Відмінності між версіями «Стаття учня з біології»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Дивовижний світ рослин)
(Дивовижний світ рослин)
 
(не показані 8 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
 
==Дивовижний світ рослин==
 
==Дивовижний світ рослин==
 +
[[Файл:Imgpreview (1).jpg]]
 +
[[Файл:Imgpreview (2).jpg]]
 +
[[Файл:Imgpreview (3).jpg]]
 +
[[Файл:Imgpreview (5).jpg]]
  
                            Зелені друзі
+
==Автори проекту==
    Природу не дарма називають чарівницею. Це не тільки невичерпна скарбниця багатств, джерело життя, - природа прикрашає зеленим килимом лісів і гаїв, шовковими травами і барвистими запашними квітами. Вона дарує людям здоров’я, почуття сили, чистоти, пробуджує в них людяність, щирість, сердечність і доброту.
+
7 класи
    І мимоволі тягнеться людина до квітів.
+
 
    У сиву давнину квіти обожнювали, вважали їх уособленням найніжніших почуттів. На острові Таїті й досі всіх дітей до 6-тирічного віку звуть «тіті», що означає «квітка». У нас дітей також часто порівнюють із квітами. У різні часи і в різних народів квіти були не лише «учасниками» багатьох урочистих подій, іноді свята влаштовувалися саме на честь квітучих рослин. Слов’янські народи з давніх язичницьких часів під час свята «русалії» вшановували берізку. Молоденькі берізки прикрашали стрічками й вінками, водили довкола них таночки, співали, розкладали багаття, влаштовували ігри.
+
==Тема дослідження==
    У Греції святкувалися гіацинтії, у Стародавньому Римі – розалії, у Франції – роз’єри і свято конвалій.
+
Квіткові рослини
    Особливо багато квіткових свят було в Китаї та Японії: у лютому – свято цвітіння слив, у березні – цвітіння персиків, у квітні – вишень, у червні – півонії, у жовтні – хризантем і свято червоніючого листя . У свята відповідними квітами прикрашали будинки, одяг, коней, лунала музика, поети писали вірші на довгих паперових стрічках, які чіпляли на квітучі дерева й кущі.
+
 
    На землі сила силенна квітів, але в кожного народу є найулюбленіші – це квіти рідного краю. Невід’ємним елементом українського пейзажу з килимом шовкових трав,нешвидкою течією спокійних річок, густими лісами і світлими березовими гаями є ромашки, ніжні конвалії, дзвоники.
+
 
    Кілька квіток, що ростуть серед степів, зелених перелісків,світлих дібров України, народ оспівав у піснях. Це маки – гордовиті червоні квіти, що весною тріпотливим килимом вкривають степ. Не менш улюблені – синій барвінок, конвалій, ромашки, волошки. Якщо уважно придивитися до візерунків народного вбрання, рушників тощо, можна впізнати в них обриси чорнобривців, нагідок, горицвіту, соняшників, мальв, барвінку.
+
 
 +
==Сама стаття==
 +
[https://docs.google.com/open?id=0B7G6daOy6G3oMG5jeUFWUEJrblE стаття]
 +
 
 +
==Корисні ресурси==
 +
 
 +
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 23:29, 5 вересня 2012

Дивовижний світ рослин

Imgpreview (1).jpg Imgpreview (2).jpg Imgpreview (3).jpg Imgpreview (5).jpg

Автори проекту

7 класи

Тема дослідження

Квіткові рослини


Сама стаття

стаття

Корисні ресурси