Відмінності між версіями «Портфоліо «…І це все про неї...»»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів (Скопіювати з Плану))
(Повний План вивчення теми)
 
(не показано 8 проміжних версій цього учасника)
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
[План вивчення теми]
+
[https://docs.google.com/open?id=0B-Oc0QXV4zQpLWh3c1BDZEdHLXc План вивчення теми]
[План впровадження проекту]
+
 
 +
[https://docs.google.com/open?id=0B-Oc0QXV4zQpQUVCNHVwWF96OFU План впровадження проекту]
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
Рядок 50: Рядок 51:
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 +
 +
Лідія Дмитрівна Масюкович
 +
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 +
 +
Вчитель математики, математика
 +
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
 +
смт Володарське, Володарський район, Донецька область
 +
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 +
11.06-18.06.2012р.
 +
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
==Тренери==
+
Володарська гімназія "Софія"
  
 +
==Тренери==
 +
Скриль Людмила Миколаївна
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 12:33, 21 червня 2012


Назва проекту

«…І це все про неї...»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Показникова функція, її графік та властивості

Вік учнів, клас

10 клас, 15-16 років

Стислий опис проекту

Учні на уроках та позаурочний час спробують дати відповіді на питання, які процеси називаються процесами органічного росту і які процеси називаються органічним згасанням. Для цього вони познайомляться із показникової функцією, її властивостями. Знайдуть інформацію, пов’язану з цими питаннями. Розроблять в групі презентації, добираючи потрібну інформацію. Розроблятимуться завдання, тести для самоперевірки.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Навчальні цілі

Розвиток комунікативних, пізнавальних навичок. Учні засвоять означення показникової функції та її властивості, та застосовувати до вирішення вправ. Учні зможуть порівнювати вирази, розв’язувати прості показові рівняння і нерівності, використовуючи властивості показової функції. В учнів будуть формуватися навички створення презентацій, які будуть переконливими для лідерів місцевої громади. В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, робити висновки, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про функцію. Учні навчаться складати тестові завдання.

Опис оцінювання

На початку проекту використовується анкетування, мозкова атака для з’ясування розуміння учнями Основних запитань. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про функцію відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д. Клас об’єднується в групи: «теоретики», «практики», та «експерти». Самооцінювання і рефлексія дають учням можливість оцінити власний прогрес, свої думки і своє навчання, методи їх поліпшення (контрольні списки, нагадування та підказки. Учитель надає учням Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію, практичні завдання, тести. До закінчення створення презентації, практичних завдань, тестів вчитель призначає спеціальні консультації, бесіди з вчителем, проходить обговорювання у групах, щоб надати авторам робіт зворотній зв’язок щодо покращення їх робіт. Надається можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації, практичних завдань, тестів. Використовується Форма оцінювання командної роботи для цього оцінювання, організовується взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Оцінюється кінцевий результат, продукт та його презентація, який надала кожна група: «теоретики» - презентація; «практики» - практичні завдання; «експерти» - тестові завдання.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

На початку проекту вчитель знайоме учнів з методом проектів, роздає їм публікацію, де висвітлені основні питання цього методу, та демонструє презентацію, де ставить проблемні питання, проводить «асоціативний кущ», об’єднує в три групи. Учні в групах складають контрольний список завдань. Вчитель визначає попередні знання учнів щодо теми та того, що саме вони знають про «Функцію». Учні заповнюють таблиці ЗХД, для того, щоб учні усвідомили і оцінили свої попередні знання та з’ясувати, що саме вони знають та наприкінці вивчення теми знову роздає їх учням, щоб вони пересвідчились. Вчитель запрошує групу «теоретиків» використовувати Інтернет для того, щоб знайти відомості про функцію та де вона застосовується в житті. Впродовж роботи над проектом вчитель періодично переглядає роботи груп, що дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх в потрібному напрямку, він проводить анкетування, консультації. За вибором групи спілкуються за допомогою скайпу, чатів. Група «практиків» готує практичні різнорівневі завдання з цієї теми. Група «експертів» підводять підсумки, та проводять тестове опитування. Вчитель фіксує склад малих груп та пропонує їм обговорити форми представлення результатів досліджень. Учні обговорюють структуру презентації проекту. Учитель спонукає кожну групу вдосконалювати та редагувати їх плани, щоб вони враховували, наприклад, взаємооцінювання того, як всі члени групи беруть участь у спільній роботі щодо виконання проекту та створення підсумкових презентаційних матеріалів. Після того, як кожна група зустрінеться з вчителем для консультацій, він надає їм можливість працювати самостійно, а також співпрацювати з іншими групами. На кінцевому етапі кожна група презентує свій продукт.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лідія Дмитрівна Масюкович

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики, математика

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

смт Володарське, Володарський район, Донецька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.06-18.06.2012р.

Місце проведення тренінгу

Володарська гімназія "Софія"

Тренери

Скриль Людмила Миколаївна