Відмінності між версіями «Терновська Людмила Миколаївна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 34: Рядок 34:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
1. Обговорення шляхів реалізації проектів
 +
2. Складання чорнового варіанту робочого плану
 +
3. Поділ класу на мікрогрупи. Розподіл  обов’язків в групах.
 +
4. Тестування виконавцями проекту учнів 1-11класів
 +
5. Накопичення матеріалу
 +
6. Вивчення інструкції, як працювати з накопиченим матеріалом
 +
7. Систематизація матеріалу
 +
8. Оформлення наочного пакету проекту (презентація, публікація, стінна газета, веб-сайт, блог, виступ на загальношкільній лінійці)
 +
9. Самоаналіз
 +
10. Усунення недоліків в проекті, внесення змін
 +
11. Підготовка додаткових засобів для захисту проекту (схеми, карти, опитувальники, копії листів, копії малюнків і  ін..)
 +
12. Тренування захисту проекту
 +
13. Сам захист
 +
14. Архівація матеріалів для бібліотеки та у методичну скарбничку методичного кабінету школи
 +
15. Розміщення інформації на сайті школи
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 19:05, 28 березня 2015


Назва навчальної теми

Роман Шухевич - перший серед рівних

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

English, le français

Вік учнів, клас

9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

I. АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОЕКТУ Не можна судити про певний історичний період чи робити висновки про конкретного діяча, виходячи виключно з реалій сьогодення. Таке явище має назву презентизм, і несумісне з методологією історичної науки. Звичайно, в рамках сьогоднішніх "героїв від політики", така людина як Шухевич – не формат: він радикал, нездатний на компроміси.Спробуємо абстрагуватись від сучасних понять про "перерозподіли ресурсів" та "боротьбу за електорат", від переконання, що "все продається", що "ідеологія політичної сили — це кілька кавалків списаного з Інтернету тексту". Інший час, інші люди, інші мотиви, інші вчинки… II. МЕТА ПРОЕКТУ: • дослідити і проаналізувати роль і місце Р. Шухевича у боротьбі за незалежність України; • висвітлити його погляди на історичне минуле і майбутнє України; • вивчити визначних постатей в історії України; • залучити учнів до системи культурних цінностей, що відображають багатство людської культури, і в першу чергу, історії, культури свого народу; • виховувати в школярів почуття власної гідності, глибокої поваги і готовності до захисту своєї Батьківщини, прагнення стати повноправним громадянином своєї держави. III. ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ: - формувати інтерес в учнівської молоді до джерел історії, культури, етнографії, традицій і звичаїв; - формувати особистості, орієнтованої на високі духовно-етичні патріотичні цінності; - опрацювати різні джерела інформації, підготувати повідомлення по даній темі. IV. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ: підвищити інтерес учнів до вивчення вітчизняної історії, розширення кругозору, формування почуття патріотизму.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Мій План вивчення теми чітко показує, як вся діяльність учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям При плануванні та виконанні проектів учні беруть участь в розробці засобів оцінювання та часто оцінюють самі себе та однокласників

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1. Обговорення шляхів реалізації проектів 2. Складання чорнового варіанту робочого плану 3. Поділ класу на мікрогрупи. Розподіл обов’язків в групах. 4. Тестування виконавцями проекту учнів 1-11класів 5. Накопичення матеріалу 6. Вивчення інструкції, як працювати з накопиченим матеріалом 7. Систематизація матеріалу 8. Оформлення наочного пакету проекту (презентація, публікація, стінна газета, веб-сайт, блог, виступ на загальношкільній лінійці) 9. Самоаналіз 10. Усунення недоліків в проекті, внесення змін 11. Підготовка додаткових засобів для захисту проекту (схеми, карти, опитувальники, копії листів, копії малюнків і ін..) 12. Тренування захисту проекту 13. Сам захист 14. Архівація матеріалів для бібліотеки та у методичну скарбничку методичного кабінету школи 15. Розміщення інформації на сайті школи

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери