Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Syuzanna.Khachatryan»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: Шановна п. Сюзанна! Ви вчинили некоректні дії на сайті, редагуючи Головну сторінку сайту, …)
 
 
(не показані 12 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
 
Шановна п. Сюзанна! Ви вчинили некоректні дії на сайті, редагуючи Головну сторінку сайту, яка була захищенна від правок. Просимо Вас не робити подібних дій в майбутньому. Для коректної роботи на сайті варто уважно ознайомитись із правилами роботи на вікі-сайті. Бажаємо Вам плідної, творчої та ефективної роботи у вікі-середовищі. Якщо виникатимуть питання, можете звертатить. --[[Користувач:Admin|Admin]] 19:33, 15 листопада 2009 (UTC)
 
Шановна п. Сюзанна! Ви вчинили некоректні дії на сайті, редагуючи Головну сторінку сайту, яка була захищенна від правок. Просимо Вас не робити подібних дій в майбутньому. Для коректної роботи на сайті варто уважно ознайомитись із правилами роботи на вікі-сайті. Бажаємо Вам плідної, творчої та ефективної роботи у вікі-середовищі. Якщо виникатимуть питання, можете звертатить. --[[Користувач:Admin|Admin]] 19:33, 15 листопада 2009 (UTC)
 +
 +
Шановна п. Сюзанно! 17 січня 2010 року Ви створили 5 пустих статей використовуючи шаблон, які адміністратор видалив та кілька статей-дублікатів. Не хочеться вважати Ваші дії вандалізмом щодо сайту, мабуть, це варто розцінювати як недостатні знання та навички роботи на вікі-сайті. У зв'язку з цим звертаю Вашу увагу, що, нажаль, ви створили кілька статей, зміст яких дуюлює одна одну. Будь ласка, визначте, які саме статті Ви створили помилково і їх необхідно видалити та повідомте про це адміністратора сайту. Для цього напишіть повідомлення на сторінці обговорення користувача [[Користувач:Admin| Admin]]. Якщо Ви цього не зробите протягом місяця, тобто до 18 лютого 2010 року, статті будуть видалені на розсуд адміністратора. Також, будь ласка, не забувайте додавати категорію до ваших статей - це обов'язкова умова! Категоризація статей вікі-сайту теж має певні правила. В майбутньому, будь ласка, перед тим як створити статтю або здійснювати інші дії, ознайомтесь з правилами роботи на сайті та не створюйте пусті шаблони або статті-дублікати. Такі дії вважаються некоректними і це може змусити позбавити Вас права працювати на сайті. Якщо у Вас виникнуть проблеми або Ви будете потребувати допомоги, звертайтесь до адміністратора. А зараз найкращим для Вас буде звернутися безпосередньо до свого тренера, адже Ви слухач дистанційного курсу програми і Ваші тренери забов'язані допомагати Вам у таких випадках. --[[Користувач:Admin|Admin]] 17:14, 18 січня 2010 (UTC)
 +
 +
----
 +
 +
Вітаю! Приємно, що Ви так швидко відреагували на зауваження. Радо допоможу! По-перше, зайві статті буде видалено. Такі помилки характерні для початківців, тому спочатку старайтесь читати правила роботи на сайті. Нажаль, правила роботи саме на нашому сайті ще в стадії розробки, тому я не можу скерувати на відповідну статтю тут, але, що дуже добре, вікі-правила в основному універсальні, тому для початку я рекомендую вам ознайомитися із статею про категоризацію вікі-статей на дружньому нам вікі-сайті [http://www.eduwiki.uran.net.ua/wiki/index.php/%D0%94%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D0%B0:%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F]. Там ви прочитаєте як додавати категорію і для чого категорія потрібна. Я вам можу, для початку, порадити, які саме категорії варто додати саме до Вашої статті. Їх кілька: 1. ТЕО (прив'язка до Ваших курсів) 2. Банк проектів (тут на сайті ми намагаємось зібрати колекцію навчальних проектів, думаю, що Ваш проект заслуговує на місце в колекції) 3. навчальний предмет, до якого найкраще віднести ваш проект (це ви мусите визначити самостійно).
 +
 +
Також рекомендую вам для підпису свого повідомлення на сторінках обговорення використовувати спеціально створену для цього "кнопку" (передостання на панелі інструментів в режимі редагування статті, вона зовні нагадує підпис і передує довгій рисці) натискаючи на неї Ви підписуєтесь , тобто залишається наступна інформація: користувач, час збереження повідомлення, дата. Це дуже зручно, адже можна:
 +
#скориставшись посиланням, відповісти дописувачу,
 +
#дотримуватись мережевого етикету і не бути анонімом,
 +
#не витрачати на підпис багато часу (лише одне натискання).
 +
Якщо виникнуть ще питання - пишіть. Я уважно спостерігатиму за Вашою роботою та намагатимусь допомагати. Бажаю успіху!!! --[[Користувач:Admin|Admin]] 18:56, 19 січня 2010 (UTC)
 +
 +
----
 +
Доброго дня! Для того щоб зробити посилання на сторінці вашої групи на ваш проект необхідно:
 +
# Скопіювати назву статті, на яку хочете зробити посилання, у вашому випадку це стаття [[Начальний проект "Шукаємо енергію для технологічної системи"]]
 +
# Перейти в режим редагування статті вашої групи.
 +
# Обрати місце, де ви хочете (повинні) розмістити посилання на статтю проекту. Вставити назву статті скориставшись правою кнопкою миші.
 +
# Зробити вставлений текст гіперпосиланням. Для цього треба виділити вставлений текст та натиснути третю кнопочку на панелі інструментів вікна редагування статті (вона містить підкреслену піктограму "Аб" синього кольору) або додати перед початком та після назви по дві квадратні дужки.
 +
Сподіваюсь, все досить просто і вам вдастся все виконати. Успіхів!!! --[[Користувач:Admin|Admin]] 09:16, 23 січня 2010 (UTC)
 +
 +
----
 +
Доброг дня! мною зроблені правки на сторінці вашої групи, посилання працює. Справа в тому, що в назві вашого проекту є граматична помилка в слові "навчальний" відсутня буква "в" саме через це, коли ви намагалися зробити посиланням назву проекту без граматичної помилки, вам видавало посилання на неіснуючу статтю. тепер ви можете переіменувати статтю і виправити помилку. попробуйте самостійно, якщо будуть проблеми - пишіть. --[[Користувач:Admin|Admin]] 14:33, 26 січня 2010 (UTC)
 +
 +
----
 +
Ще раз доброго дня! Ваша помилка виправлена, стаття навчального проекту перейменована адміністратором! --[[Користувач:Admin|Admin]] 15:20, 26 січня 2010 (UTC)
 +
Я бачу ваші спроби.  Все вже виправлено. Можете пересвідчитись. Коли ви переходите по посиланню на сторінку проекту, ви побачите, що граматичної помилки немає. Далі виправити, мені здається, проблем для вас не буде. Успіхів!  --[[Користувач:Admin|Admin]] 15:30, 26 січня 2010 (UTC)
 +
 +
----
 +
Сюзанно! Виправте помилку в слові "навчальний", зараз це не змінить посилання, але буде грамотно. Бажаю успіхів у вікі-просторі. --[[Користувач:Admin|Admin]] 18:59, 27 січня 2010 (UTC)

Поточна версія на 20:59, 27 січня 2010

Шановна п. Сюзанна! Ви вчинили некоректні дії на сайті, редагуючи Головну сторінку сайту, яка була захищенна від правок. Просимо Вас не робити подібних дій в майбутньому. Для коректної роботи на сайті варто уважно ознайомитись із правилами роботи на вікі-сайті. Бажаємо Вам плідної, творчої та ефективної роботи у вікі-середовищі. Якщо виникатимуть питання, можете звертатить. --Admin 19:33, 15 листопада 2009 (UTC)

Шановна п. Сюзанно! 17 січня 2010 року Ви створили 5 пустих статей використовуючи шаблон, які адміністратор видалив та кілька статей-дублікатів. Не хочеться вважати Ваші дії вандалізмом щодо сайту, мабуть, це варто розцінювати як недостатні знання та навички роботи на вікі-сайті. У зв'язку з цим звертаю Вашу увагу, що, нажаль, ви створили кілька статей, зміст яких дуюлює одна одну. Будь ласка, визначте, які саме статті Ви створили помилково і їх необхідно видалити та повідомте про це адміністратора сайту. Для цього напишіть повідомлення на сторінці обговорення користувача Admin. Якщо Ви цього не зробите протягом місяця, тобто до 18 лютого 2010 року, статті будуть видалені на розсуд адміністратора. Також, будь ласка, не забувайте додавати категорію до ваших статей - це обов'язкова умова! Категоризація статей вікі-сайту теж має певні правила. В майбутньому, будь ласка, перед тим як створити статтю або здійснювати інші дії, ознайомтесь з правилами роботи на сайті та не створюйте пусті шаблони або статті-дублікати. Такі дії вважаються некоректними і це може змусити позбавити Вас права працювати на сайті. Якщо у Вас виникнуть проблеми або Ви будете потребувати допомоги, звертайтесь до адміністратора. А зараз найкращим для Вас буде звернутися безпосередньо до свого тренера, адже Ви слухач дистанційного курсу програми і Ваші тренери забов'язані допомагати Вам у таких випадках. --Admin 17:14, 18 січня 2010 (UTC)


Вітаю! Приємно, що Ви так швидко відреагували на зауваження. Радо допоможу! По-перше, зайві статті буде видалено. Такі помилки характерні для початківців, тому спочатку старайтесь читати правила роботи на сайті. Нажаль, правила роботи саме на нашому сайті ще в стадії розробки, тому я не можу скерувати на відповідну статтю тут, але, що дуже добре, вікі-правила в основному універсальні, тому для початку я рекомендую вам ознайомитися із статею про категоризацію вікі-статей на дружньому нам вікі-сайті [1]. Там ви прочитаєте як додавати категорію і для чого категорія потрібна. Я вам можу, для початку, порадити, які саме категорії варто додати саме до Вашої статті. Їх кілька: 1. ТЕО (прив'язка до Ваших курсів) 2. Банк проектів (тут на сайті ми намагаємось зібрати колекцію навчальних проектів, думаю, що Ваш проект заслуговує на місце в колекції) 3. навчальний предмет, до якого найкраще віднести ваш проект (це ви мусите визначити самостійно).

Також рекомендую вам для підпису свого повідомлення на сторінках обговорення використовувати спеціально створену для цього "кнопку" (передостання на панелі інструментів в режимі редагування статті, вона зовні нагадує підпис і передує довгій рисці) натискаючи на неї Ви підписуєтесь , тобто залишається наступна інформація: користувач, час збереження повідомлення, дата. Це дуже зручно, адже можна:

  1. скориставшись посиланням, відповісти дописувачу,
  2. дотримуватись мережевого етикету і не бути анонімом,
  3. не витрачати на підпис багато часу (лише одне натискання).

Якщо виникнуть ще питання - пишіть. Я уважно спостерігатиму за Вашою роботою та намагатимусь допомагати. Бажаю успіху!!! --Admin 18:56, 19 січня 2010 (UTC)


Доброго дня! Для того щоб зробити посилання на сторінці вашої групи на ваш проект необхідно:

  1. Скопіювати назву статті, на яку хочете зробити посилання, у вашому випадку це стаття Начальний проект "Шукаємо енергію для технологічної системи"
  2. Перейти в режим редагування статті вашої групи.
  3. Обрати місце, де ви хочете (повинні) розмістити посилання на статтю проекту. Вставити назву статті скориставшись правою кнопкою миші.
  4. Зробити вставлений текст гіперпосиланням. Для цього треба виділити вставлений текст та натиснути третю кнопочку на панелі інструментів вікна редагування статті (вона містить підкреслену піктограму "Аб" синього кольору) або додати перед початком та після назви по дві квадратні дужки.

Сподіваюсь, все досить просто і вам вдастся все виконати. Успіхів!!! --Admin 09:16, 23 січня 2010 (UTC)


Доброг дня! мною зроблені правки на сторінці вашої групи, посилання працює. Справа в тому, що в назві вашого проекту є граматична помилка в слові "навчальний" відсутня буква "в" саме через це, коли ви намагалися зробити посиланням назву проекту без граматичної помилки, вам видавало посилання на неіснуючу статтю. тепер ви можете переіменувати статтю і виправити помилку. попробуйте самостійно, якщо будуть проблеми - пишіть. --Admin 14:33, 26 січня 2010 (UTC)


Ще раз доброго дня! Ваша помилка виправлена, стаття навчального проекту перейменована адміністратором! --Admin 15:20, 26 січня 2010 (UTC) Я бачу ваші спроби. Все вже виправлено. Можете пересвідчитись. Коли ви переходите по посиланню на сторінку проекту, ви побачите, що граматичної помилки немає. Далі виправити, мені здається, проблем для вас не буде. Успіхів! --Admin 15:30, 26 січня 2010 (UTC)


Сюзанно! Виправте помилку в слові "навчальний", зараз це не змінить посилання, але буде грамотно. Бажаю успіхів у вікі-просторі. --Admin 18:59, 27 січня 2010 (UTC)