Відмінності між версіями «Портфоліо Бушина»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Фах, навчальний предмет)
(Діяльність вчителя та учнів)
 
(не показані 14 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 6: Рядок 6:
  
 
Історія рідного краю, історія України, всесвітня історія, географія, інформатика
 
Історія рідного краю, історія України, всесвітня історія, географія, інформатика
 
=Навчальні цілі=
 
  
  
Рядок 23: Рядок 21:
  
 
==Повний План вивчення теми ==
 
==Повний План вивчення теми ==
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B2yQhrxcQ5c6Z2dBSEVUeWE0Y1U/edit План вивчення теми]
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
 +
Здатність до оригінальності та інноваційності в  діяльності, розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших, з’ясування причинно-наслідкових зв’язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей, оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання, ефективне формулювання думок та ідей шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання, вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем,належне використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві економіки знань.
  
  
Рядок 30: Рядок 32:
  
  
 +
Оцінювання здійснюється згідно графіка оцінювання.  [https://docs.google.com/file/d/0B2yQhrxcQ5c6WVhxU0RBSkpPSnc/edit Оцінювання публікації] На початку проекту буде проведене опитування учнів за допомогою опитувальника, впродовж роботи над проектом будуть проводитися консультації, на яких учні будуть звітувати про хід роботи, а їх звіти заноситися у журнал. Наприкінці роботи над проектом відбудеться демонстрація (у вигляді захисту підсумкового есе).
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B2yQhrxcQ5c6SXowU0NpZllORFE/edit Форма оцінювання блогу]
  
 +
=Діяльність вчителя та учнів=
 +
 +
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B2yQhrxcQ5c6UndFSVg4Y2c4dEk/edit Буклет]
 +
 +
[http://macbushin2.blogspot.com/ Блог учнів]
 +
 +
 +
Перед оголошення про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми «Виникнення Павлограда».
 +
Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому  про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання.
 +
Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації.
 +
Учні створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Як виникають міста»
 +
Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдужа ця тема.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 44: Рядок 62:
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
  
 
+
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 
+
м.Павлоград Дніпропетровської обл.
 
+
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 
+
macbushin@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=

Поточна версія на 15:19, 14 лютого 2014

Назва проекту

Виникнення Павлограда

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія рідного краю, історія України, всесвітня історія, географія, інформатика


Вік учнів, клас

14-15 років 9 клас


Стислий опис проекту

Проект розрахований на учнів 9 класу (14-15 років), які в курсі «Історія рідного краю» прагнуть більш глибоко дослідити програмну тему «Освоєння запорозьких земель в кінці XVIII століття" і виступлять в ролі дослідників-краєзнавців, які розплутують історичну головоломку, пов’язану з виникненням Павлограда. А підсумком їх роботи стане написання есе.


Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Здатність до оригінальності та інноваційності в діяльності, розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших, з’ясування причинно-наслідкових зв’язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей, оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання, ефективне формулювання думок та ідей шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання, вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем,належне використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві економіки знань.


Опис оцінювання

Оцінювання здійснюється згідно графіка оцінювання. Оцінювання публікації На початку проекту буде проведене опитування учнів за допомогою опитувальника, впродовж роботи над проектом будуть проводитися консультації, на яких учні будуть звітувати про хід роботи, а їх звіти заноситися у журнал. Наприкінці роботи над проектом відбудеться демонстрація (у вигляді захисту підсумкового есе). Форма оцінювання блогу

Діяльність вчителя та учнів

Буклет

Блог учнів


Перед оголошення про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми «Виникнення Павлограда». Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання. Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації. Учні створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Як виникають міста» Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдужа ця тема.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Віктор Бушин

Фах, навчальний предмет

історик, викладач історії та суспільствознавство, історія рідного краю

Навчальний заклад

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Місто\село, район, область

м.Павлоград Дніпропетровської обл.

Контактні дані

macbushin@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10.02 - 22. 02. 2014 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна