Відмінності між версіями «Навчальний проект Утюж Валерія Валентиновича "Дивовижні візерунки лобзиком."»
(→Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)) |
(→Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)) |
||
Рядок 26: | Рядок 26: | ||
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)= | =Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)= | ||
− | Учні повинні мати навички роботи з ручним лобзиком, вміти знаходити і використовувати інформацію з мережі Інтернет. Учні з’ясовують, які є види декоративно – прикладного мистецтва, чи є в селі люди, які займаються народною творчістю. На початку проекту учні знайомляться з [https://drive.google.com/file/d/0B7uh6BMbswfOT0FrbDBQRE5sZWs/view?usp=sharing вчительською презентацією] заповнюють [https://drive.google.com/file/d/0B7uh6BMbswfOMEhPaEpPMDRaTXM/view?usp=sharing таблицю ЗХД]. Іде збір інформації за допомогою фотокамери. Після закінчення збору інформації, учні діляться своїми спостереженнями та враженнями. Закінчивши обговорення учні розпочали роботу по створенню плану, за яким вони будуть будувати проект. Учні використовують [http://mir-izdeliy.at.ua/ сайти] для ознайомлення з виготовленими виробами та для пошуку малюнків та шаблонів. Здійснюють підбір ілюстрацій, роздають запрошення на захист проектів. Здійснюють консультаційну допомогу в групі, систематизують та класифікують зібраний матеріал, викладають результати діяльності на учнівському блозі. | + | Учні повинні мати навички роботи з ручним лобзиком, вміти знаходити і використовувати інформацію з мережі Інтернет. Учні з’ясовують, які є види декоративно – прикладного мистецтва, чи є в селі люди, які займаються народною творчістю. На початку проекту учні знайомляться з [https://drive.google.com/file/d/0B7uh6BMbswfOT0FrbDBQRE5sZWs/view?usp=sharing вчительською презентацією] заповнюють [https://drive.google.com/file/d/0B7uh6BMbswfOMEhPaEpPMDRaTXM/view?usp=sharing таблицю ЗХД]. Іде збір інформації за допомогою фотокамери. Після закінчення збору інформації, учні діляться своїми спостереженнями та враженнями. Закінчивши обговорення учні розпочали роботу по створенню плану, за яким вони будуть будувати проект. Учні використовують [http://mir-izdeliy.at.ua/ українські сайти] та інші [http://www.chudo-lobzik.ru/ сайти] для ознайомлення з виготовленими виробами та для пошуку малюнків та шаблонів. Здійснюють підбір ілюстрацій, роздають запрошення на захист проектів. Здійснюють консультаційну допомогу в групі, систематизують та класифікують зібраний матеріал, викладають результати діяльності на учнівському блозі. |
=Відомості про автора= | =Відомості про автора= |
Версія за 12:09, 25 лютого 2015
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Дивовижні візерунки лобзиком.
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Трудове навчання
Вік учнів, клас
5 клас, 11 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Проект призначений для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням основної учбової програми. На деяких уроках буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка матеріалів за обраною темою. Продукт діяльності учнів у проекті: виготовлений виріб, учнівський блог.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На початку проекту вхідне тестування проводиться з метою виявлення рівня знань учнів. Також створюється таблиця ЗХД яка доповнюється впродовж всього проекту. Протягом проекту учні проводять самооцінку відповідно критеріїв оформлюваних вчителем. Наприкінці роботи над проектом учні демонструють свої роботи, взаємооцінюють діяльність інших груп, заповнюючи відповідні бланки. На початку проекту учні знайомляться з вчительською презентацією заповнюють таблицю ЗХД та проходять вхідне тестування. Потім учні об’єднуються в групи за рівнем навчальних досягнень. В кожній групі будуть консультанти – це учні з високим рівнем навчальних досягнень які керують групою та допомагають менш встигаючим учням.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Учні повинні мати навички роботи з ручним лобзиком, вміти знаходити і використовувати інформацію з мережі Інтернет. Учні з’ясовують, які є види декоративно – прикладного мистецтва, чи є в селі люди, які займаються народною творчістю. На початку проекту учні знайомляться з вчительською презентацією заповнюють таблицю ЗХД. Іде збір інформації за допомогою фотокамери. Після закінчення збору інформації, учні діляться своїми спостереженнями та враженнями. Закінчивши обговорення учні розпочали роботу по створенню плану, за яким вони будуть будувати проект. Учні використовують українські сайти та інші сайти для ознайомлення з виготовленими виробами та для пошуку малюнків та шаблонів. Здійснюють підбір ілюстрацій, роздають запрошення на захист проектів. Здійснюють консультаційну допомогу в групі, систематизують та класифікують зібраний матеріал, викладають результати діяльності на учнівському блозі.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Утюж Валерій Валентинович
Фах, навчальний предмет
Вчитель трудового навчання
Навчальний заклад
Виводівська ЗОШ І-ІІІст.
Місто\село, район, область
село Виводове Томаківський район Дніпропетровська область
Контактні дані
(05668)37-1-34
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
16.02.- 28.02.2015
Місце проведення тренінгу
ДОІППО
Тренери
Харлаш Людмила Михайлівна
Кущова Тетяна Анатоліївна