Відмінності між версіями «Проект з географії Енергозбереження почни з себе»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: {{subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія}})
 
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 15 проміжних версій цього учасника)
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
 +
Електроенергетика
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
Географія, біологія
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
9 клас, 14-15 років
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
Метою проекту є закріплення знання учнів про різні види джерел енергії, сформувати власні позиції щодо заощадження електроенергії  ; за допомогою практичних занять виховати  екологічне мислення та бажання займатися пошуково-дослідницькою діяльністю .Здобуті знання учні застосовують на практиці в повсякденному житті. Учні 9 класів під час роботи будуть самостійно шукати, опрацьовувати, узагальнювати і аналізувати отриману інформацію.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://drive.google.com/open?id=0ByPbDCQA1EAxQ0dmN1VoaGx2Rlk План вивчення теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання, використовуючи відповідні методи оцінювання.
 +
На початку проекту проводиться: діагностика навчальних потреб учнів (Таблиця З-Х- Д),  діагностика рівня їх фактичних знань з теми (Опитувальник). Роздаються учням шаблони щоденників спостережень за ростом і розвитком квасолин, щоденник спостереження. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учні використають Бланк само оцінювання результатів роботи в проекті. Після завершення роботи створюється учнівський блог, який відображає результати досліджень і зроблені висновки, заповняються листки (Критерії само оцінювання)контрольний лист оцінювання співробітництва, само оцінювання блогу та (Форма оцінювання дослідження)взаємооцінювання, форма оцінювання співробітництва, Проводиться урок-конференція, на якому заслуховуються виступи учнів із виконаними роботами ,  форма оцінювання блогів ,самооцінка успішності учня, контрольний список для блогу.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
В ході роботи над проектом, учні розподіляються на групи. Визначають в межах кожної групи обов’язки членів групи, спостерігають за показниками різних лічильників.
 +
До початку навчання за цією темою потрібно підготувати необхідний роздатковий матеріал: пам'ятки про роботу в інтернеті та з пошуку інформації в мережі інтернет і збереження інформаційних об'єктів, інструкцію по заповненню щоденника спостережень.  Інформувати батьків про участь дітей у проекті. Діти передають батькам [https://drive.google.com/open?id=0ByPbDCQA1EAxYnVLRUtPTTI3dFU буклети] з інформацією про метод проектів
 +
Вчитель показує, вступну презентацію в ході якої та після неї варто провести діагностику навчальних потреб учнів (Таблиця З-Х-Д) та діагностику рівня їх фактичних знань з теми (Опитувальник). Обговорити з класом основні запитання, які дозволять з’ясувати рівень їх знань.     
 +
З учнями обговорюється мета і завдання дослідницької роботи. Проходить об’єднання дітей у творчі групи, розподіляються обов’язки між учасниками проекту. Перед учнями ставиться наступне завдання: дослідити ефективність енергозбереження , провести аналіз, використовуючи для запису спостережень щоденники спостереження, інструкцію щодо ведення щоденника та ведення дописів на учнівському блозі із залученням до цієї діяльності батьків. Дослідження учнів. Складається чіткий план дій. Учні самостійно намагаються виконати всі пункти плану. При цьому вони повинні підібрати і прочитати літературні джерела, віднайти факти, які можуть надати додаткову інформацію про енергозбереження, підібрати ілюстративний матеріал і зробити висновки. Необхідно роз’яснити учням про  дотримання законів про авторське право . На підтримку навичок ХХІ століття вчитель забезпечує групи ресурсами, необхідними для самооцінки і пропонує дидактичні завдання за темою проекту. Захист проекту. Кожна група виступає з усною презентацією результатів, демонструючи свою роботу .По завершенні колективно обговорюються висновки, дослідження .Учні оцінюють виступи груп у відповідності до критеріїв оцінювання роботи груп. Підводяться підсумки, визначається група, яка виконала саме повне і аргументоване дослідження.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
==Ім'я, прізвище==
+
Зоряна Полева
  
 +
вчитель географії та біології, географія та біологія 
  
==Фах, навчальний предмет==
 
  
 +
ЗОШ І-ІІ ступенів с.Кабарівців
  
==Навчальний заклад==
+
с.Кабарівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл.
  
