Відмінності між версіями «20.04.16.Вінниця.Модуль6.Група1»
Матеріал з Iteach WIKI
| (не показані 4 проміжні версії цього учасника) | |||
| Рядок 2: | Рядок 2: | ||
{| border=1 | {| border=1 | ||
| − | |Проблеми | + | !bgcolor=#CFCFCF|Проблеми |
| − | |Шляхи вирішення | + | !bgcolor=#CFCFCF|Шляхи вирішення |
|- | |- | ||
|Залежність учнів від комп'ютера,в основному від комп'ютерних ігор | |Залежність учнів від комп'ютера,в основному від комп'ютерних ігор | ||
| Рядок 12: | Рядок 12: | ||
|- | |- | ||
|Ризик для життя - небезпечні знайомства | |Ризик для життя - небезпечні знайомства | ||
| − | |Проведення відеоуроків, консультацій. Запрошення на виховні години цікавих | + | |Проведення відеоуроків, консультацій. Запрошення на виховні години цікавих людей які задіяні в сфері IT |
|} | |} | ||
| + | |||
| + | |||
[[Категорія:10 версія]] | [[Категорія:10 версія]] | ||
Поточна версія на 11:51, 20 квітня 2016
Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
| Проблеми | Шляхи вирішення |
|---|---|
| Залежність учнів від комп'ютера,в основному від комп'ютерних ігор | Контроль батьків учнів за їхньою роботою за комп'ютером |
| Негативний вплив на фізіологічний розвиток учня | Проводити бесіди з учнями |
| Ризик для життя - небезпечні знайомства | Проведення відеоуроків, консультацій. Запрошення на виховні години цікавих людей які задіяні в сфері IT |