Відмінності між версіями «Портфоліо Новікова О.Г.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Тренери)
(Стислий опис)
 
(не показано 15 проміжних версій цього учасника)
Рядок 11: Рядок 11:
 
Історія,англійська мова,зарубіжна література.
 
Історія,англійська мова,зарубіжна література.
  
 +
==Назва теми(як записано в програмі)==
 
Австралія.
 
Австралія.
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 
7 клас,12-13 років.
 
7 клас,12-13 років.
Стислий опис  
+
 
Учні 7 класу, вивчаючи тему "Австралія" згідно програми з географії,створюють проект,використовуючи Інтернет-ресурси.Впродовж реалізації проекту учні самостійно опрацьовують матеріал,шукаючи відповіді на поставлені запитання,створюють публікації, презентації та власні блоги.Це дає змогу удосконалювати навики роботи з ІКТ, що є необхідним на сучасному етапі розвитку суспільства.
+
==Стислий опис==
 +
Учні 7 класу, вивчаючи тему "Австралія" згідно [https://docs.google.com/file/d/0B2euIood6I9IeG1mVXZOVWc2V3c/edit| програми з географії],створюють проект,використовуючи Інтернет-ресурси.Впродовж реалізації проекту учні самостійно опрацьовують матеріал,шукаючи відповіді на поставлені запитання,створюють публікації, [https://docs.google.com/file/d/0B2euIood6I9IRTZLSV8tbU1YLWc/edit| презентації] та власні [http://mihaylovav.blogspot.com/| блоги].Це дає змогу удосконалювати навики роботи з ІКТ, що є необхідним на сучасному етапі розвитку суспільства.
  
 
= Повний План вивчення теми =
 
= Повний План вивчення теми =
Рядок 24: Рядок 26:
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
Оскільки оцінювання є одним із необхідних елементів навчання та засобів заохочення учнів,то із видами оцінювання та їх критеріями,що використовуватимуться впродовж проекту,учні ознайомлюються на першому ж уроці.Діяльність учнів оцінюватиметься напротязі усіх чотирьох уроків, що відведені для вивчення теми.Учні при демонстрації робіт однокласників мають змогу оцінити їх роботи та порівняти із власними.Під час узагальнення теми діти отримають тестові завдання.
+
Оскільки оцінювання є одним із необхідних елементів навчання та засобів заохочення учнів,то із видами оцінювання та їх критеріями,що використовуватимуться впродовж проекту,учні ознайомлюються на першому ж уроці.
 +
Діяльність учнів оцінюватиметься напротязі усіх чотирьох уроків, що відведені для вивчення теми. Учні при демонстрації комп'ютерних робіт однокласників мають змогу оцінити їх роботи та порівняти із власними.При оцінюванні учні використовують контрольні списки, складені вчителем.Під час узагальнення теми діти отримають тестові завдання.
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 +
Учні знайомляться з [https://docs.google.com/file/d/0B2euIood6I9INjRHeVkwUlNRUU0/edit| публікацією вчителя] з метою заохочення діяльності в проекті.
 +
З'ясовують цілі та завдання проекту.Заповнюють перші дві колонки [https://docs.google.com/file/d/0B2euIood6I9IZ2htSDZyZzFrREU/edit/ таблиці ЗХД].Ознайомлюються з [https://docs.google.com/file/d/0B2euIood6I9IeGRwdGJHNVR1NkU/edit/ Т-схемою].
 +
Знайомляться з [https://docs.google.com/file/d/0B2euIood6I9IN0lTOHVhMW5zSWc/edit| законом про авторське право].При вивченні теми учні працюють в офісних програмах та на сайті Google.
 +
 +
Учні розподіляються на групи, кожна група отримує певні завдання  для опрацювання.В кожній групі обирається координатор, який розподіляє обов'язки.Вчитель вносить корективи у розподіл обов'язків,зважаючи на можливості учнів.Обдаровані учні отримують творчі завдання підвищеної складності.Вчитель демонструє приклад учнівської роботи,який учні використовують в якості прикладу для створення власних робіт. Діти запускають браузер,заходять на пошуковий сайт та знаходять інформацію,що допоможе вирішити поставлені перед ними завдання.
 +
Кожна група демонструє презентацію, або блог, або публікацію,де висвітлено основні відомості про явища та об'єкти,що стосуються їхньої теми та особливості цих явищ і об'єктів.Учні, використовуючи контрольний список,оцінюють власну роботу та роботу однокласників у групі.
 +
 +
Після презентування всіх групових робіт учні виконують [https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmeuIood6I9IdHNQcTFVNXlOc1pULUh1WjVDN1lhblE#gid=0| тест для перевірки рівня засвоєння знань].Заповнюють створений вчителем опитувальник з метою корекції діяльності вчителя та учнів при вивченні наступних тем.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 09:02, 30 серпня 2012



Назва проекту

Австралія

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія. Історія,англійська мова,зарубіжна література.

Назва теми(як записано в програмі)

Австралія.

Вік учнів, клас

7 клас,12-13 років.

Стислий опис

Учні 7 класу, вивчаючи тему "Австралія" згідно програми з географії,створюють проект,використовуючи Інтернет-ресурси.Впродовж реалізації проекту учні самостійно опрацьовують матеріал,шукаючи відповіді на поставлені запитання,створюють публікації, презентації та власні блоги.Це дає змогу удосконалювати навики роботи з ІКТ, що є необхідним на сучасному етапі розвитку суспільства.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні повинні вміти характеризувати географічне положеня, природу, населення і політичну карту материка,пояснювати звязки між природними компонентами, порівнювати природу Австралії з природою Африки.Мають навчитись,користуючись Інтернетом, знаходити необхідну інформацію,аналізувати її, творчо опрацьовувати та узагальнювати.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оскільки оцінювання є одним із необхідних елементів навчання та засобів заохочення учнів,то із видами оцінювання та їх критеріями,що використовуватимуться впродовж проекту,учні ознайомлюються на першому ж уроці. Діяльність учнів оцінюватиметься напротязі усіх чотирьох уроків, що відведені для вивчення теми. Учні при демонстрації комп'ютерних робіт однокласників мають змогу оцінити їх роботи та порівняти із власними.При оцінюванні учні використовують контрольні списки, складені вчителем.Під час узагальнення теми діти отримають тестові завдання.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учні знайомляться з публікацією вчителя з метою заохочення діяльності в проекті. З'ясовують цілі та завдання проекту.Заповнюють перші дві колонки таблиці ЗХД.Ознайомлюються з Т-схемою. Знайомляться з законом про авторське право.При вивченні теми учні працюють в офісних програмах та на сайті Google.

Учні розподіляються на групи, кожна група отримує певні завдання для опрацювання.В кожній групі обирається координатор, який розподіляє обов'язки.Вчитель вносить корективи у розподіл обов'язків,зважаючи на можливості учнів.Обдаровані учні отримують творчі завдання підвищеної складності.Вчитель демонструє приклад учнівської роботи,який учні використовують в якості прикладу для створення власних робіт. Діти запускають браузер,заходять на пошуковий сайт та знаходять інформацію,що допоможе вирішити поставлені перед ними завдання. Кожна група демонструє презентацію, або блог, або публікацію,де висвітлено основні відомості про явища та об'єкти,що стосуються їхньої теми та особливості цих явищ і об'єктів.Учні, використовуючи контрольний список,оцінюють власну роботу та роботу однокласників у групі.

Після презентування всіх групових робіт учні виконують тест для перевірки рівня засвоєння знань.Заповнюють створений вчителем опитувальник з метою корекції діяльності вчителя та учнів при вивченні наступних тем.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Новікова Ольга Григорівна

Фах, навчальний предмет

Ботаніко-географ,еколог. Географія.

Навчальний заклад

Городоцька гімназія.

Місто\село, район, область

М.Городок Городоцького району Хмельницької області.

Контактні дані

novikovaferens@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 17.08.2012р по 27.12.2012р.

Місце провведення тренінгу

Городоцька гімназія

Тренери

Коваленко Олена Василівна