Відмінності між версіями «Сіманько Ірина Андріївна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Мої блоги)
(Про мене)
 
(не показані 6 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
  
 
== Про мене ==
 
== Про мене ==
 +
[[Файл:t7854k25441a45.jpg|200px||]]
 
вчитель Гвардійської ЗОШ
 
вчитель Гвардійської ЗОШ
 
предмет Хореографія
 
предмет Хореографія
Рядок 6: Рядок 7:
  
 
== Мої блоги ==
 
== Мої блоги ==
 
+
[http://irinasimanko.blogspot.com  Мій блог]
Модуль 1.  Цей модуль допоміг мені обдумати власні цілі навчання на цьому тренінгу, а саме…
+
Як при навчанні поставити перед собою цілі, які реально можна досягти на тренінгу та продовжувати реалізовувати після нього ; як мої цілі навчання на тренінгу допоможуть мені вдосконалити власний педагогічний досвід ; як чіткі і конкретні власні цілі допоможуть мені цілеспрямовано навчатися на тренінгу ; як ресурси програми допоможуть мені підвищити професійний рівень.
+
Модуль 2.  Цей модуль допоміг мені проаналізувати переваги використання методу проектів у                навчальному процесі, а саме…
+
Як проекти надають можливості для навчання ( вони залучають учнів до вирішення проблемних завдань та змістових питань; учні можуть вирішувати дослідницькі завдання, приймати аргументовані рішення та демонструвати свої знання і вміння цільовій аудиторії ).
+
Модуль 3.  Цей модуль допоміг мені з’ясувати, як можна використати навчальні дослідження в проектах та зрозуміти призначення Основних запитань проекту, а саме…
+
Як  дослідницькі проекти можуть допомогти моїм учням навчатися згідно вимог навчальних програм та розвинути навички 21 століття; як я можу використовувати дослідницькі проекти для покращення навчального процесу.
+
Модуль 4. Цей модуль допоміг мені уточнити Основні запитання проекту та обдумати оцінювання учнів в проекті, а саме…
+
Як мені спланувати формуюче оцінювання, що виявляє навчальні потреби учнів; як мені в умовах особистісно-орієнтованого навчання спланувати оцінювання учнів, яке буде відбуватися постійно впродовж виконання учнями проекту, здійснюватися протягом всього навчального процесу; залучати учнів до процесу оцінювання; використовувати різні стратегії оцінювання; заохочувати до самоспрямування у навчанні; відслідковувати прогрес  у навчанні учнів, перевіряти розуміння та заохочувати до метакогнітивного пізнання (про способи мислення та особливості власного мислення) .
+
Модуль 5. Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання Інтернет-ресурсів у процес навчання моїх учнів, а саме:
+
Як я можу використовувати Інтернет-ресурси для того, щоб підтримувати своє викладання та навчання учнів; яким чином я можу забезпечити відповідальне та відповідне використання учнями Інтернет-ресурсів; я зрозуміла, як  інтернет може бути потужнім інструментом для проведення досліджень;  майстерне оперування пошуковими стратегіями допомагає учням і вчителям ефективно шукати корисні відомості та дані в Інтернеті;  інтернет може бути потужнім інструментом для проведення досліджень.
+
Модуль 6. Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання сервісів Веб 2.0 щодо спілкування та співпраці у навчання моїх учнів, а саме:…
+
Як можна ефективно використовувати комунікації та співробітництво для покращення процесу навчання учнів та оцінювання;  як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті;  як використовувати сервіси Інтернету для спілкування та співробітництва, щоб покращити своє викладання та навчання учнів;  блоґи, вікі та онлайн-документи для спільного редагування дозволяють учням співпрацювати в проектах завдяки тому, що учні діляться своїми роботами та коментують роботи інших в режимі онлайн.
+
Модуль 7. Як можна ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів?
+
Презентації – для усних виступів, підсилені використанням зображень, графіків, діаграм, звуків, відео та гіперпосилань на інші ресурси.
+
Публікації – для письмового спілкування, заснованого на використанні текстів, підсилені за допомогою зображень, графіків та діаграм.
+
Вікі – для текстових повідомлень, що розміщаються в Інтернеті, та які можуть змінювати та спільно редагувати декілька людей.
+
Блоґи – для текстових щоденників, що розміщуються в Інтернеті та заохочують до відповідей, відгуків та коментарів від інших читачів.
+
Модуль 8. Цей модуль допоміг мені обдумати, що означає «оцінювання, зосереджене на потребах учнів», а саме…
+
Форми оцінювання мають критерії, що тісно пов’язані з цілями, та дескриптори , що описують рівні сформованості навичок та рівні засвоєння знань, які відображаються в кінцевому продукті проекту, що розробляється учнями. Щоб визначити рівень розуміння учнями теми, їх знання та якість учнівських робіт, їх демонстрації, використовується підсумкове оцінювання; оцінювання має відбуватися постійно протягом проекту та включати оцінювання всіх вказаних у навчальних цілях знань та навичок.
+
Корисно дотримуватися таких дій при створенні або адаптації форми оцінювання: самому виконати завдання (створити продукт, який мають виконати учні); переконатися, що визначені критерії відповідають сформульованим навчальним цілям; залучити колег та учнів до створення інструментів оцінювання; уникати використання незрозумілих, неточних, неконкретних слів; продумувати порядок критеріїв; проранжувати і записати їх від найважливішого до найменш важливого.
+
Модуль 9. Цей модуль допоміг мені зробити такі висновки щодо того, як учні можуть самі спрямовувати себе у навчанні та про роль і місце диференційованого навчання - …
+
Вчителі мають працювати з учнями, щоб допомогти їм розвинути навички самоспрямованості. Учні мають бути активними  у власному навчанні. Учителі можуть диференціювати навчання у чотирьох напрямках: зміст, процес , результати, навчальне середовище. Задоволення навчальних потреб учнів вимагає відповідного спонукання та заохочення, щоб вони стали впевненими та незалежними в навчанні.
+
Модуль 10. Цей модуль допоміг мені з’ясувати мою роль фасилітатора в навчанні учнів за методом проектів, а саме…
+
Яким чином я можу ефективніше навчати учнів відповідно до їх потреб; як я можу сприяти навчанню учнів у ролі фасилітатора; яким чином я можу використовувати комп’ютерні технології для підтримки процесу самостійного навчання учнів.
+
Поведінка вчителів, сприятливе середовище у класній кімнаті та стратегії впровадження проектів – все це важливо при створенні навчального процесу, що будується на навчальних потребах учнів. Уміння розумно поставити запитання – це основа якісного навчання. Добре продумані запитання провокують змістовні зв’язки з тим, що учні приносять до класної кімнати з попереднього навчання та зі свого життєвого досвіду. Деталі плану впровадження визначають вимоги до середовища поза класною кімнатою перед, під час та після виконання учнями проектів і забезпечують успіх навчання.
+
Модуль 11. Я навчилася, як можна ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів.  Працювати з ресурсами тренінгу: посібником, сайтом освітніх програм та сайтами допоміжних матеріалів, Електронним довідником. Визначати навички 21 століття та навички мислення вищих рівнів, які доцільно формувати в обраній навчальній темі. Створювати власний блог.
+
  
