Відмінності між версіями «Портфоліо Торбан Світлани Володимирівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва проекту)
(Відомості про тренінг)
 
(не показано 8 проміжних версій цього учасника)
Рядок 4: Рядок 4:
  
 
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
 
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
ЛІНІЙНІ РІВНЯННЯ З ОДНІЄЮ ЗМІННОЮ
+
ГЕОМЕТРИЧЕСКИЕ ФИГУРЫ
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 
12-13 років, 7 клас  
 
12-13 років, 7 клас  
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
Під час вивчення Теми "////////", згідно з програми з математики для 7 класів учні мають змогу створити власний проект про лінійні рівняння та способи їх дослідження, виконавши завдання проекту. Впродовж виконання проекту учні створюють, шукають інформацію в Інтернеті, проводять анкетування. Вони стають дослідниками інформації і самі для себе отримують нову і важливу для них інформацію. Учні в повному обсязі використовують навички роботи з ІКТ, які дуже важливі у ХХІ столітті.
+
Під час вивчення Теми "Геометрические  фигуры, згідно з програми з математики для 7 класів учні мають змогу створити власний проект про геометричні фігури та способи їх дослідження, виконавши завдання проекту. Впродовж виконання проекту учні створюють, шукають інформацію в Інтернеті, проводять анкетування. Вони стають дослідниками інформації і самі для себе отримують нову і важливу для них інформацію. Учні в повному обсязі використовують навички роботи з ІКТ, які дуже важливі у ХХІ столітті.
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
Учні повинні розрізняти поняття рівняння та лінійне рівняння. Пояснювати поняття рівняння та лінійне рівняння, раціональні числа. Описують способи оцінювання інформації, різновиди інформаційних процесів. У учнів формується алгоритм розв'язку певного завдання, потрібного для досягнення їх життєвих цілей. Учні навчаться швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення поставлених завдань.
+
Основная  задача  школы  привить интерес учащихся к получению знаний. Поэтому тут могут и должны быть использованы различные  формы внеклассной работой  особенно такие, что побуждают к работе мысли.
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
План вивчення теми показує, як в основному діяльність моїх учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям.
+
Подготовка и проведения математического  КВНа которая  длится в течении семестра оценивается учителем  и членами .жюри
Я пропоную завдання для формування навичок і надаю можливості розвивати ці навички. Методика навчання іноді використовує Основні запитання для того, щоб сфокусувати навчання учнів на важливих концепціях предмета та основних ідеях теми при виконанні учнями проектів. Мої учні використовують ІКТ для кращого розуміння та усвідомлення важливих положень теми та розвитку навичок, передбачених навчальною програмою. процесі вивчення теми учні можуть брати участь в розробці засобів оцінювання та оцінювати самі себе та однокласників . Засоби оцінювання мають спеціальні розділи – описи критеріїв, в яких докладно описані конкретні знання, навички та поведінку. Учні самі можуть використовувати ці засоби оцінювання, щоб порівняти свою роботу з очікуваннями. Використовуються декілька формальних та неформальних методів оцінювання впродовж всього навчального процесу та відповідають всім п’яти цілям оцінювання.
+
  
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
Вчитель пропонує учням заповнити таблицю ЗХД . Вчитель розподіляє обов’язки учнів у групі. Згідно виконаного розподілу обов’язків, учні шукають інформацію в Інтернеті, систематизують знайдену інформацію. Відбувається обговорення результатів роботи учнів за допомогою Мозкового штурму.
+
 
