Відмінності між версіями «Портфоліо Грищук Вікторії Миколаївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місто\село, район, область)
(План розміщений в Інтернеті. План теми "Листок")
 
(не показані 7 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 26: Рядок 26:
 
= Повний План вивчення теми =
 
= Повний План вивчення теми =
  
==План розміщений в Інтернеті.
+
==План розміщений в Інтернеті. План теми "Листок"==
  План теми "Листок"==
+
[https://docs.google.com/file/d/0B0HgzusRRyKkSEd0dy1DbUVLWE0/edit План]
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
Рядок 39: Рядок 39:
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
  
==Модуль 3. Вчитель допомагає учням визначитися з групою.1 груа- «дослідники»- виготовляють тимчасові мікропрепарати листкових пластинок, досліджують об’єкти під мікроскопами, встановлюють причинно-наслідкові зв’язки, роблять висновки. 2 група- «науковці» - шукають інформацію з додаткових джерел. 3 група –«термінологи» - дають пояснення, з’ясовують значення.
+
Вчитель допомагає учням визначитися з групою.1 груа- «дослідники»- виготовляють тимчасові мікропрепарати листкових пластинок, досліджують об’єкти під мікроскопами, встановлюють причинно-наслідкові зв’язки, роблять висновки. 2 група- «науковці» - шукають інформацію з додаткових джерел. 3 група –«термінологи» - дають пояснення, з’ясовують значення.
Модуль 4. Вчитель допомагає учням визначитись з тим, що потрібно зробити для виконання завдань, демонструє презентацію та обговорює виконання роботи.
+
Вчитель допомагає учням визначитись з тим, що потрібно зробити для виконання завдань, демонструє презентацію та обговорює виконання роботи.
Модуль 5. Вчитель з учнями обговорює як учні будуть використовувати ресурси Інтернету при підготовці проектів, нагадує про авторське право, про самостійність та творчість в роботі.
+
Вчитель з учнями обговорює як учні будуть використовувати ресурси Інтернету при підготовці проектів, нагадує про авторське право, про самостійність та творчість в роботі.
Модуль 6. Вчитель може використовувати мережевий опитувальник для перевірки знань учнів.
+
Вчитель може використовувати мережевий опитувальник для перевірки знань учнів.
Модуль 7. Вчитель допомагає учням в створені блогу. Учні створюють блог, що знаходиться за адресою
+
Вчитель допомагає учням в створені блогу. Учні створюють блог, що знаходиться за адресою
Модуль 8. Вчитель при оцінюванні проектів використовує власну систему оцінювання,  залуча’ учнів до процесу оцінювання. Використовує підсумкове оцінювання, само оцінювання, взаємооцінювання.
+
Вчитель при оцінюванні проектів використовує власну систему оцінювання,  залуча’ учнів до процесу оцінювання. Використовує підсумкове оцінювання, само оцінювання, взаємооцінювання.
Модуль 9. Вчитель за допомогою спеціальних анкет визначає навчальні особливості учнів та відповідно до цього відбувається поділ на групи. При цьому враховується домінуючі типи сприйняття та різні когнітивні стилі множинного інтелекту.
+
Вчитель за допомогою спеціальних анкет визначає навчальні особливості учнів та відповідно до цього відбувається поділ на групи. При цьому враховується домінуючі типи сприйняття та різні когнітивні стилі множинного інтелекту.
Модуль 10. Вчитель як фасилітатор в навчанні учнів за методом проектів здійснює ненав’язливу допомогу учням. Ні в якому разі не вирішує за дітей,  до помає у вирішенні складних питань, толерантно ставиться до учнів.
+
Вчитель як фасилітатор в навчанні учнів за методом проектів здійснює ненав’язливу допомогу учням. Ні в якому разі не вирішує за дітей,  до помає у вирішенні складних питань, толерантно ставиться до учнів.
Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання==
+
Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B0HgzusRRyKkUHU2TUJ1WWJMVjg/edit Листок]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B0HgzusRRyKkRjYtUU9QdXlnWmc/edit Метод проектів у навчальній діяльності]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B0HgzusRRyKkTlRoRFJzdGoyMUU/edit Авторське право]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 67: Рядок 71:
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
 +
==victoriya.grischhuk@mail.ru==
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 +
 +
==16 - 22.08.2012 р.==
  
 
==Місце провведення тренінгу==
 
==Місце провведення тренінгу==
 +
 +
==судилківська зош 1-111 ст.==
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
[[Категорія:10 версія]]
 
[[Категорія:10 версія]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 +
 +
==Яржемська Алла Антонівна==

Поточна версія на 08:42, 23 серпня 2012



Зміст

Назва проекту

Листок

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія. Екологія. Хімія. Математика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Внутрішня будова і функції листка

Вік учнів, клас

12 - 13 років. 7-а клас.

Стислий опис

Учні створять власний проект. Впродовж виконання проекту учні шукають інформацію в Інтернеті і створюють власний блог. Учні в повному обсязі використовують навички роботи ІКТ.

Повний План вивчення теми

План розміщений в Інтернеті. План теми "Листок"

План

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні повинні поглибити знання про типи тканин та їх функції. Ознайомитися з особливостями внутрішньої будови листка у зв'язку з його функціями. Розвивати навички лабораторного дослідження та встановлювати причинно-наслідкові зв'язки.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Важливим інструментом в оцінюванні діяльності дітей є таблиця З-Х-Д. Також впродовж роботи використовую форми запису узагальнень і запитань. В даному проекті важливим є не кількісне виконання завдання, а якісне. Тому що учні творять зовсім нову для себе інформацію.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Вчитель допомагає учням визначитися з групою.1 груа- «дослідники»- виготовляють тимчасові мікропрепарати листкових пластинок, досліджують об’єкти під мікроскопами, встановлюють причинно-наслідкові зв’язки, роблять висновки. 2 група- «науковці» - шукають інформацію з додаткових джерел. 3 група –«термінологи» - дають пояснення, з’ясовують значення. Вчитель допомагає учням визначитись з тим, що потрібно зробити для виконання завдань, демонструє презентацію та обговорює виконання роботи. Вчитель з учнями обговорює як учні будуть використовувати ресурси Інтернету при підготовці проектів, нагадує про авторське право, про самостійність та творчість в роботі. Вчитель може використовувати мережевий опитувальник для перевірки знань учнів. Вчитель допомагає учням в створені блогу. Учні створюють блог, що знаходиться за адресою Вчитель при оцінюванні проектів використовує власну систему оцінювання, залуча’ учнів до процесу оцінювання. Використовує підсумкове оцінювання, само оцінювання, взаємооцінювання. Вчитель за допомогою спеціальних анкет визначає навчальні особливості учнів та відповідно до цього відбувається поділ на групи. При цьому враховується домінуючі типи сприйняття та різні когнітивні стилі множинного інтелекту. Вчитель як фасилітатор в навчанні учнів за методом проектів здійснює ненав’язливу допомогу учням. Ні в якому разі не вирішує за дітей, до помає у вирішенні складних питань, толерантно ставиться до учнів. Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання

Листок Метод проектів у навчальній діяльності Авторське право

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вікторія Миколаївна Грищук

Фах, навчальний предмет

Вчитель. Біологія.

Навчальний заклад

Судилківська зош 1-111 ст.

Місто\село, район, область

с.Судилків Шепетівський р-н Хмельницька обл.

Контактні дані

victoriya.grischhuk@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16 - 22.08.2012 р.

Місце провведення тренінгу

судилківська зош 1-111 ст.

Тренери

Яржемська Алла Антонівна