Відмінності між версіями «27.04.2016.Вінниця.Модуль8.Група2»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 16: | Рядок 16: | ||
|- | |- | ||
|Не всі учні є досить творчими особистостями, тому не всі здатрні поставити правильні запитання | |Не всі учні є досить творчими особистостями, тому не всі здатрні поставити правильні запитання | ||
| − | |Провести консультацію з даної теми | + | |Провести консультацію з даної теми де обговорити поставлені дітьми запитання |
|- | |- | ||
|Багато учнів не я активними у навчанні, тому вони не зможуть легко перейти до ншої моделі навчання | |Багато учнів не я активними у навчанні, тому вони не зможуть легко перейти до ншої моделі навчання | ||
Поточна версія на 18:33, 9 травня 2016
Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення
| Проблеми | Шляхи вирішення |
|---|---|
| Учні не відчувають себе в центрі навчального процесу | Запропонувати кожному учню виконувати свою власну роботу |
| Учні хочуть отримувати винагороди, а не знання | Провести консультацію і пояснити, що важливіше в навчальному процесі |
| Учні не можуть відповісти однозначно на деякі питання | Запропонувати вирішити дану проблему кожному учню іншим способом |
| Не всі учні є досить творчими особистостями, тому не всі здатрні поставити правильні запитання | Провести консультацію з даної теми де обговорити поставлені дітьми запитання |
| Багато учнів не я активними у навчанні, тому вони не зможуть легко перейти до ншої моделі навчання | Провести урок-гру, де показати на практиці, що така модель цікавіша та дає ефективніші результати |
| Учні не можуть точно оцінити свій прогрес | Проводити консультації на яких розповідати про успіхи кожного учня |
| Учні звинувачують вчителя у тому, що він не надає потрібної інформації для підготовки до екзамену | Завчасно надати учням питання до екзамену, щоб вони мали змогу та час знайти самостійно відповіді на них |