Відмінності між версіями «Портфоліо Бушина»
(→Опис оцінювання) |
|||
Рядок 30: | Рядок 30: | ||
− | + | 120-бальна система оцінювання, розрахована як на обдарованих учнів, так й на учнів зі спеціальними потребами. Містить оцінку змісту (60 балів) :текст про критерії міста, тест про утворення перших поселень: зимівника Хижняковського – Матвіївки – Луганської на місці сучасного Павлограда, текст про появу міст з назвою Павлоград, текст про утворення міста Павлограда в 1784 році, текст про дискусію навколо постаті Хижняковського, висновки. Оцінку графіки і розбивки матеріалу (30 балів): Назва/Емблема, Заголовки статей Зображення, що ілюструють текст Легко читати і розуміти текст, Слайди даються в логічній, Сутність не губиться за стилем оформлення. Оцінку технічної частини: Мовний стиль, Відповідний словник, Відсутні граматичні та орфографічні помилки. Оцінка вступу, висновків, бібліографії: наявність вступного слайду, слайду з висновками, бібліографії з усіма ресурсами, оформлені згідно вимог. | |
=Відомості про автора= | =Відомості про автора= |
Версія за 13:30, 14 лютого 2014
Зміст
Назва проекту
Виникнення Павлограда
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Історія рідного краю, історія України, всесвітня історія, географія, інформатика
Вік учнів, клас
14-15 років 9 клас
Стислий опис проекту
Проект розрахований на учнів 9 класу (14-15 років), які в курсі «Історія рідного краю» прагнуть більш глибоко дослідити програмну тему «Освоєння запорозьких земель в кінці XVIII століття" і виступлять в ролі дослідників-краєзнавців, які розплутують історичну головоломку, пов’язану з виникненням Павлограда. А підсумком їх роботи стане написання есе.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Здатність до оригінальності та інноваційності в діяльності, розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших, з’ясування причинно-наслідкових зв’язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей, оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання, ефективне формулювання думок та ідей шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання, вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем,належне використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві економіки знань.
Опис оцінювання
120-бальна система оцінювання, розрахована як на обдарованих учнів, так й на учнів зі спеціальними потребами. Містить оцінку змісту (60 балів) :текст про критерії міста, тест про утворення перших поселень: зимівника Хижняковського – Матвіївки – Луганської на місці сучасного Павлограда, текст про появу міст з назвою Павлоград, текст про утворення міста Павлограда в 1784 році, текст про дискусію навколо постаті Хижняковського, висновки. Оцінку графіки і розбивки матеріалу (30 балів): Назва/Емблема, Заголовки статей Зображення, що ілюструють текст Легко читати і розуміти текст, Слайди даються в логічній, Сутність не губиться за стилем оформлення. Оцінку технічної частини: Мовний стиль, Відповідний словник, Відсутні граматичні та орфографічні помилки. Оцінка вступу, висновків, бібліографії: наявність вступного слайду, слайду з висновками, бібліографії з усіма ресурсами, оформлені згідно вимог.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Віктор Бушин
Фах, навчальний предмет
історик, викладач історії та суспільствознавство, історія рідного краю
Навчальний заклад
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
Місто\село, район, область
м.Павлоград Дніпропетровської обл.
Контактні дані
macbushin@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
10.02 - 22. 02. 2014 року
Місце проведення тренінгу
Павлоградський міський ліцей
Тренери
Бондарева Раїса Григорівна