Відмінності між версіями «Портфоліо на тему: "Різноманітність та значення грибів"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(План вивчення теми (вставити файл))
 
(не показано 6 проміжних версій цього учасника)
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
У процесі навчання за допомогою зворотного звязку  та використання нових інноваційних технологій учні 7 класу зможуть продемонструвати свої вміння та навички з біології по темі "Різноманітність та значення грибів". Вщни будуть використовувати матеріал підручника, енциклопедій,інформацію з Інтернету. Продукт діяльності учнів в проекті - створенн презентації.
+
У процесі навчання за допомогою зворотного звязку  та використання нових інноваційних технологій учні 7 класу зможуть продемонструвати свої вміння та навички з біології по темі "Різноманітність та значення грибів". Вщни будуть використовувати матеріал підручника, енциклопедій,інформацію з Інтернету. Продукт діяльності учнів в проекті - створення презентації.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://docs.google.com/document/d/1g3E4wlrLFNCq5lxOoahM5xzEhMTXbwWj71pxoFt51w4/edit План вивчення теми]
 +
 +
[https://docs.google.com/document/d/1RbNkBG-Tb0tD1rX3ZYO7omRuuMQ5BdHzOFAGeuxt6pE/edit План виконання проекту]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
На початку проекту вчитель готує загадки, щоб зацікавити учнів до вивчення теми. Під час роботи над проектом проміжне оцінювання – готую кросворд. Підсумком роботи над проектом буде створення тестів і підготовка оціночного листа презентації учнів.
+
На початку проекту вчитель готує вхідне оцінювання - [https://docs.google.com/document/d/1bnzj9w_cb2346POMcbE3wk9Flk7ulg7fehPpeE6DUj0/edit загадки], щоб зацікавити учнів до вивчення теми. Під час роботи над проектом [https://docs.google.com/document/d/1PnXbcKc5ZpUHbHYvLVhJzz_56DmeBB0jA8lggQA3W-A/edit проміжне оцінювання] – готую кросворд. Підсумком роботи над проектом буде створення [https://docs.google.com/document/d/16wImlkByZ3TT3om8vvcS5smK8EXS4215W-Oyw0UcFoM/edit тестів] і підготовка оціночного листа [https://docs.google.com/document/d/1fJRAy78Bfgx-a8C-XHCX0H-c_lBD-u6kUKR3ebnBp4U/edit презентації] учнів.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
На початку, щоб зацікавити учнів, пропоную розгадати загадки.. Переглядають вихідну презентацію вчителя. Для участі в проекті поділяються на три групи: «Їстівні», «Отруйні», «Гриби-паразити». Кожна група обирає лідера, який координує зусилля кожного учня, отримує консультації вчителя. Учні складають план роботи та розподіляють обов’язки. При вивченні теми виконують проміжне оцінювання – кросворд., Працюють з додатковими джерелами інформації, з Інтернет ресурсами. Складають вихідну презентацію. Під час захисту презентації виступають з повідомленнями.
+
На початку, щоб зацікавити учнів, пропоную розгадати загадки.. Переглядають [https://docs.google.com/presentation/d/1zK_dlQS6rDkkur0xj33y1RXVxmimY63xHgJRTG29XEE/edit презентацію вчителя]. Для участі в проекті поділяються на три групи: «Їстівні», «Отруйні», «Гриби-паразити». Кожна група обирає лідера, який координує зусилля кожного учня, отримує консультації вчителя. Учні складають план роботи та розподіляють обов’язки. При вивченні теми виконують проміжне оцінювання – кросворд., Працюють з додатковими джерелами інформації, з Інтернет ресурсами.Підсумком роботи учні створюють [https://docs.google.com/presentation/d/15NTsunwQ3c2X5QMOk1HdUFmQ6pCO8sml6AdvLtUYnJk/edit презентацію] та [http://valyfedor1.blogspot.com/ учнівський блог]. Під час захисту презентації виступають з повідомленнями.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 09:10, 16 червня 2015


Назва навчальної теми

Різноманітність та значення грибів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У процесі навчання за допомогою зворотного звязку та використання нових інноваційних технологій учні 7 класу зможуть продемонструвати свої вміння та навички з біології по темі "Різноманітність та значення грибів". Вщни будуть використовувати матеріал підручника, енциклопедій,інформацію з Інтернету. Продукт діяльності учнів в проекті - створення презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План виконання проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту вчитель готує вхідне оцінювання - загадки, щоб зацікавити учнів до вивчення теми. Під час роботи над проектом проміжне оцінювання – готую кросворд. Підсумком роботи над проектом буде створення тестів і підготовка оціночного листа презентації учнів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку, щоб зацікавити учнів, пропоную розгадати загадки.. Переглядають презентацію вчителя. Для участі в проекті поділяються на три групи: «Їстівні», «Отруйні», «Гриби-паразити». Кожна група обирає лідера, який координує зусилля кожного учня, отримує консультації вчителя. Учні складають план роботи та розподіляють обов’язки. При вивченні теми виконують проміжне оцінювання – кросворд., Працюють з додатковими джерелами інформації, з Інтернет ресурсами.Підсумком роботи учні створюють презентацію та учнівський блог. Під час захисту презентації виступають з повідомленнями.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Федоровська

Фах, навчальний предмет

вчитель біології, біологія,хімія

Навчальний заклад

Сергіївська загальноосвітня школа

Місто\село, район, область

с. Сергіївка, Софіївський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

valy.fedor.66@gmail.com

Відомості про тренінг

Intel 10 v "Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

08 - 20 червня 2015

Місце проведення тренінгу

Сергіївська зош

Тренери

Клименко Світлана Вікторівна