Відмінності між версіями «Портфоліо Войцехова М.О.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
Рядок 23: Рядок 23:
  
  
На підготовчому етапі вчитель розробляє План вивчення теми, готує вступну [https://drive.google.com/file/d/0BybqQltTlhC7YVdma1pWbFZBVk0/edit?usp=sharing презентацію]і буклет для ознайомлення із основними етапами проекту. Продумує навчальні цілі, визначає перелік навчальних предметів та очікуванні результати. Учитель готує план реалізації проекту, список рекомендованих сайтів, інструкції для роботи з комп’ютером,опитування для оцінювання. Учні працюватимуть у групах. Кожна група має завдання щодо розробки плану , але для кожної групи визначено конкретну ділянку роботи. На початку роботи у кожній групи розроблятимуться свої правила і принципи роботи в колективі. У ході роботи над проектом учні вивчають квадратні рівняння, дізнаються про їх класифікацію, властивості, формують навички знаходження коренів квадратних рівнянь різними способами.Перед використанням ресурсів Інтернет пропонуємо [https://drive.google.com/file/d/0BybqQltTlhC7Q3d3bkFPZ3ZvYTg/edit?usp=sharing презентацію] Учні шукатимуть необхідний матеріал у мережі Інтернет. Для цього заповнюватимуть спеціальні форми для оцінювання Інтернет-ресурсів. Після закінчення процесу розробки завдань та матеріалу група готує звітну презентацію і буклет, який буде попередньо знайомити представників інших груп із результатами роботи групи. Презентації оцінюватимуться за формами для оцінювання презентацій. Протягом усього часу роботи над проектом група веде блог, з метою висвітлення проміжних результатів. У блозі учні звітуватимуть про проведену роботу, а представники другої і третьої групи писатимуть коментарі і пропозиції з метою удосконалення роботи групи. Робота в проекті виконується диференційовано, в залежності від здібностей, нахилів та уподобань учнів. На першому етапі формування груп учні визначатимуть ролі: керівника, спікера, експерта, журналістів, комп’ютерщика. 1.Журналісти збиратимуть інформацію і описуватимуть це в блозі 2. Експерт визначатиме рівень науковості інформації, готуватиме наукову статтю (звіт) і коментарі у блоги інших груп. 3. Спікер готує звітну презентацію, буклет, розробляє сценарій захисту роботи. 4. Комп’ютерщик допомагатиме оформлювати всю роботу за допомогою комп’ютера, консультуватиме членів групи щодо використання офісних додатків і ефективного використання сервісів Веб 2.0 5.Керівник координує роботу членів групи, надає рекомендації щодо вдосконалення і корекції всіх етапів роботи. Роботу кожного члена групи оцінюватимуть усі члени. Для оцінювання рівня сформованості математичної грамотності учні заповнюють форми для оцінювання. Кожен член групи оцінюватиме свій вклад у роботу групи за спеціально підготовленими формами. Рубрики оцінювання математичних знань та вмінь. Самооцінка організаторської діяльності. Поточна практика оцінювання. Самооцінка учня Критерії оцінювання інформаційного бюлетеня. На підсумковому уроці кожна група захищатиме свій проект.
+
На підготовчому етапі вчитель розробляє План вивчення теми, готує вступну [https://drive.google.com/file/d/0BybqQltTlhC7YVdma1pWbFZBVk0/edit?usp=sharing презентацію]і буклет для ознайомлення із основними етапами проекту. Продумує навчальні цілі, визначає перелік навчальних предметів та очікуванні результати. Учитель готує план реалізації проекту, список рекомендованих сайтів, інструкції для роботи з комп’ютером,опитування для оцінювання. Учні працюватимуть у групах. Кожна група має завдання щодо розробки плану , але для кожної групи визначено конкретну ділянку роботи. На початку роботи у кожній групи розроблятимуться свої правила і принципи роботи в колективі. У ході роботи над проектом учні вивчають квадратні рівняння, дізнаються про їх класифікацію, властивості, формують навички знаходження коренів квадратних рівнянь різними способами.Перед використанням ресурсів Інтернет пропонуємо [https://drive.google.com/file/d/0BybqQltTlhC7Q3d3bkFPZ3ZvYTg/edit?usp=sharing презентацію] Учні шукатимуть необхідний матеріал у мережі Інтернет. Для цього заповнюватимуть спеціальні форми для оцінювання Інтернет-ресурсів. Після закінчення процесу розробки завдань та матеріалу група готує звітну презентацію і буклет, який буде попередньо знайомити представників інших груп із результатами роботи групи. Презентації оцінюватимуться за формами для оцінювання презентацій. Протягом усього часу роботи над проектом група веде блог, з метою висвітлення проміжних результатів. У блозі учні звітуватимуть про проведену роботу, а представники другої і третьої групи писатимуть коментарі і пропозиції з метою удосконалення роботи групи. Робота в проекті виконується диференційовано, в залежності від здібностей, нахилів та уподобань учнів. На першому етапі формування груп учні визначатимуть ролі: керівника, спікера, експерта, журналістів, комп’ютерщика. 1.Журналісти збиратимуть інформацію і описуватимуть це в [http://jphizik.blogspot.com/ блозі] 2. Експерт визначатиме рівень науковості інформації, готуватиме наукову статтю (звіт) і коментарі у блоги інших груп. 3. Спікер готує звітну презентацію, буклет, розробляє сценарій захисту роботи. 4. Комп’ютерщик допомагатиме оформлювати всю роботу за допомогою комп’ютера, консультуватиме членів групи щодо використання офісних додатків і ефективного використання сервісів Веб 2.0 5.Керівник координує роботу членів групи, надає рекомендації щодо вдосконалення і корекції всіх етапів роботи. Роботу кожного члена групи оцінюватимуть усі члени. Для оцінювання рівня сформованості математичної грамотності учні заповнюють форми для оцінювання. Кожен член групи оцінюватиме свій вклад у роботу групи за спеціально підготовленими формами. Рубрики оцінювання математичних знань та вмінь. Самооцінка організаторської діяльності. Поточна практика оцінювання. Самооцінка учня Критерії оцінювання інформаційного бюлетеня. На підсумковому уроці кожна група захищатиме свій проект.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 07:49, 5 червня 2014


