Відмінності між версіями «Козаченко Олександр Володимирович»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальний заклад)
(Інтерактивна вправа)
 
(не показані 2 проміжні версії цього учасника)
Рядок 59: Рядок 59:
 
== Ім'я, прізвище ==
 
== Ім'я, прізвище ==
 
Козаченко Олександр Володимирович
 
Козаченко Олександр Володимирович
 +
 +
[[Файл:Hu94alKA-z0.jpg]]
  
 
== Фах, навчальний предмет ==
 
== Фах, навчальний предмет ==
Рядок 84: Рядок 86:
 
м. Дніпропетровськ, ДОІППО
 
м. Дніпропетровськ, ДОІППО
  
== Тренери ==
+
http://learningapps.org/display?v=p163shic516
Грекова Вікторія Сергіївна Харлаш Людмила Михайлівна Харченко Наталія Ігорівна
+

Поточна версія на 18:00, 20 вересня 2016

Назва навчальної теми

«Енергія. Види Енергії».

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

фізика,природознавство, технології

Вік учнів, клас

14 років. 8 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У темі буде розкрито застосування альтернативних джерел енергії. Учні повинні розбитися на групи і досліджувати застосування енергії сонця, вітру, річок для альтернативного використання. В проекті буде розкрито вплив альтернативих джерел енергії на навколишнє середовище, та їх використання в реальному світі.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту за допомогою вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань та оцінку первинного досвіду учнів з теми. Тема проекту презентується вчителям та учням за допомогою буклету, завдяки мозкової атаки учні обговорюють тему. В ході анкетування «Якими альтернативними джерелами енергії можна скористатись для опалення та освітлення власного будинку? учні виявляють свій рівень знань. Заповнюють перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д. Учні об’єднуються в групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході проекти учні заповнюють контрольні списки планування проекту, контрольні списки групової роботи , форми самооцінювання. За допомогою форм оцінювання оцінюються кінцеві продукти учнівської діяльності. Контрольні списки оцінювання надаються учням на початку проектної діяльності, форми само оцінювання, форми взаємооцінювання групової роботи використовуються в середині проекту. В ході роботи над проектом вчитель веде спостереження за роботою дітей в групі. Під час консультацій використовуються контроль списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Оцінювання в рамках даного проекту буде проводитися впродовж всієї роботи учнів і буде реалізовуватися наступними методами:

- вхідне тестування;

- формулююче оцінювання;

- таблиця ЗХД.

Вхідне опитування

Самооцінювання учнівської роботи

Діяльність учнів та вчителя

При вивченні теми «Енергія. Види енергії» учні виконують дослідження про вплив традиційних джерел енергії на навколишнє середовище, про переваги альтернативних джерел енергії. Зробити аналіз знань, умінь і навичок учнів з попередніх тем, а саме «Кількість теплоти». Продемонструвати вчительську презентацію «Чи потрібні нам альтернативні джерела енергії?» для з’ясування навчальних потреб учнів. Під час вивчення теми учні використовують Інтернет для знаходження додаткового матеріалу по темі «Види енергії», вивчають екологічні проблеми сучасності, ознайомлюються з альтернативними джерелами енергії та їх застосування в сучасних умовах. Учні використовують створену вчителем учнівську презентацію для обрання теми проекту, правильного вибору Ключових, Тематичних та Змістових питань, для розробки форми само оцінювання. Оцінювання учнівських комп’ютерних робіт здійснюється за схемом ЗХД (Знаю, Хочу, Довідався). В ході вивчення теми використовуються різні форми та методи навчання (наприклад, Мозкова атака, Мікрофон та інше), систематично проводиться Рефлексія для формування і оцінювання само спрямованості учнів та відслідковування їх фактичних знань. Вчитель систематично допомагає учням різних груп глибше розкрити тему проекту, він надає різні інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню Учні знайомляться з критеріями, згідно яких буде проводитись оцінювання. Заповнюється форма 3-Х-Д. Впродовж роботи над проектом кожна група заповнює узагальнені висновки одержанні ними впродовж вивчення теми. Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням оцінки за презентацію, оцінки за вміння виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, задавати питання, оцінки за опитування, оцінки за контрольну роботу. На початку вивчення теми провести бліц-тестування з метою оцінки рівня досягнень учнів. Результати тестування обговорити. Учитель проводить урок, на якому дає основні поняття про функції, готує список літератури з теми проекту. Клас поділяється на 2 групи: фізики, математики. Оголошуються критерії оцінювання роботи учнів. Учні обговорюють тему проекту,цілі, завдання, вживаються в ситуацію, складають план роботи групи, та розподіляють обов’язки у групі. Для визначення рівня знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити З-Х-Д таблицю. Після цього учитель пропонує учням проект. Для того щоб учні чітко розуміли, що від них вимагають, учитель демонструє свою - презентацію. Перша група учнів «Фізики» знаходить матеріали функціональних залежностей у реальному житті. За результатами своєї діяльності учні роблять власні висновки. Друга група «Математики» опрацьовують прийоми побудови графіків лінійних функцій і створюють презентацію для демонстрації. Впродовж роботи над проектом вчитель консультує групи; Учні обговорюють результати, оформляють проект згідно з планом, оцінюють свою роботу і роботу учнів своєї групи. Наприкінці роботи над проектом вчитель оцінює роботу груп, оцінює узагальнюючі висновки, учні заповнюють таблицю З-Х-Д.

Форма - тест

Презентація вчителя

Навички людини ХХІ століття

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Козаченко Олександр Володимирович

Hu94alKA-z0.jpg

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики та математики

Навчальний заклад

Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Shkola 4.gif

Місто\село, район, область

53800 м.Апостолове Апостолівський район Дніпропетровська область

Контактні дані

sworah18081990 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

08-13 квітня 2013 року

Місце проведення тренінгу

м. Дніпропетровськ, ДОІППО

http://learningapps.org/display?v=p163shic516