Відмінності між версіями «Портфоліо Консевич Людмили з теми "Визначні місця села Великі Межирічі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми)
(Навчальні цілі)
Рядок 21: Рядок 21:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
 +
Учні зможуть 
 +
• Розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах.
 +
• Аналізувати дії, вчинки та соціальні проблеми в п’єсі та співвідносити їх з подібними проблемами сьогодення.
 +
• Проводити дослідження питань, які представляють інтерес для громади, збирати та синтезувати дані з різних джерел та представляти результати засобами, які відповідають конкретній аудиторії та цілям презентації.
 +
• Користуватися різними електронними та друкованими ресурсами для накопичення та синтезування інформації, а також створення та передавання знань відповідній аудиторії.
 +
• Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем.
 +
• Базове розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації.
 +
• Використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації.
 +
 +
Вирішення проблем, оцінювання, аналіз, синтез та донесення інформації у доступному вигляді до респондентів.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (''скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи'')=
 
=Діяльність учнів та вчителя (''скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи'')=

Версія за 09:15, 28 березня 2014

Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, українознавство

Стислий опис проекту

Учні 7 та 8 класів, створюючи проект, матимуть змогу познайомитись з визначними пам’ятками села, вивчити історію їх створення та існування, спілкуватимуться зі старожилами села про життя цих пам’яток в різні історичні часи. Учні виконуватимуть ролі історики, які дізнаватимуться з джерел (книг, веб-сайтів, періодичної преси, опитувань старожилів) про визначні пам’ятки села; літописців, що фіксуватимуть отриману інформацію на паперові джерела; фотографів-художників, які відтворюватимуть побачені об’єкти за допомогою фотоапарата, уявлятимуть та відтворюватимуть архітектурну пам’ятку в іншому мистецькому стилі (бароко, імпресіонізм, кубізм, ін.) або як вона виглядатиме в майбутньому; піар-менеджерів, які дослідять вид та форму реклами для різних вікових груп населення. Кінцевим результатом проекту буде реклама-буклет «Визначні місця села Великі Межирічі», презентація «Архітектурні пам’ятки села Великі Межирічі», що розміщуватиметься на сайті школи і в соціальних мережах.

Вік учнів, клас

7-8 класи, 13-14 років

План вивчення теми

План проекту

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Навчальні цілі

Учні зможуть • Розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах. • Аналізувати дії, вчинки та соціальні проблеми в п’єсі та співвідносити їх з подібними проблемами сьогодення. • Проводити дослідження питань, які представляють інтерес для громади, збирати та синтезувати дані з різних джерел та представляти результати засобами, які відповідають конкретній аудиторії та цілям презентації. • Користуватися різними електронними та друкованими ресурсами для накопичення та синтезування інформації, а також створення та передавання знань відповідній аудиторії. • Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. • Базове розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації. • Використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації.

Вирішення проблем, оцінювання, аналіз, синтез та донесення інформації у доступному вигляді до респондентів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24 - 28 березня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Рівненський обласний інститут післядипломної освіти вчителів

Тренери

Надія Манько, Тетяна Орлова