Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Весна днем красна"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про автора)
(План вивчення теми (вставити файл))
 
(не показані 4 проміжні версії цього учасника)
Рядок 25: Рядок 25:
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
  
[ план вивчення теми]
+
[https://drive.google.com/file/d/0B45SHStRb664LWJwUlRuVXRQX2M/edit?usp=sharing план вивчення теми]
  
  
Рядок 70: Рядок 70:
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
  
 +
24.03-29.03
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
  
 +
 +
Заклад «Навчально-виховний комплекс:загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради»
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
  
[[Категорія: Шаблони]]
+
Пойда Сергій Андрійович    Стромило Іван Миколайович
[[Категорія: 10 версія]]
+
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
+
[[Категорія:Банк проектів]]
+

Поточна версія на 14:22, 28 березня 2014


Назва навчальної теми

Весна днем красна

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, Читання, Технології

Вік учнів, клас

8-9 років, 3 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Діти у класі поділяються на 3 групи: «Природолюби»- досліджують , які первоцвіти ростуть у нашому регіоні. Які квіти мають лікувальні властивості. Кінцевий результат- альбом «Вісники весни» «Читайлики» - збирають і досліджують народні прикмети та прислів'я, перевіряють їх. Кінцевий результат – Настінний весняний календар. «Майстрики»- проводять з учнями майстер класи по виготовленню весняних квітів способом орігамі.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми


план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається на протязі всього проекту. Спочатку вчитель показує презентацію, де знайомить учнів з проблемними питаннями проекту. Перед проведенням проекту використовую бланк « Пропозиції для роботи над проектом», де діти самостійно визначають важливість питань, які будуть розглядатися в проекті. В попередньому оцінювання використовується таблиця ЗХД для виявлення знань з даної теми, проводиться опитування. Це допоможе вчителю виявити індивідуальні можливості та бажання школярів і більш вдало поділити їх на групи. На протязі роботи у групах, при підборі інформації здійснюється самооцінка та взаємооцінка учнів . Вчитель також для уточнення роботи може використати презентацію. Для оцінювання роботи над блогами ми використовуємо список оцінювання блогів В кінцевому результаті кожна група отримує практичний результат у вигляді шкільного інтернет – альбому презентацій, календаря та практичних виробів способом орігамі. Оцінювання відбувається у вигляді заповнення бланку самоаналізу роботи, та анонімне анкетування, з приводу результатів роботи кожної групи. Для результатів оцінювання також можна використовувати формуhttps:«Результати роботи над проектом». 1.Самоаналіз роботи в проекті •Чи сподобалась робота в проекті? •Чи виконав всі завдання , які планував? •Що було зроблено погано? •Що було зроблено добре? •Хто допомагав в роботі? •Як оцінили роботу твої друзі? •Як оцінили твою роботу твої батьки?

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед проведенням проекту вчитель за допомогою ЗХД виявляє знання учнів з даної теми та їх питання. Демонструєпрезентацію,, в якій вказує проблему , яка вирішується в ході проекту. Далі, опираючись на дане опитування та бажання дітей клас ділиться на 3 групи. I група «Природолюби» на протязі першого тижня опрацьовує літературу, вибирає потрібну інформацію з інтернет ресурсів . На другому тижні (за допомогою батьків) діти готують презентації про первоцвіти та їх особливості. Діти на уроках природознавства представляють свої роботи. По закінченню проекту презентації вчитель складає в загальну папку та створює шкільний інтернет- альбом презентацій на сайті класу. II група «Читайлики» отримує завдання дослідити весняні прикмети, прислів'я по місяцях (березень, квітень, травень). Протягом тижня на уроках читання учні групи читають знайдені прикмети, прислів’я і обговорюють їх значення. Результатом роботи групи має стати шкільний весняний календар. III група «Майстрики» керівник проекту, за допомогою інтернет ресурсів (презентації, відео) проводить для учнів групи практичне заняття по виготовленню весняних квітів способом орігамі. Після цього школярі діляться на малі групи та запрошують на майстер - класи (виготовлення тюльпану, нарцису, підсніжника тощо) своїх однокласників. Заняття проводяться позаурочний час. Протягом проекту учні діляться враженнями, інформацією на своїх блогах Наприкінці виконання проекту діти доповнюють таблиці ЗХД ,заповнюють бланк самоаналізу та анкетування по оцінюванню роботи груп. Підсумком проекту планується екскурсія дітей та батьків до весняного лісу та фоторепортаж на сайті класу.

Відомості про автора

Марина Круківська

вчитель початкових класів

Заклад «Навчально-виховний комплекс:загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради»

м.Вінниця

т.0679822731

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24.03-29.03

Місце проведення тренінгу

Заклад «Навчально-виховний комплекс:загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради»

Тренери

Пойда Сергій Андрійович Стромило Іван Миколайович