Відмінності між версіями «Портфоліо на тему "Єгипетські піраміди на теренах Полтавщини"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Повний План вивчення теми)
 
(не показано 20 проміжних версій цього учасника)
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва проекту=
 
=Назва проекту=
=Єгипетські піраміди на теренах Полтавщини=
+
Єгипетські піраміди на теренах Полтавщини
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
Історія України, всесвітня історія, історія Полтавщини
+
Історія України, всесвітня історія, історія Полтавщини, українська мова та література, інформатика, світова література, географія.
  
 
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
 
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
Рядок 15: Рядок 15:
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFV0VidnFCeWNrT28/edit План проекту]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFaWhwRGlQNVV6Uzg/edit План впровадження проекту]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFTGt3bEhjcXFnVDg/edit Список використаних джерел]
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
Рядок 32: Рядок 38:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
+
Оцінювання здійснюється згідно розроблених форм та критеріїв.
 +
Презентація – шляхом самооцінки та оцінки учнів один одного.
 +
Публікація – шляхом оцінки учнів одне одного.
 +
Веб-сайт оцінюють учні та вчитель.
 +
Також оцінювання знань умінь та навичок учнів проводиться у вигляді фронтального опитування, тестування, проведення самостійних робіт
 +
 
 +
=Діяльність учителя та учнів (за планом)=
 +
Перед початком реалізації проекту учитель знайомить батьків та своїх колег із основними принципами та перевагами використання методу проектів у навчанні за допомогою відповідних інформаційних [https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFNVo3dzRxUmxWU3c/edit бюлетенів]. Потім учням та їхнім батькам виголошується тема проекту, зачитуються ключові та тематичні питання, на які буде потрібно дати відповідь у ході реалізації проекту. Для кращого осмислення теми, завдань проекту, учням та їхнім батькам пропонується переглянути [https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFZ1FqYjN0X3pMUWM/edit публікацію] та [https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFeDRGNmJwU20yRGM/edit презентацію]. Учасники проекту будуть поділені на три групи з урахуванням попередніх знань учнів. Вчитель формулює завдання для творчих груп на основі даних, отриманих в online  [https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dE1rc0tKaFR0US0zeDh6Ml9UamVjVFE6MQ опитувальнику].
 +
Група 1 Архівні слідопити
 +
1. Пошук інформації про піраміди України на сторінках мережі Інтернет;
 +
2. Ознайомлення із матеріалами науково-документальної та художньої літератури про створення і збереження пірамід;
 +
3. Оформлення результатів досліджень у вигляді презентації.
 +
Група 2 Юні археологи
 +
1. На основі проведеної екскурсії в с.Комендантівка та зібраних матеріалів оформити газету;
 +
2. Створити публікацію досліджень;
 +
3. Скласти на основі здобутих знань кросворд
 +
Група 3 Літописці
 +
 Документація дослідження, фотозйомка.
 +
 Розробка учнівського Веб-сайту.
 +
 Підбір цікавих матеріалів для Веб-сайту.
 +
 Співпраця з архівними слідопитами та юними археологами для координації роботи.
 +
Усі групи після збирання інформації проводять  засідання за круглим столом, де систематизують та узагальнюють свої дослідження, які використовують для випуску [https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFS0xIaDRHVHVIZUE/edit бюлетеня].
 +
Для забезпечення спільної роботи, узгоджених дій під час проведення дослідження, розподілення обов’язків та надсилання проміжних матеріалів учні використовують Skype. Це відома усім послуга глобальної мережі Інтернет. Щоб не було непорозумінь з батьками учнів, вони повинні надати [https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFOEk0YWg5S21RMXc/edit дозвіл].
 +
В проекті передбачено безперервне формуюче оцінювання,складовими яких є:
 +
- Оцінювання на початку проекту для виявлення учнівських потреб учасників проекту за допомогою [https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFdEJPbUtjVXFlMDA/edit форми оцінювання];
 +
- Оцінювання протягом роботи проекту дає можливість побачити якість виконання роботи, використовуючи [https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFejU1aWJqcDFyQUk/edit метод З-Х-Д];
 +
- Підсумкове оцінювання проекту вчителем проводиться за допомогою [https://docs.google.com/file/d/0ByLs-mN31MmFS0NlblBjY1ExMm8/edit оціночного бюлетеня].
 +
 
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 +
Магуріна Тетяна Василівна
 +
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 +
вчитель історії
 +
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
Комсомольська гімназія ім. В.О.Нижниченка
 +
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
м.Комсомольськ  Полтавської обл..
 +
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 +
09.07.2012-14.07.2012
 +
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
==Тренери==
+
ПОІППО ім.М.В.Остроградського
  