 
== Мій внесок ==
 
== Мій внесок ==
Рядок 40: Рядок 15:
  
 
==Мої захоплення==
 
==Мої захоплення==
 +
Всі здорові люди люблять життя.
 +
Без здоров'я неможливе і щастя.
 +
Тільки у сильному, здоровому тілі дух зберігає рівновагу, і характер розвивається у всій своїй могутності.
 +
Я ціную здоров'я як зусилля волі, а не як спадок або дар.
 +
Хороше здоров'я краще, аніж найбільше багатство. 
 +
Здоров'я настільки переважує решту благ життя, що здоровий жебрак щасливіший за хворого короля. 
 +
Могутній дух рятує розслаблене тіло.
 +
У житті чогось вартують лише молодість і здоров'я.
 +
Бережи одежу знову, а здоров’я змолоду.
 +
Твоє здоров’я – чисте повітря, вода і їжа.
 +
Вставай вранці з радістю, лягай спати з посмішкою.
 +
Ти радієш, посміхаєшся – значить, ти здоровий.
 +
Не лікуй хворобу, лікуй своє життя, живи за законами природи, розуму.
 +
Коли немає здоров’я, мовчить мудрість, не може розквітнути мистецтво, не грають сили, марне багатство і безсилий розум.
 +
Перша сходинка до щастя – здоров’я.
 +
 +
 +
 
[[Категорія:10 версія]]
 
[[Категорія:10 версія]]

Поточна версія на 14:26, 17 червня 2017

Про мене

T7854k25441a45.jpg вчитель Гвардійської ЗОШ предмет Хореографія Сіманько Ірина Андріївна

Мої блоги

Мій блог

Мій внесок

[Мої файли]

Мої закладки

Мої захоплення

Всі здорові люди люблять життя. Без здоров'я неможливе і щастя. Тільки у сильному, здоровому тілі дух зберігає рівновагу, і характер розвивається у всій своїй могутності. Я ціную здоров'я як зусилля волі, а не як спадок або дар. Хороше здоров'я краще, аніж найбільше багатство. Здоров'я настільки переважує решту благ життя, що здоровий жебрак щасливіший за хворого короля. Могутній дух рятує розслаблене тіло. У житті чогось вартують лише молодість і здоров'я. Бережи одежу знову, а здоров’я змолоду. Твоє здоров’я – чисте повітря, вода і їжа. Вставай вранці з радістю, лягай спати з посмішкою. Ти радієш, посміхаєшся – значить, ти здоровий. Не лікуй хворобу, лікуй своє життя, живи за законами природи, розуму. Коли немає здоров’я, мовчить мудрість, не може розквітнути мистецтво, не грають сили, марне багатство і безсилий розум. Перша сходинка до щастя – здоров’я.