Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Згадати все..."»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(Діяльність учнів та вчителя)
 
(не показано 25 проміжних версій цього учасника)
Рядок 8: Рядок 8:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
11-12 років, 6 клас
  
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
+
=Стислий опис проекту=
 +
Виконання навчального проекту « Згадати все...» Для учнів 6 класу. Передбачає узагальнення їх знань, умінь, навичок про історичні пам’ятки перших поселень. Учні повинні розробити презентацію та блог, в якому висвітлять результати своїх пошуків. Результатом дослідження є виставка малюнків на тему «Світ кочівників» Учні школи мали змогу проявити свою творчість, після перегляду проекту «Згадати все...»
  
=План вивчення теми (вставити файл)=
+
=План вивчення теми=
 +
[https://docs.google.com/document/d/1T1x-MKsU45r0WCPUpPiO-tbsm3aUV1IpIT2o96XDjZM/edit План вивчення теми]
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Оцінювання=
 +
Проект може бути розроблений учнями 6 класів. Оцінювання відбувається протягом всього проекту.
 +
А саме:
 +
Перед початком роботи: відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою  [https://docs.google.com/document/d/1-9S4mrFMbD8nGgHkDyiCGHFmlcLgOQHySX7HDJWvoPI/edit усного опитування,] запитань з підказками, а також методом «Мозкова атака». Це проводиться задля самооцінювання  учнів.
 +
Протягом виконання проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності допомогу. Відбувається [https://docs.google.com/document/d/1zdAbAu7-U3xXIo8m3mMelMYSwzw6mFmmQylXpLSDQBs/edit оцінювання блога] та [https://docs.google.com/document/d/1mwhqqpcMm_swlSeXhby9_Dk4Sox6P-4cek7zkCpArbw/edit оцінювання презентації.]  При зворотному зв’язку від однолітків записи збираються в теці. Контрольні списки допомагають утримувати увагу на очікуваній поведінці. Всі ці різні форми вчитель пропонує , щоб допомогти учням розуміти до чого їм потрібно прагнути, навчитися  об`єктивно оцінювати свою роботу.
 +
Наприкінці роботи над проектом відбувається оцінювання групової роботи, вкладу кожного учня. Для
 +
цього вчитель може скористатися формою оцінювання дослідження, блогу. В групах відбувається
 +
спостереження за роботою груп. Проводиться структуроване інтерв’ю.
  
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
+
=Діяльність учнів та вчителя=
 +
Згідно [https://docs.google.com/document/d/18yRJklJbOXnjqXmSNZ20qH_-jpuzOk3ED2Zhz-B7O4s/edit з планом впроваждення] перед початком роботи - Згідно з складеного плану впровадження проекту вчитель роздає вказівки особам, задіяним в реалізації проекту (програміст, заступник директора, батьки) вчитель проводить попереднє оцінювання, визначає рівень комп’ютерної грамотності учнів, обізнаності історичних періодів, рівень володіння елементарними знаннями;
 +
На початку роботи учні:
 +
Ознайомлює з планом  роботи , з комп’ютерною технікою.
 +
При перегляді [https://docs.google.com/presentation/d/1FYZ9H6sOgY1k_en4pEj6_z1kxRqUDaxKknH7Uq0AGmE/edit#slide=id.p початкової презентації] учні: ознайомлюються з проблемою дослідження, ознайомлюються з ключовим та тематичним питаннями вчителя, формулюють свої питання до дослідження, об’єднуються в 2 групи за напрямками роботи.
 +
Кожна група отримує завдання до дослідження:
 +
1 група “Знавці історії”- досліджують перші стоянки первісних людей, їх побут, традиції, вірування. Знайомляться з особливостями першої цивілізації та людей, що її заселяли. Вони свій проект оформлюють у вигляді  [https://docs.google.com/presentation/d/1Wv0qTRgfGp752njLf2fJ9h_P_NFR4jHkiJ-2zXe6TL0/edit#slide=id.p презентації]
 +
2 група “Шукачі скарбів” - досліджують кочові племена території України. З’ясовують спосіб життя, вірування, культуру та обряди таких племен, як кімерійці,скіфи, сармати.Свій проект вони представляють у вигляді [http://svitkochivnukiv.blogspot.com/ блогу.]
 +
Вчитель пропонує переглянути сайти та оцінити ресурси Інтернету, нагадує учням про коректне використання інформації відповідно до авторського права. Вчитель ознайомлює з [https://docs.google.com/presentation/d/1TzJdE21Ig_xnUcMBLIjzubtBsPvfZgOQ9H15hJzo1Kc/edit#slide=id.p4 презентацією] про дотримання авторського права,  допомагає учням у створенні презентації, розробивши [https://drive.google.com/drive/#folders/0BxkowbJ3QiDWflFKbHZlSnZfTjZOVF83OGFCejVUVVlNZHBUUm13ckY0VmxEb0tyN0hlZDA/0BxkowbJ3QiDWfjFiY0Z2X1RWODM1dVVSSC1UZFY0ZUpaMlJvZGVQOUFCYURhM19MV2MwaDA шаблон].
 +
Під час проекту учні здійснюють спілкування з тими, хто знаходиться поза класом, беруть участь в інтерактивних обговореннях; збирають дані за допомогою [https://docs.google.com/forms/d/123g_J3tIf2ZLEiCir5YtLbp-nNR_gDRCgELDCEQSoYM/edit онлайн-опитування]
 +
Дослідження проводиться протягом 5 тижнів.
 +
В кінці дослідження учні презентують свої результати на шкільній виставці малюнків. По закінченню проекту вчитель надає інформацію про проект в редакцію шкільної газети.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
Загоруйко Влада Володимирівна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
Історія України
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
[http://lisichansk.luguniv.edu.ua/ ВП "Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка"]
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
м. Лисичанськ Луганська обл.
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
vladka.m23.31@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 35: Рядок 59:
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
  
