Відмінності між версіями «Проект "Гімнастика - грація і здоров’є"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
Рядок 1: Рядок 1:
  
  
крок до
+
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=

Поточна версія на 20:37, 4 лютого 2018



Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: фізична культура

навчальна тема: «Гімнастика»

інші навчальні предмети: біологія

Вік учнів, клас

7 клас

12- 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект для учнів 7 класу з навчального курсу фізичної культури за темою «Гімнастика». Метою проекту є розширити знання, вміння та навички з теми навчального курсу з фізичної культури, показати багатогранність застосування гімнастики. Згідно навчального плану на вивчення цієї теми відведено 16 годин. Проект передбачає заохочувати дітей до систематичних занять фізичною вправами.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички постійного моніторингу стану особистого здоров’я, заповнюється таблиця "ЗХД". На початку проекту здійснюється діагностичне оцінювання попередньо засвоєних знань, вмінь та навичок з теми «Гімнастика». Впродовж роботи над проектом використовуючи анкети, зошити самоконтролю, форму оцінювання для роботи в групах, форму оцінювання продуктів проекту,контролюється хід виконання плану роботи щодо виконання проекту. Вчитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів, активізує, зацікавлює їх. Наприкінці роботи над проектом в ході проведення учнівської конференції, за допомогою листів оцінювання, презентації, самооцінки дослідницької роботи учнів, оцінювання буклету аналізується підготовленість групи: фото- відео звіти, презентації, вміння учнів обґрунтовано та переконливо довести свою інформацію.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Використовуючи отримані на попередніх уроках знання та навички з теми «Гімнастика», учням в ході роботі над проектом пропонується зробити буклет та відповісти на запитання: Що для вас означає гімнастика? Для того щоб з’ясувати рівень знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує вивчити декілька елементів та вправ, націлює учнів на необхідність чергування фізичного і розумового навантаження для нормального функціонування, пропонує орієнтовний щоденний руховий режим. Вчитель демонструє презентацію для того щоб учні чітко розуміли яку роботу від них вимагають, були мотивовані на виконання проектів. Учні об’єднуються у 4 групи. Кожна група розробляє і затверджує план виконання проекту, який вчитель оцінює на кожному етапів роботи. Перша група учнів « Дослідники» досліджують появу гімнастики в нашому світі. Друга група «Шукачі» працюють над історією виникнення гімнастики. Третя група « Знавці» здійснюють пошук інформації про олімпійських чемпіонів. Остання група « Експерти здоров’я» напрацьовують матеріали самоконтролю, норм рухової активності орієнтовного плану щоденних занять фізичними вправами, розробляють карти особистих досягнень. Перед проведенням досліджень учні ознайомлюються з Законом про авторське право. Щотижнево проводяться призначені консультації. Учні використовують контрольний список для оцінювання продукту проекту, який допомагає їм здійснювати самооцінку роботи. Вчитель використовує форму оцінювання для перевірки їх кінцевої роботи. Учні демонструють свої презентації, як заключний єтап проектной діяльності.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бєлова Валентина Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізичної культури

Навчальний заклад

Донецька гімназія № 92

Місто\село, район, область

Донецька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Травень 2013 р.

Місце проведення тренінгу

Донецька гімназія № 92

Тренери

Половцева Л.В.