Відмінності між версіями «Портфоліо Савченко Н.В.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
(Повний План вивчення теми)
 
(не показано 5 проміжних версій цього учасника)
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
= Повний План вивчення теми =
 
= Повний План вивчення теми =
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B7xnWT95AwxdUkFNdVhneHU3b28/edit| план вивчення теми]
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
Рядок 33: Рядок 34:
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 +
Учитель знайомить учнів з методом проекту при вивченні теми, із способом запису використаних джерел, демонструє [https://docs.google.com/file/d/0B7xnWT95AwxdVVNhOTdOZWtnSEk/edit| тест] про авторське право, дає завдання у формі вчительського буклету та учительської [https://docs.google.com/file/d/0B7xnWT95AwxdY2VjbXE5Q2hkQ3c/edit| презентації], обговорює з учнями хід роботи.
 +
Учитель пропонує заповнити таблицю  [https://docs.google.com/file/d/0B7xnWT95AwxdMmxGODNNcHYxX3c/edit| ЗХД]- що вони знають і чого хочуть навчитися, що їм цікаво та [https://docs.google.com/file/d/0B7xnWT95AwxdOEoyZ2V2cERmZFk/edit| Т-схему].Для цього вони об'єднуються у групи.Кожна група отримує завдання і обговорює його, планує хід виконання своєї роботи. Створюють схему діяльності, розподіляють обов'язки та ролі.
 +
Працюючи,учні використовують Інтернет-ресурси.Учитель розповідає про закони правомірного використання інформації і як можна скористатися під час навчання матеріалами, захищеними авторським правом.
 +
Учитель використовує опитувальник, що дозволяє використовувати [https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArxnWT95AwxddEhUNUVPSDd1ZVZUNVktOV9ldUdnRlE#gid=0| тестову] форму роботи для встановлення рівня навчальних досягнень та виявити прогалини у знаннях.
 +
Учні створюють блоги і [https://docs.google.com/file/d/0B7xnWT95AwxdS3hhbnZWR2FBbDg/edit| презентацію] наповнюють їх інформацією про своє дослідження.
 +
Оцінювання відбувається протягом проекту, залучаючи учнів до самооцінювання та взаємооцінювання з використанням контрольних списків та форм оцінювання.
 +
Результатьи вчаться представляти та оформляти у Word,Power Point, Pablisher,Excel.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 13:10, 29 серпня 2012



Назва проекту

Дієприслівник як особлива форма дієслова

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова, українська література, англійська мова

Навчальна тема (як записано в програмі)

Дієприслівник як особлива форма дієслова

Вік учнів, клас

12 років, 7 клас

Стислий опис

Під час вивчення теми" Дієприслівник як особлива форма дієслова" учні мають змогу створити власний проект. Упродовж виконання проекту вони шукають інформацію в Інтернеті, створюють власний блог і презентують результати своєї роботи.Учні використовують навички роботи з ІКТ, які дуже важливі у 21 ст.

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні повинні: -ознайомитися з дієприслівником як особливою формою дієслова та дієприслівниковим зворотом; -навчитися визначати дієприслівник та дієприслівникові звороти у реченнях; -правильно писати та використовувати дієприслівники; -правильно розставляти розділові знаки; -визначати морфологічні ознаки дієприслівників та їх синтаксичну роль.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання відбувається упродовж усього навчання за темою.Важливим інструментом діяльності учнів є таблиця ЗХД. Також у своїй роботі використовую тестові завдання та підсумкове оцінювання.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учитель знайомить учнів з методом проекту при вивченні теми, із способом запису використаних джерел, демонструє тест про авторське право, дає завдання у формі вчительського буклету та учительської презентації, обговорює з учнями хід роботи. Учитель пропонує заповнити таблицю ЗХД- що вони знають і чого хочуть навчитися, що їм цікаво та Т-схему.Для цього вони об'єднуються у групи.Кожна група отримує завдання і обговорює його, планує хід виконання своєї роботи. Створюють схему діяльності, розподіляють обов'язки та ролі. Працюючи,учні використовують Інтернет-ресурси.Учитель розповідає про закони правомірного використання інформації і як можна скористатися під час навчання матеріалами, захищеними авторським правом. Учитель використовує опитувальник, що дозволяє використовувати тестову форму роботи для встановлення рівня навчальних досягнень та виявити прогалини у знаннях. Учні створюють блоги і презентацію наповнюють їх інформацією про своє дослідження. Оцінювання відбувається протягом проекту, залучаючи учнів до самооцінювання та взаємооцінювання з використанням контрольних списків та форм оцінювання. Результатьи вчаться представляти та оформляти у Word,Power Point, Pablisher,Excel.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Неля Василівна Савченко

Фах, навчальний предмет

Вчитель, українська мова та література

Навчальний заклад

Городоцька гімназія Хмельницької області

Місто\село, район, область

м.Городок, Городоцький р-н,Хмельницька обл.

Контактні дані

NeliaSavshenko@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17-27 серпня 2012 року

Місце провведення тренінгу

Городоцька гімназія Хмельницької області

Тренери

Коваленко Олена Василівна