Назва навчальної теми

«Альтернативні джерела енергії»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, інформатика

Вік учнів, клас

10 клас 15-16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Досліджуючи дане питання учні були ознайомлені з проблемою використання альтернативних джерел енергії та їх практичне застосування, а також були об’єднані у групи. Кожна з груп працювала над своїм завданням, вирішувала свої проблеми і робила свої висновки. Лише таке дослідження дало можливість наблизитись до істини і дати відповідь на ключове питання.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом учитель проводить анкетування та попереднє оцінювання знань та умінь учнів за З-Х-Д схемою. Протягом всієї роботи над проектом проводиться поточне оцінювання. Оцінюється кожен вид роботи виконаної учнем: дослідницька робота, презентація, публікація, веб-сторінка, виконана контрольної роботи. Під час оцінювання кожного виду роботи, за виключенням контрольної роботи, крім оцінки вчителя використовується взаємооцінювання, самооцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На підготовчому етапі вчитель розробляє План вивчення теми, готує вступну презентаціюі буклет для ознайомлення із основними етапами проекту. Продумує навчальні цілі, визначає перелік навчальних предметів та очікуванні результати. Учитель готує план реалізації проекту, список рекомендованих сайтів, інструкції для роботи з комп’ютером,опитування для оцінювання. Учні працюватимуть у групах. Кожна група має завдання щодо розробки плану , але для кожної групи визначено конкретну ділянку роботи. На початку роботи у кожній групи розроблятимуться свої правила і принципи роботи в колективі. У ході роботи над проектом учні вивчають квадратні рівняння, дізнаються про їх класифікацію, властивості, формують навички знаходження коренів квадратних рівнянь різними способами.Перед використанням ресурсів Інтернет пропонуємо презентацію Учні шукатимуть необхідний матеріал у мережі Інтернет. Для цього заповнюватимуть спеціальні форми для оцінювання Інтернет-ресурсів. Після закінчення процесу розробки завдань та матеріалу група готує звітну презентацію і буклет, який буде попередньо знайомити представників інших груп із результатами роботи групи. Презентації оцінюватимуться за формами для оцінювання презентацій. Протягом усього часу роботи над проектом група веде блог, з метою висвітлення проміжних результатів. У блозі учні звітуватимуть про проведену роботу, а представники другої і третьої групи писатимуть коментарі і пропозиції з метою удосконалення роботи групи. Робота в проекті виконується диференційовано, в залежності від здібностей, нахилів та уподобань учнів. На першому етапі формування груп учні визначатимуть ролі: керівника, спікера, експерта, журналістів, комп’ютерщика. 1.Журналісти збиратимуть інформацію і описуватимуть це в блозі 2. Експерт визначатиме рівень науковості інформації, готуватиме наукову статтю (звіт) і коментарі у блоги інших груп. 3. Спікер готує звітну презентацію, буклет, розробляє сценарій захисту роботи. 4. Комп’ютерщик допомагатиме оформлювати всю роботу за допомогою комп’ютера, консультуватиме членів групи щодо використання офісних додатків і ефективного використання сервісів Веб 2.0 5.Керівник координує роботу членів групи, надає рекомендації щодо вдосконалення і корекції всіх етапів роботи. Роботу кожного члена групи оцінюватимуть усі члени. Для оцінювання рівня сформованості математичної грамотності учні заповнюють форми для оцінювання. Кожен член групи оцінюватиме свій вклад у роботу групи за спеціально підготовленими формами. Рубрики оцінювання математичних знань та вмінь. Самооцінка організаторської діяльності. Поточна практика оцінювання. Самооцінка учня Критерії оцінювання інформаційного бюлетеня. На підсумковому уроці кожна група захищатиме свій проект.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Войцехов Микола Олександрович

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики, інформатики

Навчальний заклад

Голозубинецька ЗОШ І-ІІІст.

Місто\село, район, область

с. Голозубинці, Дунаєвецький район, Хмельницька область

Контактні дані

0983161796

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

19-23 травня

Місце проведення тренінгу

Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Тренери

Самуник Олег Васильович