 +
==Тренери==
 +
Тимчук Олександр Валерійович Шостя Світлана Петрівна
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 22:27, 12 липня 2012


Назва проекту

Єгипетські піраміди на теренах Полтавщини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України, всесвітня історія, історія Полтавщини, українська мова та література, інформатика, світова література, географія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Вік учнів, клас

12-14 років,7-8 клас

Стислий опис проекту

Досить часто в шкільних підручниках, художній та документальній літературі, пресі ми зустрічаємо термін-ПІРАМІДА. Але, на превеликий жаль, багато ми чули про піраміди Єгипетські, та буквально ніякої інформації не маємо про піраміди України, зокрема Полтавщини. Будівництво яких датується ще 19ст. Це піраміди в селі Комендантівка та Березові Рудки, що на Полтавщині, та в місті Севастополі. Тож основна увага буде приділена дослідженню пірамід нашого краю.

Повний План вивчення теми

План проекту

План впровадження проекту

Список використаних джерел

Навчальні цілі

Навчальними цілями є: • сприяти інтересу до історії рідного краю, історичного мислення, розуміння історичного процесу та його різноманітності й суперечності; • формування власної точки зору та критичного ставлення до інформації; • вироблення навичок планування своєї діяльності • навчитися розподіляти обов’язки та узгоджувати свою діяльність з іншими, співпрацювати в команді. • навчитися створювати презентації в Power Point • навчитися створювати публікації • навчитися створювати нескладні веб-сайти В ході реалізації проекту учні повинні навчитися:  виступати перед аудиторією;  коротко формулювати свою думку;  відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок та доводити свою думку;  відбирати та збирати інформацію з різноманітних джерел.

Опис оцінювання

Оцінювання здійснюється згідно розроблених форм та критеріїв. Презентація – шляхом самооцінки та оцінки учнів один одного. Публікація – шляхом оцінки учнів одне одного. Веб-сайт оцінюють учні та вчитель. Також оцінювання знань умінь та навичок учнів проводиться у вигляді фронтального опитування, тестування, проведення самостійних робіт

Діяльність учителя та учнів (за планом)

Перед початком реалізації проекту учитель знайомить батьків та своїх колег із основними принципами та перевагами використання методу проектів у навчанні за допомогою відповідних інформаційних бюлетенів. Потім учням та їхнім батькам виголошується тема проекту, зачитуються ключові та тематичні питання, на які буде потрібно дати відповідь у ході реалізації проекту. Для кращого осмислення теми, завдань проекту, учням та їхнім батькам пропонується переглянути публікацію та презентацію. Учасники проекту будуть поділені на три групи з урахуванням попередніх знань учнів. Вчитель формулює завдання для творчих груп на основі даних, отриманих в online опитувальнику. Група 1 Архівні слідопити 1. Пошук інформації про піраміди України на сторінках мережі Інтернет; 2. Ознайомлення із матеріалами науково-документальної та художньої літератури про створення і збереження пірамід; 3. Оформлення результатів досліджень у вигляді презентації. Група 2 Юні археологи 1. На основі проведеної екскурсії в с.Комендантівка та зібраних матеріалів оформити газету; 2. Створити публікацію досліджень; 3. Скласти на основі здобутих знань кросворд Група 3 Літописці  Документація дослідження, фотозйомка.  Розробка учнівського Веб-сайту.  Підбір цікавих матеріалів для Веб-сайту.  Співпраця з архівними слідопитами та юними археологами для координації роботи. Усі групи після збирання інформації проводять засідання за круглим столом, де систематизують та узагальнюють свої дослідження, які використовують для випуску бюлетеня. Для забезпечення спільної роботи, узгоджених дій під час проведення дослідження, розподілення обов’язків та надсилання проміжних матеріалів учні використовують Skype. Це відома усім послуга глобальної мережі Інтернет. Щоб не було непорозумінь з батьками учнів, вони повинні надати дозвіл. В проекті передбачено безперервне формуюче оцінювання,складовими яких є: - Оцінювання на початку проекту для виявлення учнівських потреб учасників проекту за допомогою форми оцінювання; - Оцінювання протягом роботи проекту дає можливість побачити якість виконання роботи, використовуючи метод З-Х-Д; - Підсумкове оцінювання проекту вчителем проводиться за допомогою оціночного бюлетеня.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Магуріна Тетяна Василівна

Фах, навчальний предмет

вчитель історії

Навчальний заклад

Комсомольська гімназія ім. В.О.Нижниченка

Місто\село, район, область

м.Комсомольськ Полтавської обл..

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.07.2012-14.07.2012

Місце проведення тренінгу

ПОІППО ім.М.В.Остроградського

Тренери

Тимчук Олександр Валерійович Шостя Світлана Петрівна