 
+
16-21 лютого 2015 рік
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
[http://lisichansk.luguniv.edu.ua/ Лиcичанський педагогічний коледж]
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
Ляшенко Катерина Іванівна
  
 +
Демченко Павло Євгенович
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Поточна версія на 12:25, 20 лютого 2015


Назва навчальної теми

"Згадати все..."

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України, всесвітня історія, малювання, народознавство

Вік учнів, клас

11-12 років, 6 клас

Стислий опис проекту

Виконання навчального проекту « Згадати все...» Для учнів 6 класу. Передбачає узагальнення їх знань, умінь, навичок про історичні пам’ятки перших поселень. Учні повинні розробити презентацію та блог, в якому висвітлять результати своїх пошуків. Результатом дослідження є виставка малюнків на тему «Світ кочівників» Учні школи мали змогу проявити свою творчість, після перегляду проекту «Згадати все...»

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання

Проект може бути розроблений учнями 6 класів. Оцінювання відбувається протягом всього проекту. А саме: Перед початком роботи: відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування, запитань з підказками, а також методом «Мозкова атака». Це проводиться задля самооцінювання учнів. Протягом виконання проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності допомогу. Відбувається оцінювання блога та оцінювання презентації. При зворотному зв’язку від однолітків записи збираються в теці. Контрольні списки допомагають утримувати увагу на очікуваній поведінці. Всі ці різні форми вчитель пропонує , щоб допомогти учням розуміти до чого їм потрібно прагнути, навчитися об`єктивно оцінювати свою роботу. Наприкінці роботи над проектом відбувається оцінювання групової роботи, вкладу кожного учня. Для цього вчитель може скористатися формою оцінювання дослідження, блогу. В групах відбувається спостереження за роботою груп. Проводиться структуроване інтерв’ю.

Діяльність учнів та вчителя

Згідно з планом впроваждення перед початком роботи - Згідно з складеного плану впровадження проекту вчитель роздає вказівки особам, задіяним в реалізації проекту (програміст, заступник директора, батьки) вчитель проводить попереднє оцінювання, визначає рівень комп’ютерної грамотності учнів, обізнаності історичних періодів, рівень володіння елементарними знаннями; На початку роботи учні: Ознайомлює з планом роботи , з комп’ютерною технікою. При перегляді початкової презентації учні: ознайомлюються з проблемою дослідження, ознайомлюються з ключовим та тематичним питаннями вчителя, формулюють свої питання до дослідження, об’єднуються в 2 групи за напрямками роботи. Кожна група отримує завдання до дослідження: 1 група “Знавці історії”- досліджують перші стоянки первісних людей, їх побут, традиції, вірування. Знайомляться з особливостями першої цивілізації та людей, що її заселяли. Вони свій проект оформлюють у вигляді презентації 2 група “Шукачі скарбів” - досліджують кочові племена території України. З’ясовують спосіб життя, вірування, культуру та обряди таких племен, як кімерійці,скіфи, сармати.Свій проект вони представляють у вигляді блогу. Вчитель пропонує переглянути сайти та оцінити ресурси Інтернету, нагадує учням про коректне використання інформації відповідно до авторського права. Вчитель ознайомлює з презентацією про дотримання авторського права, допомагає учням у створенні презентації, розробивши шаблон. Під час проекту учні здійснюють спілкування з тими, хто знаходиться поза класом, беруть участь в інтерактивних обговореннях; збирають дані за допомогою онлайн-опитування Дослідження проводиться протягом 5 тижнів. В кінці дослідження учні презентують свої результати на шкільній виставці малюнків. По закінченню проекту вчитель надає інформацію про проект в редакцію шкільної газети.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Загоруйко Влада Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Історія України

Навчальний заклад

ВП "Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка"

Місто\село, район, область

м. Лисичанськ Луганська обл.

Контактні дані

vladka.m23.31@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16-21 лютого 2015 рік

Місце проведення тренінгу

Лиcичанський педагогічний коледж

Тренери

Ляшенко Катерина Іванівна

Демченко Павло Євгенович