція-презентація проекту учнів, взаємооцінювання та рефлексія.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Щербина Людмила Петрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики

Навчальний заклад

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області

Місто\село, район, область

місто Ромни Сумської області

Контактні дані

l.shch.18@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

29.10.2012 - 02.11.2012

Місце проведення тренінгу

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради

Тренери

Ніколаєнко С.П., Герасименко Н.В.