Відмінності між версіями «Портфоліо Панченко Тетяни Іванівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 24: Рядок 24:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
На вступному занятті обговорити з учнями тему, питання, план проекту (мозковий штурм). Обговорюється з дітьми і батьками презентація, що пояснює використання проектної методики при вивченні теми. Після цього учні об’єднуються в групи і визначаються завдання для кожної групи, обговорюються терміни виконання і вивчаються критерії оцінювання. За допомогою таблиці ЗХД перевіряється рівень підготовленості учнів.
 +
Виконуючи роботу, учні проводять опитування людей за різними ознаками, створюють діаграми, таблиці, аналізують  отримані матеріали і роблять висновки. Одна група шукає позитивні якості Інтернет, інша негативні. А результатами роботи учні створюють презентацію і публікацію.
 +
Вчитель постійно проводить моніторингове стеження за процесом і направляє, за потреби. Презентація фасилітації допомагає  учням рухатися у вірному напрямку.
 +
Зроблені висновки допоможуть учням відповідальніше і ретельніше ставитися до інформації.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 16:19, 30 січня 2015


Назва навчальної теми

Інтернет. За і проти.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика. Українська мова та література.

Вік учнів, клас

14 років, 9 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розраховано на учнів 9-х класів. Під час цього проекту учні повинні дослідити позитивний і негативний вплив мережі Інтернет на людей різних категорій. Проект спрямований на розвиток самостійності та пошукової роботи дітей. Діти вчаться самостійно шукати відповіді на ключове та тематичні питання, користуючись опитуваннями, Інтернетом і власним досвідом. У процесі розробки проекту учні створюють публікацію і презентацію, потім демонструють свій проект батькам, школярам.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на проведенні анкетування і таблиці ЗХД, які попередньо записані вчителем для учнів для їх журналів спостережень з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження. Для глибшого освоєння та розуміння виконуваної роботи створюється організаційна діаграма. Для полегшення роботи і підтримки учнів, яким проблематично виконувати роботу створено шаблон-підказку. Також оцінюється їх робота на кінцевому етапі виконання публікації та мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання для самооцінювання свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій використовується ця ж форма оцінювання. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На вступному занятті обговорити з учнями тему, питання, план проекту (мозковий штурм). Обговорюється з дітьми і батьками презентація, що пояснює використання проектної методики при вивченні теми. Після цього учні об’єднуються в групи і визначаються завдання для кожної групи, обговорюються терміни виконання і вивчаються критерії оцінювання. За допомогою таблиці ЗХД перевіряється рівень підготовленості учнів. Виконуючи роботу, учні проводять опитування людей за різними ознаками, створюють діаграми, таблиці, аналізують отримані матеріали і роблять висновки. Одна група шукає позитивні якості Інтернет, інша негативні. А результатами роботи учні створюють презентацію і публікацію.

Вчитель постійно проводить моніторингове стеження за процесом і направляє, за потреби. Презентація фасилітації допомагає  учням рухатися у вірному напрямку.

Зроблені висновки допоможуть учням відповідальніше і ретельніше ставитися до інформації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тетяна Панченко

Фах, навчальний предмет

Вчитель. Інформатика

Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9

Місто\село, район, область

Павлоград, Дніпропетровської обл.

Контактні дані

panchenkoti2001@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

19/01/2015 - 31/01/2015

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна