Відмінності між версіями «Группа 1 20.03.2015»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
(не показано 2 проміжні версії ще одного учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
В процесі навчання ми спираємося на Державний стандарт, використовуємо додатковий матеріал, формуємо вміння працювати з літературою та з ІКТ.
+
==Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?==
 +
 
 +
 
 +
Протягом навчання ми спираємося на Державний стандарт, використовуємо додатковий матеріал, формуємо вміння працювати з літературою та з ІКТ.
 
Стимулюємо учнів до виконання творчих завдань, знайомимо з новою інформацією, що дає змогу систематизувати, аналізувати набуті знання.
 
Стимулюємо учнів до виконання творчих завдань, знайомимо з новою інформацією, що дає змогу систематизувати, аналізувати набуті знання.
Це стимулює учнів до художньої самореалізації, самовиховання,самоаналізу, виховує інтерес до навчання.--[[Користувач:Anna.polishko|Anna.polishko]] 12:15, 20 березня 2015 (EET)
+
Це стимулює учнів до художньої самореалізації, самовиховання,самоаналізу, виховує інтерес до навчання.--[[Користувач:Voynova90|Voynova90]] 12:17, 20 березня 2015 (EET)

Поточна версія на 15:11, 24 березня 2015

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

Протягом навчання ми спираємося на Державний стандарт, використовуємо додатковий матеріал, формуємо вміння працювати з літературою та з ІКТ. Стимулюємо учнів до виконання творчих завдань, знайомимо з новою інформацією, що дає змогу систематизувати, аналізувати набуті знання. Це стимулює учнів до художньої самореалізації, самовиховання,самоаналізу, виховує інтерес до навчання.--Voynova90 12:17, 20 березня 2015 (EET)