Відмінності між версіями «Портфоліо Сергієнко Вікторії з теми: "Зелене диво Землі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Назва навчальної теми)
 
(не показано одну проміжну версію цього учасника)
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
Зелене диво Землі
+
Розмноження квіткових рослин.
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=

Поточна версія на 17:27, 16 грудня 2013


Назва навчальної теми

Розмноження квіткових рослин.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Освітня галузь “Природознавство”.Освітня галузь “Технології”

Вік учнів, клас

3клас,8-9р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Тема «Розмноження рослин» у 3 класі. В цьому проекті учні будуть досліджувати,як можно розмножувати рослину(помідор),розробляти презентації та публікації. Учні розділяються на три групи,перша група буде вирощувати з насіння та вести блог,де вони будуть вміщати фотографія та описувати,що відбувається з життям семя,друга група будерозробляти презентацію,а третя-публікацію.

=План вивчення теми (вставити файл) План

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів школи І ступеня.На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію та пропонує форму «Мозковий штурм»,«ЗХД»,картки з завданням.На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал,літературу,письмові звіти та нотатки.Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання блогу. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форма оцінювання презентації,вміння аналізувати.А також вчитель проводить підсумкове тематичне оцінювання у вигляді тесту підсумкового. З метою визначення самоспрямування використовується форма оцінювання самоспрямування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Етап 1. На підготовчому етапі учитель демонструє власну презентацію.Учням пропонується ключове,тематичні і змістовні запитання.Обговорюється план проекту,в ході «мозкового штурму» та обговореня в групах вносяться корективи . Шляхом використання «Тестів,вікторин» визначаються наявні знання ,уміння, навички учнів ,їх навчальні потреби..Учні об”єднуються в групи,які будуть проводити спостереження і дослідження, аналізувати результати і презентувати результати роботи. Етап 2. Збір інформації з усіх доступних джерел (бібліотека, науково-популярні видання,Internet).Опрацювання інструкцій по роботі з комп”ютером. Етап 3. Проведення досліджень з вирощування рослини з семя(помідор)?Результати фіксуються. Етап 4. На основі зібраної інформації учні аналізують отримані дані,роблять відповідні висновки. Етап 5. Учні демонструють отримані результати у вигляді презентацій,публікації,блогу. Впроводить оцінювання результатів роботи.

1Група: Розробляє публікацію з питання «Зелене диво землі-це рослини?»Щукають інформацію,чому саме рослини такі важливі у житті земля. 2Група Розробляє презентацію з питання «Рослина може бути другом або ворогом?».Де діти розповідають про небезпечнісь отруйних ролслин,та декілька прикладів рослин наводять.Та приклади наводять лікарських рослин,та розповідають чим воні корисні. 3Група Створює блог та пишуть про квіткові рослини,а саме як у квіткових рослин зявляються «дітки».

Учні починають готувати презентацію,публікацію,блог за результатами отриманої інформації.Взаємодопомога та взаємоконтроль учнів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сергієнко Вікторія

Фах, навчальний предмет

Природознавство.Сходинки до іформатики.

Навчальний заклад

Лисичанський педагогічний коледж

Місто\село, район, область

Луганська область, м. Лисичанськ

Контактні дані

sergienko.gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.12.2013-14.12.2013

Місце проведення тренінгу

Лисичанський педагогічний коледж

Тренери

Степаненко Анна Іллівна Овчаренко Олена Павлівна