Відмінності між версіями «Портфоліо Ярмолюк І.М. "Віртуальний світ"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Діяльність учнів та вчителя)
 
(не показано 15 проміжних версій цього учасника)
Рядок 19: Рядок 19:
 
9 клас, 13-14 років
 
9 клас, 13-14 років
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
 +
 +
Діяльність учнів
 +
І етап – Учні ознайомлюються з презентацію вчителя, ключовими та тематичними питаннями, обирають тему учнівського міні-проекту для дослідження.
 +
ІІ етап – Проходять тестування по темі «Комп’ютерний світ». Після отримання позитивної оцінки за тестування, учні можуть перейти до ІІІ етапу – роботи в проекті.
 +
1.група – «теоретики» шукають інформацію в Інтернеті, опрацьовують літературу в бібліотеці, щоб відповісти на питання: Як розвивалися комп’ютерні технології?. Створюють групову презентацію та презентують її перед «дослідниками».
 +
2.група – «дослідники» вивчають віртуальний світ. Аналізуючи отриману інформацію створюють правила безпечного перебування в ньому.  Готують презентацію.
 +
ІV етап – Учні складають кросворди. Створюють публікації та веб – сайт для шанувальників віртуального світу. На цій сторінці учні зможуть постійно розміщувати свої та надіслані іншими роботи.
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzeFhrcnVTMkhMX2M/edit План вивчення теми]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzZW1JT3FBakx1OEU/edit План впровадження проекту]
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
На початку дослідження учні визначають цінність проекту для себе вибирають один із запропонованих напрямків роботи.
 +
Учні проведуть дослідження та створять звіти про них для того, щоб:
 +
– вдосконалювати навички:
 +
- групової роботи, співпраці в команді;
 +
- планувати свою роботу;
 +
- узгоджувати свою діяльність з іншими.
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
Учитель використовує для учнів для того ,щоб визначити навчальні потреби та встановити навчальні цілі потреб учнів і надавати зворотній зв’язок.  Для цього я створила [https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzR0ZqUTRyaldlUVU/edit таблицю ЗХД]  і [https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzTjZJOXNFX0szTUU/edit діаграму].  Було створено 
 +
[https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqfT9mO_NHlzdEVPZWwyZWlxUkgwT2FFQlhpYXRRaGc#gid=0 опитувальник] на google.com. Ще для кращого оцінювання учнів було створені [https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzNElBQkg1OUVzUzQ/edit тести]. Також була створена [https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzd3dCcHdENXdTNG8/edit форма оцінювання презентації учнів]. Вчитель проводив [https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzbVJmcnMwd3d5WjA/edit самооцінювання] щодо супроводу навчання для самого себе, перевірити. Ще проект можуть оцінити учні школи за такою формою. Учитель розробив
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzcjZiMEFlSzJreUU/edit форму оцінювання] за яким буде виставлено оцінку.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 +
 +
Учні досліджують можливості комп’ютера. Шукатимуть новинки в дизайні та будуть розробляти поради для безпечного користування. Учитель створив
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzbW4tMFpnbEZZREU/edit вступну презентацію]. Ця презентація допоможе учням усвідомити поставлені завдання цього проекту . Всі учні проекту будуть використовувати Інтернет, тому що шукання новизни в дизайні і можливості комп’ютера. Учитель створив
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzRlo3WkxzOC1NZlE/edit приклад учнівської презентації]. Учні будуть мати приклад ,як розробити проект. Оцінювання учнівських робіт: попереднє оцінювання, форма оцінювання і поточне оцінювання. З метою диференціація навчання в ході вивчення теми  булли створенні тести . Для фасилітації навчального процесу учителем була створена [https://docs.google.com/file/d/0B6fT9mO_NHlzQjBiRkZmd0FCb0U/edit публікація].
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
Ярмолюк Ірина
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
учитель, фізика
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
Хорохоринська ЗОШ І-ІІІ ст.
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
Волинська область, Луцький район, село Хорохорин
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
Рядок 45: Рядок 70:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
08.10 - 19.10
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
ВІППО
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
Остапчук Лариса Романівна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 10:55, 19 жовтня 2012


Назва проекту

Віртуальний світ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальні цілі

На початку дослідження учні визначають цінність проекту для себе вибирають один із запропонованих напрямків роботи. Учні проведуть дослідження та створять звіти про них для того, щоб: – вдосконалювати навички: - групової роботи, співпраці в команді; - планувати свою роботу; - узгоджувати свою діяльність з іншими

Вік учнів, клас

9 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту

Діяльність учнів І етап – Учні ознайомлюються з презентацію вчителя, ключовими та тематичними питаннями, обирають тему учнівського міні-проекту для дослідження. ІІ етап – Проходять тестування по темі «Комп’ютерний світ». Після отримання позитивної оцінки за тестування, учні можуть перейти до ІІІ етапу – роботи в проекті. 1.група – «теоретики» шукають інформацію в Інтернеті, опрацьовують літературу в бібліотеці, щоб відповісти на питання: Як розвивалися комп’ютерні технології?. Створюють групову презентацію та презентують її перед «дослідниками». 2.група – «дослідники» вивчають віртуальний світ. Аналізуючи отриману інформацію створюють правила безпечного перебування в ньому. Готують презентацію. ІV етап – Учні складають кросворди. Створюють публікації та веб – сайт для шанувальників віртуального світу. На цій сторінці учні зможуть постійно розміщувати свої та надіслані іншими роботи.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Навчальні цілі

На початку дослідження учні визначають цінність проекту для себе вибирають один із запропонованих напрямків роботи. Учні проведуть дослідження та створять звіти про них для того, щоб: – вдосконалювати навички: - групової роботи, співпраці в команді; - планувати свою роботу; - узгоджувати свою діяльність з іншими.

Опис оцінювання

Учитель використовує для учнів для того ,щоб визначити навчальні потреби та встановити навчальні цілі потреб учнів і надавати зворотній зв’язок. Для цього я створила таблицю ЗХД і діаграму. Було створено опитувальник на google.com. Ще для кращого оцінювання учнів було створені тести. Також була створена форма оцінювання презентації учнів. Вчитель проводив самооцінювання щодо супроводу навчання для самого себе, перевірити. Ще проект можуть оцінити учні школи за такою формою. Учитель розробив форму оцінювання за яким буде виставлено оцінку.

Діяльність учнів та вчителя

Учні досліджують можливості комп’ютера. Шукатимуть новинки в дизайні та будуть розробляти поради для безпечного користування. Учитель створив вступну презентацію. Ця презентація допоможе учням усвідомити поставлені завдання цього проекту . Всі учні проекту будуть використовувати Інтернет, тому що шукання новизни в дизайні і можливості комп’ютера. Учитель створив приклад учнівської презентації. Учні будуть мати приклад ,як розробити проект. Оцінювання учнівських робіт: попереднє оцінювання, форма оцінювання і поточне оцінювання. З метою диференціація навчання в ході вивчення теми булли створенні тести . Для фасилітації навчального процесу учителем була створена публікація.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ярмолюк Ірина

Фах, навчальний предмет

учитель, фізика

Навчальний заклад

Хорохоринська ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

Волинська область, Луцький район, село Хорохорин

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

08.10 - 19.10

Місце проведення тренінгу

ВІППО

Тренери

Остапчук Лариса Романівна