Відмінності між версіями «Портфоліо Букрєєва Сніжана»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 19: Рядок 19:
 
вхідне оцінювання, контрольний список
 
вхідне оцінювання, контрольний список
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
[https://drive.google.com/open?id=0BykzrwJDE_ADTzM4NnJwZlRTNEE&authuser=0 брошюра]
+
Перед початком виконання проекту вчитель створює публікацію для учнів та їх батьків про проектну діяльність , збирає дозволи батьків на роботу дітей в інтернеті та форму щодо збереження конфіденційності учня. До початку роботи над проектом потрібно: • вчитель повинен переглянути терміни та основні поняття у довідковому інформаційному документі; • перевірити, чи учні знають, як шукати інформацію в Інтернеті, зберігати її та документувати; • переконатися, що учні попередньо мають відповідні навички роботи з MS Word, MS PowerPoint, MS Publisher, пошуковими серверами, інформацією в Інтернеті (збереження, пошук, перегляд) та забезпечити можливості навчання тих, хто таких навичок не має. Потім вчитель пропонує участь у проекті, демонструє свою  презентацію. Далі перед учнями ставиться ключове питання.  Для того, щоб учні усвідомили і оцінили свої попередні знання та з’ясувати, що саме вони знають. Учні за своїми здібностямиоб’єднуються у 3 групи, та знайомляться зі способами представлення результатів своєї роботи.Впродовж роботи над проектом вчитель: - консультує групи; - забезпечує групи ресурсами; - згідно плану контролює послідовність виконання проекту; - заповнює оціночні листи груп учнів Учні: - консультуються з учителем; - обговорюють проміжні результати; - оформляють проект; - звіряються з контрольними списками для презентації та інформаційного бюлетеню; - готуються до захисту; - оцінюють роботу в команді. Наприкінці роботи над проектом вчитель: - під час захисту проекту задає допоміжні питання; - оцінює проекти; - проводить опитування; - заповнює таблиці загального оцінювання; - узагальнює отримані результати за допомогою оцінювання результатів роботи групи. Учні: - проводять захист проекту; - задають один одному питання; - обговорюють проекти; - відповідають на питання вчителя Висновки, які зроблять учні, допоможуть їм в майбутньому у вирішенні життєвих проблем.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 06:56, 17 червня 2015


Назва навчальної теми

“Персональний комп’ютер: вчора, сьогодні, завтра”

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

інформатика, основи здоров'я

Вік учнів, клас

11 років, 5 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Для вивчення свого проекту я використовую програму Міністерства освіти і науки України з інформатики за 2014 р. Для розробки уроків мені необхідні наступні ресурси: Microsoft Office пакет програмам, Інтернет, свій блог, портфоліо, для вивчення деяких даних використовую акаунт у Intel.Учні обирають тему за своїми інтересами (історія розвитку персонального компютера1, використанні ПК у сучасному світі, вплив ПК на здоров’я людини 2) та збирають статистичні дані по цих питаннях збираючи інформацію до проекту.Презентація

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

вхідне оцінювання, контрольний список

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком виконання проекту вчитель створює публікацію для учнів та їх батьків про проектну діяльність , збирає дозволи батьків на роботу дітей в інтернеті та форму щодо збереження конфіденційності учня. До початку роботи над проектом потрібно: • вчитель повинен переглянути терміни та основні поняття у довідковому інформаційному документі; • перевірити, чи учні знають, як шукати інформацію в Інтернеті, зберігати її та документувати; • переконатися, що учні попередньо мають відповідні навички роботи з MS Word, MS PowerPoint, MS Publisher, пошуковими серверами, інформацією в Інтернеті (збереження, пошук, перегляд) та забезпечити можливості навчання тих, хто таких навичок не має. Потім вчитель пропонує участь у проекті, демонструє свою презентацію. Далі перед учнями ставиться ключове питання. Для того, щоб учні усвідомили і оцінили свої попередні знання та з’ясувати, що саме вони знають. Учні за своїми здібностямиоб’єднуються у 3 групи, та знайомляться зі способами представлення результатів своєї роботи.Впродовж роботи над проектом вчитель: - консультує групи; - забезпечує групи ресурсами; - згідно плану контролює послідовність виконання проекту; - заповнює оціночні листи груп учнів Учні: - консультуються з учителем; - обговорюють проміжні результати; - оформляють проект; - звіряються з контрольними списками для презентації та інформаційного бюлетеню; - готуються до захисту; - оцінюють роботу в команді. Наприкінці роботи над проектом вчитель: - під час захисту проекту задає допоміжні питання; - оцінює проекти; - проводить опитування; - заповнює таблиці загального оцінювання; - узагальнює отримані результати за допомогою оцінювання результатів роботи групи. Учні: - проводять захист проекту; - задають один одному питання; - обговорюють проекти; - відповідають на питання вчителя Висновки, які зроблять учні, допоможуть їм в майбутньому у вирішенні життєвих проблем.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Букрєєва Сніжана Олександрівна

Фах, навчальний предмет

викладач математики та основ інформатики, інформатика

Навчальний заклад

КЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст."

Місто\село, район, область

с.Богданівка, Павлоградський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

08.06-20.06.2015р

Місце проведення тренінгу

Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.Павлоградський район

Тренери

Пазіна Наталія Вікторівна