Відмінності між версіями «Портфоліо проекту: Чи можна в душі поєднати суворий "ал-джебр" із чудовим віршем?»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 19 проміжних версій цього учасника)
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
 +
 +
14 років,8 клас
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
 +
В даному проекті представлені дослідження розвитку особистості Омара Хайяма, проаналізоване питання : Чи можна в душі поєднати суворий “ал-джебр” із чудовим віршем?, зібрані легенди про Омара Хайяма, його афоризми та найкращі рубаї.Учні в ході реалізації проекту будуть досліджувати життєвий та творчий шлях особистості Омара Хайяма, проаналізують питання : Чи можна в душі поєднати суворий “ал-джебр” із чудовим віршем?,  будуть збирати легенди про Омара Хайяма, його афоризми та найкращі рубаї, його внесок у математику  через трактат.  Результати проекту – публікація, презентація, які будуть презентовані шкільній громаді.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_-UB0BPHcTyM0U5TlpaMVZWS2M/edit План вивчення теми]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_-UB0BPHcTyQndlVmFsUnZhMVU/edit План впровадження]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про О. Хайама, відбувається при заповненні ними таблиці [https://docs.google.com/file/d/0B_-UB0BPHcTyU1UtM1VUTHU0RHM/edit З-Х-Я-Д.] Під час виконання презентації «Омар Хайам – поет», який ведуть учні першої групи, що працює з питанням «Якими ідеями сповнені рубаї О. Хайама?» мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання.  Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку.  При підготовці презентації учні другої групи, яка працює з питанням «Розв‘язування яких рівнянь висловив у своїй праці О.Хайам?» користуються Формою оцінювання комп’ютерних робіт , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися.
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_-UB0BPHcTyTmVMbWpLeVhac0k/edit Оцінювання потреб учнів]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_-UB0BPHcTyWGFCMUFKWVlQeEU/edit Оцінювання публікації]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_-UB0BPHcTyR3lCTXhVV3JlRDA/edit Лист з проханням]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_-UB0BPHcTyNjZReFNVV3kzXzQ/edit Авторське право]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_-UB0BPHcTyMVF1cktSdWNYMzQ/edit Документ для фасилітацїї]
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
На початку проекту використовуємо [https://docs.google.com/presentation/d/1j5r-K6u8WPCFEUQOEm69YPB3clwgAfrY3HZDGEqZDpw/edit учительську презентацію] для мотивації діяльності учнів у проекті та за допомогою буклету про особливості методу проектів учні знайомляться з цим видом діяльності. Також відбувається пояснення про методи та засоби оцінювання анкети про О. Хайама допомагає вчителю оцінити попередні знання учнів. Організовуємо пошук учнями корисної інформації в Інтернеті, аналіз та оцінку веб-сайтів та блогів за допомогою наданої учням форми. З метою ефективної роботи у проекті використовуємо соціальні сервіси Веб 2.0 (нові інтерактивні сервіси Інтернету), які змінюють традиційні шляхи співробітництва, спілкування та взаємодії вчителів та учнів. Учні будуть використовувати блоги для того, щоб ділитися інформацією, поглядами та міркуваннями з читачами, а також для того, щоб заохочувати їх до обговорень та надання зворотного зв’язку. Вікі – це Веб-ресурс для створення статей Веб-сайти для спільного створення та редагування документів дозволяють учням створювати в мережі або завантажувати документи на цей веб-сайт. Учні знайомляться з проблемою проекту, а також планом вивчення теми. Вчитель з'ясовує попередні знання учнів за допомогою З-Х-Я-Д таблиці, яку кожен учень заповнює особисто.Учні збирають цікаві факти про О.Хайама, виконують презентацію, публікацію, які презентують на перед учнівською громадою школи. Очікувані результати: • Розвиток в учнів навичок, необхідних для використання комп’ютерних технологій у навчанні, комунікативних навичок; • Розвиток навичок креативного мислення; • Вміння збирати, систематизувати і аналізувати отриману інформацію з різних джерел; • Формування вміння формулювати свою думку та аргументувати її.
  
