Відмінності між версіями «Коваленко Андрій Григорович»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: =Прізвище, імя, побатькові= =Фото= =Місце роботи= =Посада= =Педагогічне кредо= =Електрон...)
 
(Фото)
 
(не показано 5 проміжних версій цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
=Прізвище, імя, побатькові=
+
= Прізвище, імя, побатькові =
  
=Фото=
+
Коваленко Андрій Григорович
  
=Місце роботи=
+
= Фото =
  
=Посада=
+
[[Файл:Andriykov.jpg]]
  
=Педагогічне кредо=
+
= Місце роботи =
  
=Електрона пошта=
+
Шевченківський НВК
  
=Мій сайт=
+
= Посада =
  
=Мій блог=
+
Вчитель історії
  
=Вікі стаття=
+
= Педагогічне кредо =
  
=Корисні посилання=
+
= Електрона пошта =
 +
 
 +
<span style="color: rgb(102, 102, 102); font-family: Arial, sans-serif; font-size: 13px; white-space: nowrap; background-color: rgb(255, 255, 255);">andriykovalenko76@gmail.com</span>
 +
 
 +
= Мій сайт =
 +
 
 +
[http://andriykovalenko.ucoz.ua/ http://andriykovalenko.ucoz.ua/]
 +
 
 +
= Мій блог =
 +
 
 +
[http://andriykovalenko76.blogspot.com/ http://andriykovalenko76.blogspot.com/]
 +
 
 +
= Вікі стаття =
 +
 
 +
[[Васильківський район]] створений у 1923 році. Він розташований у південно-східній частині Дніпропетровської області. Район поділено на 13 адміністративно-територіальних одиниць: 3 - селищних, 10 сільських рад, у яких проживають 35,5 тис. осіб. Площа сільгоспугідь - 101,2 тис га., лісових насаджень - 5715 га., пасовищ - 15302 га. Основні водні артерії району - мілководні річки Вовча, Верхня Терса. Територію району із заходу на схід перетинає двоколійна залізниця Синельникове - Чаплине Придніпровської залізниці та дорога з твердим покриттям Дніпропетровськ – Мелітополь.
 +
У 1707 році за наказом Коша Запорізького на [[річку Вовчу]] був виставлений козацький пост, який вів спостереження за рухом татар. Так тут виник запорізький зимівник. Після ліквідації Січі у цій місцевості поселилася група козаків. До них в 1775 році приєдналось чимало родин, що переселилися з-під Кобиляк, що на Полтавщині. Зимівник перетворився на військову слободу Василькова. У вересні 1775 року вона стала Васильківкою. Назва її пов’язана з іменем першого поселенця Василя Покваліпта. До 1923 року Васильківка входила до Катеринославської губернії Павлоградського повіту.
 +
Економічну основу району забезпечує аграрний сектор та промисловість. Сільськогосподарську діяльність в районі здійснюють 310 сільськогосподарських підприємств, з яких 299 – селянські фермерські господарства та 11 товариств. Провідними господарствами є СФГ "Україна-2000", СФГ"Лілія", СФГ "Мічуріна", ТОВ "Авангард". На території району розташований ЗАТ "Васильківський Комбікормовий завод", який базується на переробці сільгосппродукції.
 +
[[Основна галузь]] промисловості - видобувна. Питома вага видобувної промисловості в загальному обсязі промислової продукції становить 95,0%.
 +
За період з 1991 – 2006 роки в районі побудовано 69,8 тис.кв.м. житлового фонду, введено в дію за ці роки два 16-ти квартирних будинки в сел. Чаплине та в с.Хуторо – Чаплине, 52,2 км водопроводу та 294 км газопроводів, газифіковано 4620 квартир та будинків. В населених пунктах прокладено 81,9 км доріг з твердим покриттям.
 +
У районі функціонують 24 школи, де навчаються 4321 учнів, 6 дитячих садків, в яких виховуються 311 дітей, 2 ДЮСШ, дитячий будинок, де мешкають 56 дітей.
 +
У 22 клубних закладах діють 150 клубних формувань, які об’єднують 1200 аматорів. Один аматорський колектив має почесне звання „народний”.
 +
На Васильківщині 104 пам’ятники історії, культури та мистецтва, 421 пам’ятки археології, з яких 9 - кам’яні баби тюркського періоду.
 +
 