Вчитель знайомить учнів з законом про авторське право, демонструючи презентацію. Учні переглядають презентацію та знайомляться з законом про авторське право, знайомляться із способами запису використаних джерел. Вчитель знайомить формою оцінювання сайтів, роздає аркуші з формами для оцінювання сайтів. Учні заповняються форми оцінювання сайтів. Вчитель формулює тест для учнів «Лінійні рівняння». Учні запускають браузер, заходять на сайт GOOGLE і шукають визначення основних понять і порівнюють її з поданим на сайті ВІКІПЕДІЯ. Учні аналізують знайдену інформацію, формують схеми, роблять висновки.Вчитель проводить опитування. Вчитель створює таблицю, де учні записують свої е-mail. Потім робить розсилку для учнів із даними про електронні скриньки своїх однокласників. Учні отримують листа. І відправляють листа своїм однокласникам
+
Хотя  спору нет, наука макематика бесконечно интересна, но для кого? Для того кто в нее углубился, кто овладел  ее методами, а не для того кто стоит лишъ в ее придверии. Учитель не может    возлагать надежду на увлекательность самого  предмета и освободить себя от забот о поддержании внимании учащихся. Значит ли это, что      надо превращать обучения в род забавы?  Нет ни науку превращать в забаву ,а напротив  забаву ставить на службу обучеиия. Поэтому с начала  учеброго  года уже  в сентябре начинается подготовка к математическому КВНу  Наш девиз:"" Математику нельзя изучать наблюдая  как это делает        сосед"  И так ; каждый    из нчащихся      готовиться  к участию в КВН  т;е ; проводят исследовательскую работу, в результате которой  составляются вопросы, задания, логические  задачи;
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
....
+
ТОРБАН  СВЕТЛАНА  ВЛАДИМИРОВНА
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
вчитель ....., .....
+
вчитель математики.,
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
Рядок 40: Рядок 39:
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
........
+
Всегда  рада сышать  по номеру 7949132
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 47: Рядок 46:
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
м. Одеса, ОНВК №53.
+
м. Одеса, ОЗОШ №100.
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
Скринник Федора Георгіївна  
 
Скринник Федора Георгіївна  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 11:39, 22 серпня 2012

Назва проекту

Математический КВН "Мир вокруг нас"

Навчальна тема (як записано в програмі)

ГЕОМЕТРИЧЕСКИЕ ФИГУРЫ

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Під час вивчення Теми "Геометрические фигуры, згідно з програми з математики для 7 класів учні мають змогу створити власний проект про геометричні фігури та способи їх дослідження, виконавши завдання проекту. Впродовж виконання проекту учні створюють, шукають інформацію в Інтернеті, проводять анкетування. Вони стають дослідниками інформації і самі для себе отримують нову і важливу для них інформацію. Учні в повному обсязі використовують навички роботи з ІКТ, які дуже важливі у ХХІ столітті.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Основная задача школы привить интерес учащихся к получению знаний. Поэтому тут могут и должны быть использованы различные формы внеклассной работой особенно такие, что побуждают к работе мысли.

Опис оцінювання

Подготовка и проведения математического КВНа которая длится в течении семестра оценивается учителем и членами .жюри

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Хотя спору нет, наука макематика бесконечно интересна, но для кого? Для того кто в нее углубился, кто овладел ее методами, а не для того кто стоит лишъ в ее придверии. Учитель не может возлагать надежду на увлекательность самого предмета и освободить себя от забот о поддержании внимании учащихся. Значит ли это, что надо превращать обучения в род забавы? Нет ни науку превращать в забаву ,а напротив забаву ставить на службу обучеиия. Поэтому с начала учеброго года уже в сентябре начинается подготовка к математическому КВНу Наш девиз:"" Математику нельзя изучать наблюдая как это делает сосед" И так ; каждый из нчащихся готовиться к участию в КВН т;е ; проводят исследовательскую работу, в результате которой составляются вопросы, задания, логические задачи;

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

ТОРБАН СВЕТЛАНА ВЛАДИМИРОВНА

Фах, навчальний предмет

вчитель математики.,

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа №100 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

м. Одеса, Малиновський р-н.

Контактні дані

Всегда рада сышать по номеру 7949132

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13-17 сепня 2012 року

Місце проведення тренінгу

м. Одеса, ОЗОШ №100.

Тренери

Скринник Федора Георгіївна