Відмінності між версіями «Футбольні українські та зарубіжні клуби»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
 
[https://docs.google.com/file/d/0B3r9prk7skxYTTNfMktvYU90Mjg/edit План вивчення теми]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B3r9prk7skxYTTNfMktvYU90Mjg/edit План вивчення теми]
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Оцінювання=
 
Були використані такі форми:
 
Були використані такі форми:
 
[https://drive.google.com/?tab=wo&authuser=0#folders/0B3r9prk7skxYcDRvRkcyRzN5alU Оціннювання блогу] – для того щоб учні оцінили свій блог за певними критеріями.
 
[https://drive.google.com/?tab=wo&authuser=0#folders/0B3r9prk7skxYcDRvRkcyRzN5alU Оціннювання блогу] – для того щоб учні оцінили свій блог за певними критеріями.

Версія за 22:40, 21 лютого 2014


Назва навчальної теми

Футбольні українські та зарубіжні клуби

Основний та другорядні навчальні предмети

Фізкультура Історія

Вік учнів, клас

Учні 7 класу, 13-14 років

Стислий опис проекту

Учні 7 класу, під час вивчення даного модуля, створюють проект, в якому досліджують історію виникнення футбольних клубів, їх сучасний стан, характеризуе популярні футбольні клуби україни та світу.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання

Були використані такі форми: Оціннювання блогу – для того щоб учні оцінили свій блог за певними критеріями. Було використане оцінювання презентації - контрольний список призначений для учнів, які дають зворотній зв'язок на виступ однолітків з демонстрацією їх проектної групової роботи. Оцінювання мовлення – використовуеться при підготовці до усної презентації.Також доцільно було б витокористати оцінювання виконання групового завдання - щоб оцінити, наскільки добре вони виконують групове завдання згідно високих стандартів якості.И на останок оцінювання усних виступів учнів – для того щоб оцінити стан учня перед виступом.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку створення проекту учитель. 1. Визначає тему проекту, ключові, тематичні та змістові питання. 2. Формує список джерел, які можуть використати діти під час дослідження. 3. Роздає інформаційні буклети про використання методу проектів для батьків та закликає їх до співпраці 4. За допомогою презентації зацікавлює дітей до участі у проекті. 5. Ознайомлює з поняттям авторського права та безпечним використанням Інтернет-ресурсів.

Учні будуть досліджувати футбольні клуби. Свої спостереження вони оформлять у вигляді презентації та блогу. При створенні презентації та блогу в учнів формуватися вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок. При створенні презентації в учнів формувати вміння аргументовано доводити свою думку, використовуючи повні речення, вміння ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення. Вміння працювати Microsoft PowerPoint При створенні публікації в учнів формувати вміння аргументовано доводити свою думку, шукати інформацію з інтернет-ресурсів, використовуючи повні речення, вміння ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення. Вміння працювати в програмі Microsoft Publisher.

І етап – Учні ознайомлюються з презентацією вчителя, Ключовими та Тематичними питаннями, обирають тему учнівського міні-проекту для дослідження. ІІ етап – До проекту проходять тестування. Після отримання оцінки за тестування, учні можуть перейти до ІІІ етапу - роботи в проекті: читають джерела інформації, вибирають із тексту цитати і докази по темі, знаходять інформацію в Інтернеті. Аналізують реальні факти з цієї теми. Вчитель дає інструкцію Як створити презентацію та блог.

По завершенню проекту учаснити представлять на міжнародному дні футболу 10-го грудня -Презентацію -Блог -Колекцію емблем клубів Української Прем’єр-лиги -Колекцію емблем перших футбольних клубів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пелипась Дмитро

Фах, навчальний предмет

Студент "Фізичне виховання"

Навчальний заклад

Лисичанський педагогічний коледж

Місто\село, район, область

м.Лисичанськ,Луганська область

Контактні дані

Луганська область, м.Лисичанськ вул Героїв Сталінграда 21

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03-08 лютого 2014 року

Місце проведення тренінгу

М. Лисичанськ

Тренери

Демченко П. Є. Борисенко Л. Л.