Відмінності між версіями «Портфоліо вчителя англійської мови Зуєвої Вікторії»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 11 проміжних версій цього учасника)
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B656cRaN9FasMXh2WkxUOVJpNmc/view?usp=sharing| План вивчення теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
Рядок 25: Рядок 26:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
*Учні отримують завдання для виконання проекту від учителя: презентація завдань та груп, які повинні бути для їх виконання. Учні об’єднуються у групи за інтересами, учень може змінити групу за бажанням. У ході дослідження учні ознайомлюються з основними ознаками навчального дослідження, відбувається планування розподілу учнів за ролями та забезпечується зв’язок проектів з реальним  життям. У малих групах учні роблять наступні дослідження:
 +
при перегляді презентації учителя учні ознайомлюються з основним та тематичними запитаннями, з планом роботи, з видами роботи тощо. Можуть додавати свої ідеї у формі бесіди. До презентації відбувається оцінювання знань учнів з теми: тестування, неформальне опитування. Робота з таблицями «ЗХД». Учні отримують завдання на виконання проектів від учителя у вигляді презентації, інструкцій, планів.
 +
Під час роботи учні виконують тестові завдання для відповідей на змістовні запитання, використовується неформальна бесіда для оцінки знань учнів.
 +
При роботі над проектом учні використовують Інтернет таким чином:
 +
-Пошук інформації;
 +
-Обговорення у групах;
 +
-Заповнення форм оцінювання;
 +
-Консультація зі вчителем;
 +
-Публікація проміжних результатів дослідження у соціальній мережі для взаємооцінювання та отримання порад щодо покращення кінцевого продукту. Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації
 +
проектів.
 +
–обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання.
 +
У роботі над проектами вчитель виступатиме як фасилітатор. Буде постійно спрямовувати учнів та батьків на спілкування, а сам вчитель керує роботою груп по проекту, спрямовує роботу на комунікацію.
 +
Учитель (фасилітатор) організовує й управляє процесом обговорення певних питань (тем) у групі людей. Його мета - організувати спілкування всіх учасників обговорення з нейтральної сторони, налагодити ефективний обмін думками таким чином, щоб зіткнення думок перейшли в конструктивне русло, розбіжності були успішно подолані і прийнятне рішення було вироблено.
 +
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B656cRaN9FasNjZ6SjM1bmdrS1U/view?usp=sharing| Презентація учня]
 +
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B656cRaN9FasdTFrZjRHZWVBQXM/view?usp=sharing| Презентація вчителя]
 +
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B656cRaN9Fasa1hkNVZ4Ti1RSkU/view?usp=sharing| Таблиця ЗХД]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 14:17, 13 березня 2015


Назва навчальної теми

  • Проблеми довкілля

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

  • Англійська мова
  • Географія
  • Екологія
  • Інформатика

Вік учнів, клас

  • 16 - 17 років
  • 11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

  • Урок-презентація в 11 класі на тему "Проблеми довкілля". Це підсумковий урок з даної теми і має велике значення у нашому житті, тому що сьогодні ми стоїмо перед обличчям екологічної катастрофи. Цьому уроку передує велика підготовча робота, яка полягає не тільки у вивченні тематичного матеріалу, але також і в залученні додаткової інформації. Форма уроку - урок-презентація, урок контролю отриманих знань.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

  • Перед початком роботи над проектом проводиться тестування та неформальна бесіда з учнями.

Після початку роботи над проектом передбачене обговорення проміжних результатів після їх опублікування у соціальній мережі, онлайн-консультації вчителя, заповнення опитувальників онлайн, тестування. Наприкінці роботи над проектом групи презентують результати своєї роботи у класі, робляться висновки, учні намагаються дати відповідь на ключове запитання. Оцінки виставляються за результати проміжного тестування, презентація матеріалів оцінюється окремо.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

  • Учні отримують завдання для виконання проекту від учителя: презентація завдань та груп, які повинні бути для їх виконання. Учні об’єднуються у групи за інтересами, учень може змінити групу за бажанням. У ході дослідження учні ознайомлюються з основними ознаками навчального дослідження, відбувається планування розподілу учнів за ролями та забезпечується зв’язок проектів з реальним життям. У малих групах учні роблять наступні дослідження:

при перегляді презентації учителя учні ознайомлюються з основним та тематичними запитаннями, з планом роботи, з видами роботи тощо. Можуть додавати свої ідеї у формі бесіди. До презентації відбувається оцінювання знань учнів з теми: тестування, неформальне опитування. Робота з таблицями «ЗХД». Учні отримують завдання на виконання проектів від учителя у вигляді презентації, інструкцій, планів. Під час роботи учні виконують тестові завдання для відповідей на змістовні запитання, використовується неформальна бесіда для оцінки знань учнів. При роботі над проектом учні використовують Інтернет таким чином: -Пошук інформації; -Обговорення у групах; -Заповнення форм оцінювання; -Консультація зі вчителем; -Публікація проміжних результатів дослідження у соціальній мережі для взаємооцінювання та отримання порад щодо покращення кінцевого продукту. Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів. –обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання. У роботі над проектами вчитель виступатиме як фасилітатор. Буде постійно спрямовувати учнів та батьків на спілкування, а сам вчитель керує роботою груп по проекту, спрямовує роботу на комунікацію. Учитель (фасилітатор) організовує й управляє процесом обговорення певних питань (тем) у групі людей. Його мета - організувати спілкування всіх учасників обговорення з нейтральної сторони, налагодити ефективний обмін думками таким чином, щоб зіткнення думок перейшли в конструктивне русло, розбіжності були успішно подолані і прийнятне рішення було вироблено.

Презентація учня

Презентація вчителя

Таблиця ЗХД

Відомості про автора

Вікторія Зуєва

Учитель української мови і літератури та учитель англійської мови; англійська мова

П'ятихатська ЗШ І-ІІІ ст.№3

Місто П'ятихатки, П'ятихатський район, Дніпропетровська область

(05651)3-27-10

Відомості про тренінг

09.02.2015 - 21.02.2015

П'ятихатська ЗШ І-ІІІ ст.№1

Тренери

  • Бушуєв Андрій Валерійович