Відмінності між версіями «Портфоліо Микитин Людмили Олексіївни з теми ""»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва навчальної теми)
 
(не показано 20 проміжних версій цього учасника)
Рядок 9: Рядок 9:
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
Німецька мова, інформатика
 +
 
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
 
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
 +
Засоби масової інформації
 +
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
9 клас, 14-15 років
 +
 
=Стислий опис=
 
=Стислий опис=
 +
Стислий опис
 +
Завдяки проекту діти поглиблять, закріплять свої знання з німецької мови.
 +
Проект розрахований для учнів 9-х класів. Предметом дослідження є німецька мова. Проект направлений на розширення кругозору учнів, розвитку мовлення, інтуїції, логічного мислення,  а також на спільну роботу, направлену на досягнення  результату. Працюючи в парі і в групах, і проводячи різні опитування, учні отримують навики ділового спілкування і співпраці, які знадобляться їм у майбутньому. Учні, працюючи над проектом, оволодівають системою знань і вмінь з німецької мови, необхідних для застосування в практичній діяльності, вивчають  інші дисципліни, формується представлення про ідеї і методи використання німецької мови, виховується відношення до  мови  як до частини загальнолюдської культури, яка відіграє особливу роль в загальному розвитку. Для успішного завершення проекту кожний із учасників повинен внести свій вклад в його реалізацію. Учні також створять  мультимедійну презентацію[https://docs.google.com/file/d/0BwJmGCXVhLpqYnhJc3lwMVRJZG8/edit], вікі-сайт.
 +
 
