Відмінності між версіями «Портфоліо Мотіної Г.В.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Контактні дані)
 
(не показані 9 проміжних версій 3 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
 +
=Назва навчальної теми=
 +
 +
Дієприслівник - невід'ємна частина в українській мові
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
Рядок 11: Рядок 14:
  
 
7 клас, 12-13 років
 
7 клас, 12-13 років
 +
 +
=Стислий опис проекту=
 +
 +
Використання ІКТ надає широкі можливості для підвищення  якості навчального процесу, рівня засвоєння знань. Дану тему можна використовувати для проектів, тому що спонукає учнів замислитися  над сучасними проблемами, які оточують нас:збереження природних ресурсів, бережливе ставлення до навколишнього середовища. Учні в групах працюють над проектом, шукають різні інформації  в Інтернеті, опрацьовують, аналізують і створюють презентацію.
 +
 +
=План вивчення теми=
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BzIFPm486ZXHc3lZWEhyWk9iN1U/edit План вивчення теми]
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
Рядок 17: Рядок 28:
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
  
[[https://docs.google.com/document/d/1mwonGO5NQE58QhHE7c6QSqgTIHQUMHg5p_A9AYVXQvc/edit Оцінювання групової роботи]]
+
[https://docs.google.com/file/d/0BzIFPm486ZXHZEVoY3dWQmN4bVE/edit оцінювання учнівської презентації]
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BzIFPm486ZXHWEdpTmFmR0EzQUk/edit оцінювання групової роботи]
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BzIFPm486ZXHLWxTc0tsUnV2clk/edit оцінювання мультимедійної презентації]
  
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
Переглядаючи презентацію вчителя , учні знайомляться з темою уроку, обєднуються в групи , обговорюють питання і розподіляють ролі між собою. Всі матеріали , які представлять для роботи над уроком : матеріал з Інтернету, робота з бібліотекою , друковані матеріали, все компонують і планують свою роботу.Це робота першого етапу. На другому етапі учні отримують завдання, працюють з представленим матеріалом, вибирають все , що необхідне для роботи. Кожна група учнів працює над своїми завданнями.Їхня робота проходить в інтернеті, в бібліотеці, з різними статтями. Підбирають ілюстрації. створюють різні презентації, відеоролики.На кожнолму етапі проекту здійснюється оцінювання діяльності за допомогою чітко визначених форм, оцінювання вчимтелем, учнями та самооцінювання за сформованими шаблонами.
+
Переглядаючи [https://docs.google.com/file/d/0BzIFPm486ZXHR2lTQl9uVjROV1U/edit презентацію вчителя] , учні знайомляться з темою уроку, обєднуються в групи , обговорюють питання і розподіляють ролі між собою. Всі матеріали , які представлять для роботи над уроком : матеріал з Інтернету, робота з бібліотекою , друковані матеріали, все компонують і планують свою роботу.Це робота першого етапу. На другому етапі учні отримують завдання, працюють з представленим матеріалом, вибирають все , що необхідне для роботи. Кожна група учнів працює над своїми завданнями.Їхня робота проходить в інтернеті, в бібліотеці, з різними статтями. Підбирають ілюстрації. створюють різні [https://docs.google.com/file/d/0BzIFPm486ZXHLUhTOVYyczZxd2M/edit презентації], відеоролики.На кожному етапі проекту здійснюється оцінювання діяльності за допомогою чітко визначених форм, оцінювання вчимтелем, учнями та самооцінювання за сформованими шаблонами.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 42: Рядок 57:
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
  
'' ''
+
''motina01@gmail.com ''
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=

Поточна версія на 13:39, 21 серпня 2012

Назва навчальної теми

Дієприслівник - невід'ємна частина в українській мові

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

українська мова, українська література,історія, географія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Дієприслівник як особлива форма дієслова: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Дієприслівниковий зворот. Дієприслівники доконаного і недоконаного виду, творення їх.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Використання ІКТ надає широкі можливості для підвищення якості навчального процесу, рівня засвоєння знань. Дану тему можна використовувати для проектів, тому що спонукає учнів замислитися над сучасними проблемами, які оточують нас:збереження природних ресурсів, бережливе ставлення до навколишнього середовища. Учні в групах працюють над проектом, шукають різні інформації в Інтернеті, опрацьовують, аналізують і створюють презентацію.

План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів: відповідно до вимог Державного стандарту та навчальної програми з української мови при вивченні теми учні зможуть : дізнатися про складні випадки вживання дієприслівників доконаного та недоконаного виду. Правильне використання дієприслівників у побудові речень.Використання дієприслівникового звороту як засобу звязку речень у тексті, додержання інтонації речень з дієприслівниковим зворотом. Використання дієприслівника як одного із засобів створення образності, а також використання дієприслвників у наукових текстах. Працюючи в групах учні шукають необхідну інформацію в мережі Інтернету, опрацьовують її, аналізують. Учні використовують всі можливі варіанти , щоб представити інформацію у різних формах з використанням мультимедіа. На підставі зібраного матеріалу учні створюють презентацію "Дієприслівник", використовуючи різні джерела інформації. Використовуючи проекти, які спрямовані на розвиток комунікативних навичок-ефективне спілкування , успішне володіння монологічним та діалогічним мовленням. Робота над проектом розвиває в учнів інтелектуальну допитливість, творчість Інтерактивні найбільне псприяють формуванню в учнів практичних умінь і навичок, виробленню їх власних цінностей, створюють атмосферу співробітництва, творчої взаємодії в навчанні, сприяють розвитку соціальної та громадянської компетентності.

Опис оцінювання

оцінювання учнівської презентації

оцінювання групової роботи

оцінювання мультимедійної презентації

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Переглядаючи презентацію вчителя , учні знайомляться з темою уроку, обєднуються в групи , обговорюють питання і розподіляють ролі між собою. Всі матеріали , які представлять для роботи над уроком : матеріал з Інтернету, робота з бібліотекою , друковані матеріали, все компонують і планують свою роботу.Це робота першого етапу. На другому етапі учні отримують завдання, працюють з представленим матеріалом, вибирають все , що необхідне для роботи. Кожна група учнів працює над своїми завданнями.Їхня робота проходить в інтернеті, в бібліотеці, з різними статтями. Підбирають ілюстрації. створюють різні презентації, відеоролики.На кожному етапі проекту здійснюється оцінювання діяльності за допомогою чітко визначених форм, оцінювання вчимтелем, учнями та самооцінювання за сформованими шаблонами.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ганна Мотіна

Фах, навчальний предмет

вчитель української мови та літератури, українська мова та література

Навчальний заклад

Одеська гімназія №8 Одеської міської ради Одеської області

Місто ,район, область

м.Одеса, Малиновський район, Одеська область

Контактні дані

motina01@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг в рамках співпраці в Національному проекті «Відкритий світ»

Дати проведення тренінгу

13.08.2012 – 18.08.2012

Місце проведення тренінгу

Одеська гімназія № 8 Одеської міської ради Одеської області

Тренери

Таран Віра Петрівна