  
 
[[Файл:Буклет 1 Щербина.jpg|250px|]] [[Файл:Буклет 2 Щербина.jpg|250px|]]
 
[[Файл:Буклет 1 Щербина.jpg|250px|]] [[Файл:Буклет 2 Щербина.jpg|250px|]]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_-UB0BPHcTyNERBRjdWajdhcGs/edit Учнівська публікація1]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_-UB0BPHcTyN1VqZHp5NlhDT2M/edit Учнівська публікація2]
 +
 +
[https://docs.google.com/presentation/d/16tfLvOlIXk5NTKZr87FWEXAjSsNtiUlwYUkKY2wD1r4/edit#slide=id.p14 Учнівська презентація]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
  
 
+
Щербина Тетяна Володимирівна
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
  
 +
вчитель математики
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
 +
 +
Комунальний заклад освіти
 +
навчально-виховний комплекс "Дивосвіт"
 +
із санаторними групами і класами
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
 +
 +
Дніпропетровська область
 +
місто Жовті Води
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
 +
 +
(05652) 2-66-70
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 40: Рядок 82:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
з 07.04.14 по 19.04.14
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
  
 
+
КЗО НВК "Дивосвіт"
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
+
Бойко Анджела Артурівна
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Поточна версія на 12:51, 15 квітня 2014


Назва навчальної теми

"Чи можна в душі поєднати суворий "ал-джебр" із чудовим віршем?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика

Вік учнів, клас

14 років,8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В даному проекті представлені дослідження розвитку особистості Омара Хайяма, проаналізоване питання : Чи можна в душі поєднати суворий “ал-джебр” із чудовим віршем?, зібрані легенди про Омара Хайяма, його афоризми та найкращі рубаї.Учні в ході реалізації проекту будуть досліджувати життєвий та творчий шлях особистості Омара Хайяма, проаналізують питання : Чи можна в душі поєднати суворий “ал-джебр” із чудовим віршем?, будуть збирати легенди про Омара Хайяма, його афоризми та найкращі рубаї, його внесок у математику через трактат. Результати проекту – публікація, презентація, які будуть презентовані шкільній громаді.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про О. Хайама, відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Я-Д. Під час виконання презентації «Омар Хайам – поет», який ведуть учні першої групи, що працює з питанням «Якими ідеями сповнені рубаї О. Хайама?» мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. При підготовці презентації учні другої групи, яка працює з питанням «Розв‘язування яких рівнянь висловив у своїй праці О.Хайам?» користуються Формою оцінювання комп’ютерних робіт , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися.

Оцінювання потреб учнів

Оцінювання публікації

Лист з проханням

Авторське право

Документ для фасилітацїї

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту використовуємо учительську презентацію для мотивації діяльності учнів у проекті та за допомогою буклету про особливості методу проектів учні знайомляться з цим видом діяльності. Також відбувається пояснення про методи та засоби оцінювання анкети про О. Хайама допомагає вчителю оцінити попередні знання учнів. Організовуємо пошук учнями корисної інформації в Інтернеті, аналіз та оцінку веб-сайтів та блогів за допомогою наданої учням форми. З метою ефективної роботи у проекті використовуємо соціальні сервіси Веб 2.0 (нові інтерактивні сервіси Інтернету), які змінюють традиційні шляхи співробітництва, спілкування та взаємодії вчителів та учнів. Учні будуть використовувати блоги для того, щоб ділитися інформацією, поглядами та міркуваннями з читачами, а також для того, щоб заохочувати їх до обговорень та надання зворотного зв’язку. Вікі – це Веб-ресурс для створення статей Веб-сайти для спільного створення та редагування документів дозволяють учням створювати в мережі або завантажувати документи на цей веб-сайт. Учні знайомляться з проблемою проекту, а також планом вивчення теми. Вчитель з'ясовує попередні знання учнів за допомогою З-Х-Я-Д таблиці, яку кожен учень заповнює особисто.Учні збирають цікаві факти про О.Хайама, виконують презентацію, публікацію, які презентують на перед учнівською громадою школи. Очікувані результати: • Розвиток в учнів навичок, необхідних для використання комп’ютерних технологій у навчанні, комунікативних навичок; • Розвиток навичок креативного мислення; • Вміння збирати, систематизувати і аналізувати отриману інформацію з різних джерел; • Формування вміння формулювати свою думку та аргументувати її.


Файл:Буклет 1 Щербина.jpg Файл:Буклет 2 Щербина.jpg

Учнівська публікація1

Учнівська публікація2

Учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Щербина Тетяна Володимирівна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти навчально-виховний комплекс "Дивосвіт" із санаторними групами і класами

Місто\село, район, область

Дніпропетровська область місто Жовті Води

Контактні дані

(05652) 2-66-70

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 07.04.14 по 19.04.14

Місце проведення тренінгу

КЗО НВК "Дивосвіт"

Тренери

Бойко Анджела Артурівна