Відмінності між версіями «Портфоліо Тігінян О.М.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Діяльність учнів (Скопіювати з Плану))
 
(не показано 5 проміжних версій цього учасника)
Рядок 39: Рядок 39:
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
  
[https://docs.google.com/file/d/0B_5P68AFq56kT1BsT1NFNlV3OWc/editОцінювання спільної діяльності]
+
[https://docs.google.com/file/d/0B_5P68AFq56kT1BsT1NFNlV3OWc/edit Оцінювання спільної діяльності]
  
[https://docs.google.com/file/d/0B_5P68AFq56kU3BWVWpISVl1NWM/editОцінювання Мультимедійного Проекту]
+
[https://docs.google.com/file/d/0B_5P68AFq56kU3BWVWpISVl1NWM/edit Оцінювання Мультимедійного Проекту]
  
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
  
Перший етап. Учні переглядають презентацію вчителя, ознайомлюються з темою, об`єднаються у групи по 4-6 осіб.
+
Перший етап. Учні переглядають [https://docs.google.com/file/d/0B_5P68AFq56kSlVvRm1ScHZmeE0/edit презентацію вчителя], ознайомлюються з темою, об`єднаються у групи по 4-6 осіб.
  
Другий етап. Учні отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал.
+
Другий етап. Учні отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал, використовують контрольні списки: [https://docs.google.com/file/d/0B_5P68AFq56kam9kaDFRbENJOXM/edit учнівська презентація ходу та результатів проекту], [https://docs.google.com/file/d/0B_5P68AFq56kUWljOTZ4a3Q2QkU/edit вклад в групову роботу над проектом].
  
Завдання для роботи груп (за планом розробленим вчителем):
+
Завдання для [https://docs.google.com/file/d/0B_5P68AFq56kTWJGZUJtazlDXzg/edit роботи груп](за планом розробленим вчителем):
  
 
1. Океанія. Загальні відомості
 
1. Океанія. Загальні відомості
Рядок 63: Рядок 63:
 
6. Екологічні проблеми
 
6. Екологічні проблеми
  
Створюють учнівські презентації, учні ізаздалегідь ознайомлені з законадавством  про авторське право). На кожному етапі здійснюється оцінювання учнів за допомогою чітко визначених форм.
+
Створюють [https://docs.google.com/file/d/0B_5P68AFq56kWTRZdzZzWWtHcFk/edit учнівські презентації], учні ізаздалегідь ознайомлені з законадавством  про авторське право). На кожному етапі здійснюється оцінювання учнів за допомогою чітко визначених форм.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 13:34, 20 серпня 2012

Назва проекту

Океанія - острівне диво природи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія.

Інформатика.

Проект розробляється в межах теми "Тихий океан. Океанія", налаштовує учнів на позитивні емоції, демонструє зв`язок навчального матеріалу з життєвими ситуаціями сьогодення.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Океани.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Загальноосвітня цінність шкільної географії полягає у формуванні світоглядного розуміння природи Землі, її географічної оболонки як природного та природно-техногенного середовища, в якому протікає життя людини. Шкільна географія спрямована на формування в учнів просторового уявлення про земну поверхню та розвиток умінь усвідомлено орієнтуватися в соціально-економічних, суспільно-політичних і геоекологічних подіях у державі і світі. Сучасний освітній простір вимагає найбільшого використання ІКТ для зацікавленості учнів учбовим матеріалом, розвиток навичок ХХІ століття. Даний проект передбачає, що учні 7-х класів при вивченні теми " Тихий океан. Океанія" на уроці створюють та захищають презентації. Для роботи над проектом учні об`єднуються в групи, обирають тему дослідження серед запропонованих учителем. Учасники кожної групи використовують матеріали підручника, шукають необхідну інформацію в мережі Інтернет, завантажують, обробляють та аналізують інформацію, використовують зібраний матеріал для створення та захисту презентації на уроці, яка є частиною спільного проекту.

План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів відповідають Державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів та програми з географії. Учні зможуть: - визначати своєрідність навколишнього світу; - виділяти основні джерела і шляхи забруднення території; - показувати на карті об`єкти географічної номенклатури; - створювати та захищати власні презентації

Розвиток навичок ХХІ століття. Проект спрямований на розвиток навичок ХХІ століття, навчання за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. Освіта - це основний рушій інновацій та можливостей. Проект розвиває творчість , критичне мислення: з’ясування причинно-наслідкових зв’язків, розуміння взаємозв’язків між системами,оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання; комунікативні навички та навички співробітництва: розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах; вміння працювати з інформацією, медіа та комп’ютерні навички: вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем, використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації.

Опис оцінювання

Оцінювання спільної діяльності

Оцінювання Мультимедійного Проекту

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Перший етап. Учні переглядають презентацію вчителя, ознайомлюються з темою, об`єднаються у групи по 4-6 осіб.

Другий етап. Учні отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал, використовують контрольні списки: учнівська презентація ходу та результатів проекту, вклад в групову роботу над проектом.

Завдання для роботи груп(за планом розробленим вчителем):

1. Океанія. Загальні відомості

2.Типи островів Океанії та їх рельєф

3.Кліматичні умови. Тваринний і рослинний світ

4.Заселення Океанії і життя людей

5. Країни Океанії

6. Екологічні проблеми

Створюють учнівські презентації, учні ізаздалегідь ознайомлені з законадавством про авторське право). На кожному етапі здійснюється оцінювання учнів за допомогою чітко визначених форм.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тігінян Ольга Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Учитель географії, географія

Навчальний заклад

Одеська гімназія №8 Одеської міської ради Одеської області

Місто ,район, область

м.Одеса, Малиновський район, Одеська область

Контактні дані

olgatiginian@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг в рамках співпраці в Національному проекті «Відкритий світ»

Дати проведення тренінгу

13.08.2012 – 18.08.2012

Місце проведення тренінгу

Одеська гімназія № 8 Одеської міської ради Одеської області

Тренери

Таран Віра Петрівна