==Місто\село, район, область==
+
0961887555
 
+
==Контактні дані==
+
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
  
  
==Дати проведення тренінгу==
+
23.11-26.12.2015р.
  
  
==Місце проведення тренінгу==
+
М .Зборів ЗОШ І-ІІІ ст. №2
  
  
==Тренери==
+
Антонів Галина Ярославівна ,Костів Наталя Миронівна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 12:09, 20 грудня 2015


Назва навчальної теми

Електроенергетика

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, біологія

Вік учнів, клас

9 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Метою проекту є закріплення знання учнів про різні види джерел енергії, сформувати власні позиції щодо заощадження електроенергії  ; за допомогою практичних занять виховати екологічне мислення та бажання займатися пошуково-дослідницькою діяльністю .Здобуті знання учні застосовують на практиці в повсякденному житті. Учні 9 класів під час роботи будуть самостійно шукати, опрацьовувати, узагальнювати і аналізувати отриману інформацію.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання, використовуючи відповідні методи оцінювання. На початку проекту проводиться: діагностика навчальних потреб учнів (Таблиця З-Х- Д), діагностика рівня їх фактичних знань з теми (Опитувальник). Роздаються учням шаблони щоденників спостережень за ростом і розвитком квасолин, щоденник спостереження. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учні використають Бланк само оцінювання результатів роботи в проекті. Після завершення роботи створюється учнівський блог, який відображає результати досліджень і зроблені висновки, заповняються листки (Критерії само оцінювання)контрольний лист оцінювання співробітництва, само оцінювання блогу та (Форма оцінювання дослідження)взаємооцінювання, форма оцінювання співробітництва, Проводиться урок-конференція, на якому заслуховуються виступи учнів із виконаними роботами , форма оцінювання блогів ,самооцінка успішності учня, контрольний список для блогу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

В ході роботи над проектом, учні розподіляються на групи. Визначають в межах кожної групи обов’язки членів групи, спостерігають за показниками різних лічильників. До початку навчання за цією темою потрібно підготувати необхідний роздатковий матеріал: пам'ятки про роботу в інтернеті та з пошуку інформації в мережі інтернет і збереження інформаційних об'єктів, інструкцію по заповненню щоденника спостережень. Інформувати батьків про участь дітей у проекті. Діти передають батькам буклети з інформацією про метод проектів Вчитель показує, вступну презентацію в ході якої та після неї варто провести діагностику навчальних потреб учнів (Таблиця З-Х-Д) та діагностику рівня їх фактичних знань з теми (Опитувальник). Обговорити з класом основні запитання, які дозволять з’ясувати рівень їх знань. З учнями обговорюється мета і завдання дослідницької роботи. Проходить об’єднання дітей у творчі групи, розподіляються обов’язки між учасниками проекту. Перед учнями ставиться наступне завдання: дослідити ефективність енергозбереження , провести аналіз, використовуючи для запису спостережень щоденники спостереження, інструкцію щодо ведення щоденника та ведення дописів на учнівському блозі із залученням до цієї діяльності батьків. Дослідження учнів. Складається чіткий план дій. Учні самостійно намагаються виконати всі пункти плану. При цьому вони повинні підібрати і прочитати літературні джерела, віднайти факти, які можуть надати додаткову інформацію про енергозбереження, підібрати ілюстративний матеріал і зробити висновки. Необхідно роз’яснити учням про дотримання законів про авторське право . На підтримку навичок ХХІ століття вчитель забезпечує групи ресурсами, необхідними для самооцінки і пропонує дидактичні завдання за темою проекту. Захист проекту. Кожна група виступає з усною презентацією результатів, демонструючи свою роботу .По завершенні колективно обговорюються висновки, дослідження .Учні оцінюють виступи груп у відповідності до критеріїв оцінювання роботи груп. Підводяться підсумки, визначається група, яка виконала саме повне і аргументоване дослідження.

Відомості про автора

Зоряна Полева

вчитель географії та біології, географія та біологія


ЗОШ І-ІІ ступенів с.Кабарівців

с.Кабарівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл.

0961887555

Відомості про тренінг

23.11-26.12.2015р.


М .Зборів ЗОШ І-ІІІ ст. №2


Антонів Галина Ярославівна ,Костів Наталя Миронівна