Відмінності між версіями «Петровська П»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Тренери)
 
(не показана одна проміжна версія ще одного учасника)
Рядок 45: Рядок 45:
  
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
Вчитель знайомить учнів з новою темою і представляє презентфцію з цієї теми. Вчитель також знайолмить учнів з методом проектів за допомогою буклетів. Вчитель поділяє клас на прупи та надає завдання кожній групі. Учні створюють власні блоги, на яких мають можливість обговорювати власні думки з іншими учнями. І створюють власні проекти та презентації з цієї теми. Навчальний проект – організаційна форма роботи, яка спрямована на засвоєння навчального матеріалу. Важливе чітке планування етапів роботи і виконавців:
+
Вчитель знайомить учнів з новою темою і представляє презентфцію з цієї теми. Вчитель також знайолмить учнів з методом проектів за допомогою буклетів. Вчитель поділяє клас на прупи та надає завдання кожній групі. Учні створюють власні блоги, на яких мають можливість обговорювати власні думки з іншими учнями. І створюють власні проекти та презентації з цієї теми. [https://docs.google.com/file/d/0B1qpTl7MX5lrbVR3OVM2NjRQV00/edit Навчальний проект] – організаційна форма роботи, яка спрямована на засвоєння навчального матеріалу. Важливе чітке планування етапів роботи і виконавців:
 
• формування спільної мети діяльності;
 
• формування спільної мети діяльності;
 
• плану підготовки до реалізації задуму;
 
• плану підготовки до реалізації задуму;
Рядок 84: Рядок 84:
 
Трущ Н.Б.
 
Трущ Н.Б.
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
[[Категорія: НП "Віткритий світ"]]
+
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: Проект для учнів 7 класу]]
 
[[Категорія: Проект для учнів 7 класу]]
 
[[Категорія: Банк проектів]]
 
[[Категорія: Банк проектів]]

Поточна версія на 09:06, 9 вересня 2012



Назва проекту

Прислівник

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Украінська мова.

Навчальна тема

Творення ступенів порівняння прислівників.

Вік учнів, клас

12 років

Стислий опис проекту

Добір матеріалу для розвитку самостійного мислення по темі.В данному проекті з україської мови з теми "Творення ступенів порівняння присліників" беруть участь учні 7 класу. Під час роботи пропонуються різні види діяльності: пошуково-вибіркова робота, дослідження-зіставлення, лінгвістичні ігри, творче спостереження з елементами аналізу, дослідження- відновлення, дослідження-творче моделювання. Мета цього проекту поглибити знання учнів про прислівник як самостійну незмінну частину мови, його морфологічні ознаки, синтактичну роль; сформувати загальнопізнавальні вміння знаходити прислівники в тексті, їх характеризувати, розвивати творче уміння утворювати прислівники від інших частин мови різними способами, ознайомити зі ступенями порівняння прислівників; формувати загальнопізнавальні вміння аналізувати ступені порівняння прислівників, відрізняти їх від омонімічних ступенів порівняння прикметників; розвивати творчі вміння утворювати вищий і найвищий ступінь порівняння прислівників.

Повний план вивчення теми

Для засвоєння теми відводиться 2 уроки. На першому уроці вчитель повідомлює тему, термін її вивчення, способи вивчення, оголошує план роботи над цією темою. Вчитель поділяє клас на 3 групи, кожна з яких отримує певне завдання. Розглядається, як найкращим засобом поглибити знання учнів про прислівник, ступені порівняння прислівників. Пропонуються такі види робіт: 1) Дати відповіді на питання. 2) Вибрати певний історичний період і створити газету від імені редактора, який жив у той час, вживаючи прислівники. 3)Утворити ступені порівяння прислівників за аналогією і заповнити самостійно таблицю. 4)Робота з тематичним текстом у групах. 5)Перевірка: словниковий диктант. 6)Робота з тематичним словником. 7)"Асоціативний кущ". 8) Домашнє завдання.

Навчальні цілі

1) Поглибити знання учнів про прислівник, його виражальні можливості у висловлюваннях. 2) Сформувати цілісну систему особистих знань семикласників з теми. 3) Розвивати творчі вміння самостійно розв`язувати нові пізнавальні завдання. 4) Удосконалювати мисленнєві дії,аналізувати, систематизувати й узагальнювати, доводити й обгрунтовувати. 5) Удосконалювати навички роботи в групах та вміння об`єктивно оцінювати рівень знань. 6) Правильно утворювати та орфографічно оформлювати прислівники з різними ступенями порівняння.

Опис оцінювання

Оцінювання мовних знань і вмінь здійснюється тематично. Зміст контролю визначається згідно з функціональним підходом до шкільного мовного курсу. Перевірці підлягають знання та вміння з мови необхідні для правильного використання мовних одиниць. Перевірка здійснюється фронтально у письмовій формі із застосуванням завдань тестового характеру. Учням пропонується: • розпізнавати вивчені мовні явища; • групувати, класифікувати; • сполучати слова, доповнювати, трансформувати речення, добираючи належну форму слова, потрібну лексему, відповідні засоби зв’язку між частинами речення. Оцінювання здійснюється таким чином, щоб за виконану роботу учень міг одержати від 1 до 12 балів. Також застосовую у своїй роботі таку форму перевірки знань учнів як практикум, яка пов’язана з самостійним виконанням учнями робіт. Головна мета – практичне застосування сформованих раніше вмінь та навичок, узагальнення та систематизація теоретичних знань, засвоєння методів дослідницької роботи.

Діяльність учнів і вчителя

Вчитель знайомить учнів з новою темою і представляє презентфцію з цієї теми. Вчитель також знайолмить учнів з методом проектів за допомогою буклетів. Вчитель поділяє клас на прупи та надає завдання кожній групі. Учні створюють власні блоги, на яких мають можливість обговорювати власні думки з іншими учнями. І створюють власні проекти та презентації з цієї теми. Навчальний проект – організаційна форма роботи, яка спрямована на засвоєння навчального матеріалу. Важливе чітке планування етапів роботи і виконавців: • формування спільної мети діяльності; • плану підготовки до реалізації задуму; • розробки організаційного плану; • виконання; Завдяки проектному навчанню учні вчаться: • Орієнтуватися в інформаційному просторі. • Аналізувати вчинки і думки. • Доводити власні погляди. • Підтверджувати чи спростовувати ідею. • Писати творчий звіт.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кучерява Людмила Миколаївна.

Фах, навчальний предмет

Вчитель української мови.

Навчальний заклад

Одеська гімназія №9 м.Одеси.

Місто\село, район, область

м. Одеса, Київський район.

Контактні дані

Проспект Ак.Глушка 1-Г, тел.47-19-31

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 27 серпня 2012.

Місце проведення тренінгу

Одеська гімназія №9

Тренери

Трущ Н.Б.