=Повний план вивчення теми=
 
=Повний план вивчення теми=
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BwJmGCXVhLpqaFY1SlNNWUs5NGM/edit]
 +
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 +
При підготовці і створенні презентацій учні навчаються й розвивають навички виступати перед аудиторією, коротко формулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості, стисло, чітко, зручно представляти результати досліджень за допомогою діаграм та графіків, відбирати найяскравіші переконливі факти для демонстрування думок та ідей, аналізувати події та факти, порівнювати, компонувати, доводити, критикувати, класифікувати, планувати, визначати цінність, висувати гіпотези ...
 +
Створюючи публікації, школярі, набувають вмінь аргументовано доводити власну думку, використовуючи повні речення, розраховані на читання однією людиною, посилаючись при цьому на думки інших, правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання, ілюструвати ідеї, думки, дослідження, висновки.
 +
Навчаючись створювати вікі-сторінки учасники проектів навчаються ефективно спілкуватися з іншими школярами з країни та всього світу. Набувають вмінь збирати та обробляти інформацію за допомогою баз даних, використовуючи форми. Вчаться ефективно використовувати засоби електронних комунікацій, оволодівають навиками посилатися на використані джерела інформації.
 +
Складаючи діаграми учні, вчаться  порівнювати, аналізувати, співставляти цифри. події, факти, та інші дані.
 +
На початку дослідження учні визначають цінність проекту для себе, вибирають один із запропонованих напрямків роботи.
 +
Учні проведуть дослідження та створять звіти про них для того, щоб вдосконалювати навички групової роботи, співпрацювання в команді;
 +
- планувати свою роботу;
 +
- узгоджувати свою діяльність з іншими.
 +
Створюють    презентацію  по тематичному питанню для закріплення набутих навичок використовувати інформаційні ресурси.   
 +
На підготовчому етапі учні обговорюють хід проекту, поділяються на три групи та організовують розподіл завдань для виконавців. Далі вони досліджують матеріали бібліотек, друковані та електронні публікації, шукають інформацію в Інтернеті. Добирають ілюстрації відповідно змісту.
 +
Під час реалізації проекту учні 1 групи створюють презентацію в режимі Power Point. Досліджують статистику з теми навчаються будувати діаграму в середовищі Excel.
 +
Учні 2 групи планують створення публікації. Знаходять інформацію з різних джерел та здійснюють опитування своїх однолітків, односельців, знайомих. Навчаються створювати публікацію у програмі Publisher.
 +
Учні 3 групи вчаться та створюють вікі-сторінку, на яку розміщують інформацію про свій проект.
 +
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 +
До початку проекту:
 +
Було проведено анкетування учнів за допомогою он-лайн опитувальника[https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFlpck1mRGdUQVhUVXdzaVpGd1BVR1E6MQ].
 +
 +
Реалізація проекту:
 +
 +
1На початку проекту провести оцінювання знань з допомогою схем.[https://docs.google.com/file/d/0BwJmGCXVhLpqYmJWamV0SXFneWc/edit]
 +
 +
2 Оцінити рівень проведення дослідницької роботи.
 +
 +
3 За допомогою контрольного списку учитель оцінює рівень творчості учнів класу[https://docs.google.com/file/d/0BwJmGCXVhLpqYkF4ZFhhZ284V1k/edit].
 +
 +
4 Проводиться рефлексія за контрольними списками.
 +
 +
Після закінчення проекту:
 +
 +
1.За допомогою форми оцінювання мультимедійної презентації[https://docs.google.com/file/d/0BwJmGCXVhLpqeVBwa1doSFlsbm8/edit], вікі-сайтів[https://docs.google.com/file/d/0BwJmGCXVhLpqM1RDMFBBWjA1YTg/edit] вчитель повинен оцінити готові проекти учнів.
 +
 +
2.За допомогою форми оцінювання презентації учень має оцінити свої досягнення[https://docs.google.com/file/d/0BwJmGCXVhLpqaVVyZFZfc2J2LVk/edit].
 +
 +
3.Під час захисту робіт учні оцінять роботу кожної з груп.
 +
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 +
 +
Учні збирають, опрацьовують, систематизують інформацію про ставлення своїх однолітків до засобів масової інформації. Вони досліджують значимість комп‘ютера та книги у сучасному інформаційному суспільстві.
 +
Учні навчаються працювати з програмою PowerPoint.
 +
Вони планують та створюють сценарій презентації.
 +
Учні створюють мультимедійну презентацію.
 +
Вони демонструють презентацію перед учнями, дирекцією, вчителями та гостями.
 +
Учасники проекту планують створення публікації у вигляді інформаційного бюлетеня.
 +
Ознайомлюються із програмою Publisher.
 +
Учасники проекту інтерв'ювали учнів, їхніх батьків, вчителів, а також навчились складати таблиці та діаграми у програмі Excel[https://docs.google.com/file/d/0BwJmGCXVhLpqRHhsU1h2VGtOMHc/edit].
 +
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
==Ім'я, прізвище==
+
=Ім'я, прізвище=
==Фах, навчальний предмет==
+
Людмила Микитин
== Навчальний заклад==
+
=Фах, навчальний предмет=  
==Місто\село, район, область==
+
німецька мова
==Контактні дані==
+
=Навчальний заклад=
 +
Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6з поглибленим вивченням предметів
 +
=Місто\село, район, область=
 +
Долина, Долинський район, Івано-Франківська область
 +
=Контактні дані=
 +
0507728035
 +
 
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
==Дати проведення тренінгу==
+
=Дати проведення тренінгу=
==Місце провведення тренінгу==
+
18.06.2012-22.06.2012
==Тренери==
+
=Місце провведення тренінгу=
 +
Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6з поглибленим вивченням предметів
 +
=Тренери=
 +
Тюшко Тетяна Іванівна
 +
 
 
[[Категорія:10 версія]]
 
[[Категорія:10 версія]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Поточна версія на 17:33, 20 червня 2012




Назва навчальної теми

Книги чи комп'ютер?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Німецька мова, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Засоби масової інформації

Вік учнів, клас

9 клас, 14-15 років

Стислий опис

Стислий опис Завдяки проекту діти поглиблять, закріплять свої знання з німецької мови. Проект розрахований для учнів 9-х класів. Предметом дослідження є німецька мова. Проект направлений на розширення кругозору учнів, розвитку мовлення, інтуїції, логічного мислення, а також на спільну роботу, направлену на досягнення результату. Працюючи в парі і в групах, і проводячи різні опитування, учні отримують навики ділового спілкування і співпраці, які знадобляться їм у майбутньому. Учні, працюючи над проектом, оволодівають системою знань і вмінь з німецької мови, необхідних для застосування в практичній діяльності, вивчають інші дисципліни, формується представлення про ідеї і методи використання німецької мови, виховується відношення до мови як до частини загальнолюдської культури, яка відіграє особливу роль в загальному розвитку. Для успішного завершення проекту кожний із учасників повинен внести свій вклад в його реалізацію. Учні також створять мультимедійну презентацію[1], вікі-сайт.

Повний план вивчення теми

[2]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

При підготовці і створенні презентацій учні навчаються й розвивають навички виступати перед аудиторією, коротко формулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості, стисло, чітко, зручно представляти результати досліджень за допомогою діаграм та графіків, відбирати найяскравіші переконливі факти для демонстрування думок та ідей, аналізувати події та факти, порівнювати, компонувати, доводити, критикувати, класифікувати, планувати, визначати цінність, висувати гіпотези ... Створюючи публікації, школярі, набувають вмінь аргументовано доводити власну думку, використовуючи повні речення, розраховані на читання однією людиною, посилаючись при цьому на думки інших, правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання, ілюструвати ідеї, думки, дослідження, висновки. Навчаючись створювати вікі-сторінки учасники проектів навчаються ефективно спілкуватися з іншими школярами з країни та всього світу. Набувають вмінь збирати та обробляти інформацію за допомогою баз даних, використовуючи форми. Вчаться ефективно використовувати засоби електронних комунікацій, оволодівають навиками посилатися на використані джерела інформації. Складаючи діаграми учні, вчаться порівнювати, аналізувати, співставляти цифри. події, факти, та інші дані. На початку дослідження учні визначають цінність проекту для себе, вибирають один із запропонованих напрямків роботи. Учні проведуть дослідження та створять звіти про них для того, щоб вдосконалювати навички групової роботи, співпрацювання в команді; - планувати свою роботу; - узгоджувати свою діяльність з іншими. Створюють презентацію по тематичному питанню для закріплення набутих навичок використовувати інформаційні ресурси. На підготовчому етапі учні обговорюють хід проекту, поділяються на три групи та організовують розподіл завдань для виконавців. Далі вони досліджують матеріали бібліотек, друковані та електронні публікації, шукають інформацію в Інтернеті. Добирають ілюстрації відповідно змісту. Під час реалізації проекту учні 1 групи створюють презентацію в режимі Power Point. Досліджують статистику з теми навчаються будувати діаграму в середовищі Excel. Учні 2 групи планують створення публікації. Знаходять інформацію з різних джерел та здійснюють опитування своїх однолітків, односельців, знайомих. Навчаються створювати публікацію у програмі Publisher. Учні 3 групи вчаться та створюють вікі-сторінку, на яку розміщують інформацію про свій проект.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

До початку проекту: Було проведено анкетування учнів за допомогою он-лайн опитувальника[3].

Реалізація проекту:

1На початку проекту провести оцінювання знань з допомогою схем.[4]

2 Оцінити рівень проведення дослідницької роботи.

3 За допомогою контрольного списку учитель оцінює рівень творчості учнів класу[5].

4 Проводиться рефлексія за контрольними списками.

Після закінчення проекту:

1.За допомогою форми оцінювання мультимедійної презентації[6], вікі-сайтів[7] вчитель повинен оцінити готові проекти учнів.

2.За допомогою форми оцінювання презентації учень має оцінити свої досягнення[8].

3.Під час захисту робіт учні оцінять роботу кожної з груп.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учні збирають, опрацьовують, систематизують інформацію про ставлення своїх однолітків до засобів масової інформації. Вони досліджують значимість комп‘ютера та книги у сучасному інформаційному суспільстві. Учні навчаються працювати з програмою PowerPoint. Вони планують та створюють сценарій презентації. Учні створюють мультимедійну презентацію. Вони демонструють презентацію перед учнями, дирекцією, вчителями та гостями. Учасники проекту планують створення публікації у вигляді інформаційного бюлетеня. Ознайомлюються із програмою Publisher. Учасники проекту інтерв'ювали учнів, їхніх батьків, вчителів, а також навчились складати таблиці та діаграми у програмі Excel[9].

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Микитин

Фах, навчальний предмет

німецька мова

Навчальний заклад

Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6з поглибленим вивченням предметів

Місто\село, район, область

Долина, Долинський район, Івано-Франківська область

Контактні дані

0507728035

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18.06.2012-22.06.2012

Місце провведення тренінгу

Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6з поглибленим вивченням предметів

Тренери

Тюшко Тетяна Іванівна