Відмінності між версіями «Портфоліо Струк О.В. з теми "Сполуки неметалів"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Дати проведення тренінгу)
(Опис оцінювання)
 
(не показані 3 проміжні версії цього учасника)
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
= Повний План вивчення теми =
 
= Повний План вивчення теми =
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B52MmDoD24RnaXpBLTFCQkNCNmM/edit]
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
Рядок 27: Рядок 28:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
Упродовж виконання проекту проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських робіт та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують  публікації та вікі-статті, в залежності від того, який продукт вони будуть створювати. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки.  Регулярно ведеться читання блогу дослідження. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.
+
Упродовж виконання проекту проводиться опитування та оцінювання [https://docs.google.com/file/d/0B52MmDoD24RndUxJcWdERHVmaTg/edit], щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських робіт та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують  публікації та вікі-статті, в залежності від того, який продукт вони будуть створювати. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки.  Регулярно ведеться читання блогу дослідження. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.
  
 
=Діяльність учнів=
 
=Діяльність учнів=
Рядок 55: Рядок 56:
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 +
Городенківська ЗОШ І-ІІІст. №1
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
[[Категорія:10 версія]]
+
Смеречанська Оксана Іванівна
[[Категорія:Банк проектів]]
+

Поточна версія на 20:26, 13 червня 2012


Назва проекту

Модульно-розвивальне навчання на уроках хімії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

хімія, фізика, математика

Навчальна тема

Предмет хімія, Неметалічні елементи та їхні сполуки.

Вік учнів, клас

10 клас, 16 років

Стислий опис

Дана педагогічна технологія навчання дозволяє передати учням функції,які традиційно виконував вчитель: Інформаційні,організаційні,контролюючі,оцінювальні. В процесі такої роботи виникає почуття задоволення не лише результатом,а й самим процесом навчання.В результаті перерозподілу функцій між вчителем і учнем відбувається і перерозподіл відповідальності за результати навчання. Кожен учень , що постійно попадає в ситуацію вільного вибору, повинен навчатися у своєму власноту темпі,у зручний для себе час, за власною траєкторією

Повний План вивчення теми

[1]

Навчальні цілі

Вивчення хімії спрямоване на виконання таких найважливіших завдань: • розвиток особистості учня, його природних задатків, інтелекту, здатності до самоосвіти; • формування наукового світогляду учня на основі засвоєння системи знань про речовини та їхні перетворення, основні хімічні закони й теорії, методи наукового пізнання в хімії; • формування життєвої й соціальної компетентностей учня, його екологічної культури, навичок безпечного поводження з речовинами у побуті та на виробництві; • розкриття ролі хімії в розвитку суспільного господарства та забезпеченні добробуту людини.

Опис оцінювання

Упродовж виконання проекту проводиться опитування та оцінювання [2], щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських робіт та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують публікації та вікі-статті, в залежності від того, який продукт вони будуть створювати. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки. Регулярно ведеться читання блогу дослідження. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.

Діяльність учнів

УМ Зародження проблеми ЗП Розв’язання проблеми КС Зняття проблеми АП Формування етодологічних і технологічних норм СУ Формування практичних форм СУ Завдання сукупності ціннісних орієнтацій КР Морально-етичні оцінки і ціннісно-рефлексивні дії і вчинки

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Струк Ольга Василівна

Фах, навчальний предмет

вчитель хімії

Навчальний заклад

Городенківська ЗОШ І-ІІІст.№1

Місто\село, район, область

М.Городенка, Городенківський район, Івано-Франківсьа область

Контактні дані

strukolga13@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

5-15 червня 2012

Місце проведення тренінгу

Городенківська ЗОШ І-ІІІст. №1

Тренери

Смеречанська Оксана Іванівна