Відмінності між версіями «Портфоліо Мальона Ярослава Омеляновича з теми «ЗАСТОСУВАННЯ РУХЛ?В?Х І СПОРТ?ВН?Х ІГОР»»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Діяльність учнів та вчителя)
 
(не показані 11 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 13: Рядок 13:
  
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
 +
діти групуються в дві команди і розучують національні рухливі ігри
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
В проект приймають участь учні 9х класів.Проект направлений на розуміння дитини про шкідливого впливу алкоголю на організм людини, до яких негативних результатів приводить вживання алкоголю і наслідки його, на майбутьнє покоління, розуміння і освідомлення дітьми для чого потрібно вести здоровий спосіб життя. Метою проекту є ознайомлення з впливом алкоголя та шкідливих звичок на організм дитини, навести конкретні факти, які про це засвідчують. Допомогти учням зрозуміти шкідливість вживання спиртних напоїв, показати негативний наслідок їх дії на організм. Працюючи в парі і в групах, і проводячи різні опитування, учні отримують навики ділового спілкування і співпраці, які знадобляться їм у майбутньому. Учні, працюючи над проектом, оволодівають системою нових знань і вмінь, необхідних для застосування в практичній діяльності. Для успішного завершення проекту кожний із учасників повинен зробити свій вклад в його реалізацію. Учні створять мультимедійну презентацію, вікі-сайт.
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення іх інтересів за допомогою опитування. Форму З-Х-Д учні заповнюють під час презентації вчителя. Учні утворюють групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання іх проектної діяльності. В ході роботи над проектом учні заповнюють листи прогресу роботи над проектом,також повинні одержати дозвіл від батьків відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Створюють свою презетацію Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. За допомогою форм оцінювання та контрольних списків оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Контрольні списки оцінювання надаються учнів на початку проектної діяльності, форми оцінювання використовуються всередині проекту. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом. Оцінка отриманих портфоліо проктів та продукту проектної діяльності. По закінченню проекту проводиться конференція-презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 +
На підготовчому етапі учні обговорюють хід проекту, поділяються на три групи та організовують розподіл завдань для виконавців. Досліджують друковані та електронні публікації, шукають інформацію в Інтернеті. Добирають ілюстрації відповідно змісту. Під час реалізації проекту учні 1 групи створюють презентацію в режимі Power Point. Досліджують статистику з теми навчаються будувати діаграму в середовищі Excel, планують створення публікації. Знаходять інформацію з різних джерел та здійснюють опитування своїх однолітків, односельців, знайомих, проводять дослідження. Навчаються створювати публікацію у програмі Publisher. В домашній роботі учні виконують завдання ІІ групи (те що не робили на уроці). Для виконання домашнього завдання вчитель надає презентацію, в який ставить проблемні та уточнюючі питання, послідовні відповіді на які і будуть складати план виконання домашнього досліду та отримання висновків проекту. Завершується проект підготовкою звіту та презентації, у цей термін вчитель організовує он-лайн консультації по групах. Вчитель розвиває навички само спрямованості учнів у навчанні, використовуючи різні інструкції.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
Ярослав Мальон
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
фізична культура
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
Вигодський НКРЦ
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
смт,Вигода,Долинський район,Івано Франківська обл.
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
0507158042
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 39: Рядок 46:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
27. 08-31.08 2012
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
Вигодський НКРЦ
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
Рядок 50: Рядок 57:
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 +
Губернат М.С.
 +
Неспляк В.Ф.

Поточна версія на 16:04, 18 вересня 2012