Відмінності між версіями «Портфоліо навчального проекту "Світ навколо нас"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Вік учнів, клас)
Рядок 9: Рядок 9:
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 
3 клас, 8-9 років
 
3 клас, 8-9 років
 +
 +
 +
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
Навчальний проект за темою «Європейський шопінг» розроблено для виконання в 6 класі під час вивчення теми «Travelling to London» (9 годин) у 2 семестрі, а також для актуалізації знань, набутих у 1 семестрі під час вивчення теми «Shopping» (8 годин).
 +
Перевага віддається індивідуально-груповій формі роботі учнів – 3-4 групи по 3-4 учні різного рівня успішності у кожній групі. Учням пропонуватиметься виконувати ролі «a tourist», «a local», “a shop assistant”, “a reporter/journalist”.
 +
Продуктом має стати наочність, яку «турист» привіз з подорожі (магазинні флаєри, купони на знижки, чеки тощо),  а також звіт у вигляді презентації, що демонструватиме навчальні досягнення, висновки, яких дійшли учні за час виконання проектної роботи, з елементами самооцінювання.
 +
 +
=План вивчення теми (вставити файл)=
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=

Версія за 11:59, 4 квітня 2015


Назва навчальної теми

Світ у мені та я у світі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, основи здоров`я, екологія.

Вік учнів, клас

3 клас, 8-9 років


Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект за темою «Європейський шопінг» розроблено для виконання в 6 класі під час вивчення теми «Travelling to London» (9 годин) у 2 семестрі, а також для актуалізації знань, набутих у 1 семестрі під час вивчення теми «Shopping» (8 годин). Перевага віддається індивідуально-груповій формі роботі учнів – 3-4 групи по 3-4 учні різного рівня успішності у кожній групі. Учням пропонуватиметься виконувати ролі «a tourist», «a local», “a shop assistant”, “a reporter/journalist”. Продуктом має стати наочність, яку «турист» привіз з подорожі (магазинні флаєри, купони на знижки, чеки тощо), а також звіт у вигляді презентації, що демонструватиме навчальні досягнення, висновки, яких дійшли учні за час виконання проектної роботи, з елементами самооцінювання.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи вчитель проводить опитування, учні знайомляться з презентацією вчителя, заповнюють дві колонки таблиці ЗХД, учитель інструктує дітей про хід та правила виконання дослідів, спостережень. В продовж роботи діти працюють з контрольним списком питань, складають схеми, ведуть спостереженя та заповнюють щоденник навчання. Наприкінці роботи вчитель проводить контрольне тестування, учні оцінюють презентації, що зробили інші групи, заповнюють третій стовпчик таблиці ЗХД.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку вивчення теми необхідно підготувати тести, які дадуть об’єктивну картину знань учнів із запропонованого матеріалу. Далі освітити проблему, яка буде вивчатися в ході роботи над проектом. Після цього клас об’єднується в 5 груп:біологи, дослідники, лаборанти, екологи, аналітики. Біологи будуть досліджувати об’єкти живої природи, їх ріст, умови життя, вплив факторів неживої природи на стан цих об’єктів(рослин). Дослідники спостерігатимуть за розвитком рослин та проводитимуть досліди з проростання, живлення рослин,правилами догляду за кімнатними рослинами. Лаборанти готуватимуть повідомлення та матеріали з підручників або інших джерел (довідники, художня та науково-популярна література) про рослини, які досліджують учні, вестимуть календар спостережень за погодою та сезонними змінами в природі. Екологи будуть інформувати про необхідність захисту природи, дотримання правил збереження чистота води, повітря, грунту та інших природних чинників. Аналітики готуватимуть матеріали для узагальнення, підготовки відповіді на Ключове питання та узагальнювати одержані результати досліджень. До закінчення роботи над проектом вони підготують презентацію.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Амельчева Ніна Дмитрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

КЗО "СЗШ № 29"

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Дніпропетровськ, КЗО "Гімназія №3" ДМР, 16 - 28 березня 2015 року

Дати проведення тренінгу

16 - 28 березня 2015 року

Місце проведення тренінгу

м. Дніпропетровськ, КЗО "Гімназія №3" ДМР

Тренери

Вовк Тетяна Віталіївна