 +
= Корисні посилання =
 +
 
 +
[http://vasilkrmk.dnepredu.com/uk/site/index.html Васильківський районний методичний кабінет]
 +
[[Category:Сторінки, що посилаються на неіснуючі файли]]

Поточна версія на 18:50, 1 квітня 2015

Прізвище, імя, побатькові

Коваленко Андрій Григорович

Фото

Файл:Andriykov.jpg

Місце роботи

Шевченківський НВК

Посада

Вчитель історії

Педагогічне кредо

Електрона пошта

andriykovalenko76@gmail.com

Мій сайт

http://andriykovalenko.ucoz.ua/

Мій блог

http://andriykovalenko76.blogspot.com/

Вікі стаття

Васильківський район створений у 1923 році. Він розташований у південно-східній частині Дніпропетровської області. Район поділено на 13 адміністративно-територіальних одиниць: 3 - селищних, 10 сільських рад, у яких проживають 35,5 тис. осіб. Площа сільгоспугідь - 101,2 тис га., лісових насаджень - 5715 га., пасовищ - 15302 га. Основні водні артерії району - мілководні річки Вовча, Верхня Терса. Територію району із заходу на схід перетинає двоколійна залізниця Синельникове - Чаплине Придніпровської залізниці та дорога з твердим покриттям Дніпропетровськ – Мелітополь. У 1707 році за наказом Коша Запорізького на річку Вовчу був виставлений козацький пост, який вів спостереження за рухом татар. Так тут виник запорізький зимівник. Після ліквідації Січі у цій місцевості поселилася група козаків. До них в 1775 році приєдналось чимало родин, що переселилися з-під Кобиляк, що на Полтавщині. Зимівник перетворився на військову слободу Василькова. У вересні 1775 року вона стала Васильківкою. Назва її пов’язана з іменем першого поселенця Василя Покваліпта. До 1923 року Васильківка входила до Катеринославської губернії Павлоградського повіту. Економічну основу району забезпечує аграрний сектор та промисловість. Сільськогосподарську діяльність в районі здійснюють 310 сільськогосподарських підприємств, з яких 299 – селянські фермерські господарства та 11 товариств. Провідними господарствами є СФГ "Україна-2000", СФГ"Лілія", СФГ "Мічуріна", ТОВ "Авангард". На території району розташований ЗАТ "Васильківський Комбікормовий завод", який базується на переробці сільгосппродукції. Основна галузь промисловості - видобувна. Питома вага видобувної промисловості в загальному обсязі промислової продукції становить 95,0%. За період з 1991 – 2006 роки в районі побудовано 69,8 тис.кв.м. житлового фонду, введено в дію за ці роки два 16-ти квартирних будинки в сел. Чаплине та в с.Хуторо – Чаплине, 52,2 км водопроводу та 294 км газопроводів, газифіковано 4620 квартир та будинків. В населених пунктах прокладено 81,9 км доріг з твердим покриттям. У районі функціонують 24 школи, де навчаються 4321 учнів, 6 дитячих садків, в яких виховуються 311 дітей, 2 ДЮСШ, дитячий будинок, де мешкають 56 дітей. У 22 клубних закладах діють 150 клубних формувань, які об’єднують 1200 аматорів. Один аматорський колектив має почесне звання „народний”. На Васильківщині 104 пам’ятники історії, культури та мистецтва, 421 пам’ятки археології, з яких 9 - кам’яні баби тюркського періоду.

Корисні посилання

Васильківський районний методичний кабінет