Відмінності між версіями «Портфоліо Зеленської Ольги Володимирівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 16 проміжних версій цього учасника)
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
 +
8 років, 3 клас
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
 +
Проект розрахований на учнів початкової школи.  При вивченні курсу «Уроки для стійкого розвитку» вивчається тема «Важливість води для людини». Над нею діти працюють 4 уроки. Учні об’єднуються у групи і досліджують питання економії води  на планеті, вдома, в школі, в побуті. В результаті створюють свій блог і презентують свою роботу перед однокласниками, батьками, учнями паралельного класу.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://docs.google.com/document/d/1vKta7MTlw-_NDLVrl1Xc2a6Ad706wMeUBYnxB1hgnAU/edit План вивчення теми "Важливість води для людини"]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Оцінювання здійснюється на протязі всієї роботи над проектом. На початку оцінювання, з метою входження в проект учні заповнюють [https://docs.google.com/forms/d/114Bh0jjSKnn4zrJxIZ0tCd0QjKc1Qk2E6oi7Xb8C41E/viewform мережевий опитувальник],[https://docs.google.com/document/d/1n830rbxnt9ugRafhmsdVO32tv6i6Phg-sJG6_QO3H7M/edit організаційну діаграму] для  визначення рівня знань дітей з теми. Учні ведуть щоденник виконання роботи, в який записують свої дії, успіхи і невдачі, що дає змогу вчителеві своєчасно коректувати їх роботу. Проводяться індивідуальні консультації для моніторингу роботи дітей. Для успішного оцінювання створений [https://docs.google.com/document/d/1c6hlp52jfrdCoItHi2vhZoJFsKKF2rVpxJ1RYD426k0/edit графік оцінювання] , з яким ознайомлені діти. Учні також здійснюють самооцінку своєї роботи за розробленими критеріями. Інформацію отримують до того, як робота вважається закінченою і можуть виправити свої помилки чи недоліки. Учні створюють власну презентацію. Коли проект завершено,і пишуть рефлексію щодо вивченого. Їх кінцевий продукт буде оцінений за [https://docs.google.com/document/d/1LQgv6mLEpVP8ErQskPlMj1cwbVr-z4_uPw5c1XrKicc/editФормою оцінювання].
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
Перед початком роботи над проектом дітям і батькам було мною запропоновано [https://docs.google.com/document/d/1MMK6tVgTiYF--64mNmjfjoQJZhkiMes1sbf6QJyuNG4/edit буклет] про те, як дітям працювати над проектом. Були дані ключове, тематичні і змістові запитання. Була показана [https://docs.google.com/presentation/d/1leF1FRDYHD7n4awCwEhi7A0FJRIWVPvwZFBy8XKXjQg/edit вчительська презентація], як саме працювати дітям, щоб не загубитися в інформаційному полі. Учні ознайомилися з [https://docs.google.com/document/d/1ab_u65TEtBFLRIS6Nunjkp0HyNZawKdBkYJn-eqt2YE/edit графіком оцінювання], формами самооцінювання.
 +
Були підготовлені [https://docs.google.com/document/d/1RuSh8PUkg27IBGspvOSBO9LejbDt5PgQYsTJYe8He3A/edit організаційні діаграми] та діаграми Вена, таблиця ЗХД. Для полегшення роботи було мною виготовлено [https://docs.google.com/document/d/1nKqrQ_-AN_NwdamiFDrLz5doVKrBAz-FMEMKIN_RQAk/edit буклет] з прикладом фасилітації. Діти поділилися на групи, проводили досліди, заміри по використанню води, робили висновки і вносили свої пропозиції. Результати роботи описували в блозі. Мною було записано всі[https://docs.google.com/document/d/1w69l68Yoold6qIPpwdaudhJQF9TEzxedwZS05j-zRLc/edit форми оцінювання]
 +
В процесі роботи проводилася [https://docs.google.com/presentation/d/1ae9vDLrqFiCjRMzx1RDfKSfcYWTsOHzflLk325L0jF0/edit диференціація] для учнів, що мають проблеми в навчанні та обдарованих учнів. Результати роботи були представлені однокласникам, батькам та учням початкової школи.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
  
 +
Ольга Зеленська
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
  
 +
Учитель початкових класів
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
 +
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
 +
м. Павлоград, Дніпропетровська обл.
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
 +
zelenskao12@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 37: Рядок 57:
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
  
 +
09.02.- 21.02.2015
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
  
 +
Павлоградський міський ліцей
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
 +
Бондарева Раїса Григорівна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 18:35, 27 лютого 2015


Назва навчальної теми

Важливість води для людини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Уроки для стійкого розвитку, інформатика, природознавство, українська мова

Вік учнів, клас

8 років, 3 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований на учнів початкової школи. При вивченні курсу «Уроки для стійкого розвитку» вивчається тема «Важливість води для людини». Над нею діти працюють 4 уроки. Учні об’єднуються у групи і досліджують питання економії води на планеті, вдома, в школі, в побуті. В результаті створюють свій блог і презентують свою роботу перед однокласниками, батьками, учнями паралельного класу.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми "Важливість води для людини"

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється на протязі всієї роботи над проектом. На початку оцінювання, з метою входження в проект учні заповнюють мережевий опитувальник,організаційну діаграму для визначення рівня знань дітей з теми. Учні ведуть щоденник виконання роботи, в який записують свої дії, успіхи і невдачі, що дає змогу вчителеві своєчасно коректувати їх роботу. Проводяться індивідуальні консультації для моніторингу роботи дітей. Для успішного оцінювання створений графік оцінювання , з яким ознайомлені діти. Учні також здійснюють самооцінку своєї роботи за розробленими критеріями. Інформацію отримують до того, як робота вважається закінченою і можуть виправити свої помилки чи недоліки. Учні створюють власну презентацію. Коли проект завершено,і пишуть рефлексію щодо вивченого. Їх кінцевий продукт буде оцінений за оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом дітям і батькам було мною запропоновано буклет про те, як дітям працювати над проектом. Були дані ключове, тематичні і змістові запитання. Була показана вчительська презентація, як саме працювати дітям, щоб не загубитися в інформаційному полі. Учні ознайомилися з графіком оцінювання, формами самооцінювання. Були підготовлені організаційні діаграми та діаграми Вена, таблиця ЗХД. Для полегшення роботи було мною виготовлено буклет з прикладом фасилітації. Діти поділилися на групи, проводили досліди, заміри по використанню води, робили висновки і вносили свої пропозиції. Результати роботи описували в блозі. Мною було записано всіформи оцінювання В процесі роботи проводилася диференціація для учнів, що мають проблеми в навчанні та обдарованих учнів. Результати роботи були представлені однокласникам, батькам та учням початкової школи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ольга Зеленська

Фах, навчальний предмет

Учитель початкових класів

Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

Місто\село, район, область

м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

zelenskao12@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.02.- 21.02.2015

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна