Відмінності між версіями «Шаблон:Вики-статья учащихся»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Результаты исследования)
(Результаты исследования)
Рядок 51: Рядок 51:
  
 
[[Файл:Image007.jpg]]
 
[[Файл:Image007.jpg]]
 +
Одже, перед тим як розпочати ремонт в приміщенні, ретельно виберіть такі будівельні матеріали, які не зашкодять вашому здоров'ю та здоров'ю ваших рідних.
  
 
==Вывод==
 
==Вывод==

Версія за 16:41, 21 жовтня 2011

Использование - в текст своей статьи вписываете {{subst: Шаблон:Вики-статья учащихся}} и шаблон развёртывается


Назва проекту

Екологія нашої оселі

Автори проекту

Учні ІІІ курсу за професією "маляр; штукатур; лицювальник плиточник"

Тема дослідження

У різноманітті різних видів продукції на ринку або в магазині досить складно зорієнтуватися і зробити правильний вибір. Ми досліджуємо безпечність будівельних матеріалів. Ми шукаємо відповіді на питання: які матеріали вважаються екологічними, а які ні, як вибрати екологічну продукцію, які фірми випускають безпечні товари та чому слід віддати перевагу екологічним матеріалами для ремонту і будівництва.

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Чи впливає мій вибір на моє життя?

Гипотеза исследования

Величезний асортимент будівельних матеріалів потребує від фахівців іншого рівня знань, професійних навичок, щоб зробити житло якісним і безпечним для людини.

Цели исследования

Чи завжди євроремонт на користь?

Чи всі сучасні будівельні матеріали є екологічно чистими?

Як зробити оселю безпечною для здоров’я?

Результаты исследования

Будівельні матеріали можуть бути екологічночистими або виділяти шкідливі речовини. Найбільш відповідають критеріям екологічності природні матеріали: дерево і камінь. Але у сучасному будівництві ці матеріали мають істотні недоліки: наприклад , дерево не має достаньої вогнестійкості і міцності; камінь - дорогий матеріал і не годиться для будівництва багатоповерхових житлових будинків. Тому у будівництві використовуються будівельні матеріали, виготовлені на основі природних складових - бетон, цегла, скло та інше. Подібна продукція за умови дотримання відповідної якості також безпечна для здоров'я людини.

Однак, у сучасному будівництві існують будівельні матеріали, які при експлуатації виділяють токсичні речовини. Зазвичай це полімери і вироби з використанням різних добавок для поліпшення їх властивостей: міцності, пластичності та інше. Наприклад, теплоізоляційні плити на основі поліуретану виділяють токсичні речовини ізоціанти, а пінопласти - стирол, провокуючий розвиток тромбозу та інфаркту міокарда. Використання матеріалів на основі ПВХ - ліноліум, декоративна плівка, вінілові шпалери - можуть бути джерелом підвищеного вмісту у повітрі важких металів, які накопичуються в людському організмі й сприяють розвитку пухлин. Пропонуємо ознайомитись з таблицею шкідливих речовин, що виділяють будівельні матеріали в повітря наших приміщень. Файл:Таблица веществ.jpg

Виникає питання:

Як вибрати безпечний для здоров'я будматеріал?

Що потрібно знати при покупці будівельного матеріалу?

1. Продукція повинна мати санітарно-епідеміологічний висновок. В ході спеціального дослідження виявляється чи виділяє продукція шкідливі речовини та чи відповідає вона санітарним нормам і безпеці для здоров'я. Після проходження спеціального тестування продукція отримує санітарно-гігієнічний сертифікат. З цим документом можна ознайомитися у продавця або фірми-постачальника.

2. Матеріали не повинні бути джерелом специфічного запаху в приміщенні. Поганий запах - це своєрідний "індикатор", що дозволяє припустити, що товар може бути небезпечним для здоров'я.

3. Більш надійна продукція відомих фірм. Перед походом на ринок (магазин) за будівельними матеріалами слід провести аналіз інформації: з'ясувати, які фірми є провідними у виробництві тих чи інших матеріалів, яка продукція відповідає екологічним вимогам і вашим запитам, а після здійснювати порівняння цін.

Приклади екологічного маркування будівельних матеріалів

Image007.jpg Одже, перед тим як розпочати ремонт в приміщенні, ретельно виберіть такі будівельні матеріали, які не зашкодять вашому здоров'ю та здоров'ю ваших рідних.

Вывод

Щоб бути здоровим і зберегти здоров'я своїм близьким потрібно віддавати перевагу екологічним будівельним матеріалам. Не варто економити час і кошти на власному здоров'ї.

Наше здоров'я залежить від нашого вибору.

Полезные ресурсы

http://ukrainebud.com/article/read/budivelni_materialy.html

http://gorspravka.net.ua/index

http://www.tuugo.com.ua/Companies/

Другие документы

І.В. Александровський «Матеріалознавство для штукатурів, лицювальників-плиточників»

А.М. Пеньковий “Використання інноваційних виробничих технологій в опоряджувальних роботах”