Відмінності між версіями «Портфоліо Волошиної Людмили по проекту "Український державотворчий процес (1917-1921 рр.)"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів для їх проектів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження, а  також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційного зразка рекомендацій  для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання для самооцінювання  свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій використовується ця ж  форма оцінювання.  Контрольний список питань до  проекту  допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту плити. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми  учнів за допомогою письмових, усних  відповідей, форм докладу, тести  на Основні  запитання до вивчення теми і  запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження. Під час оцінювання використовуються різні форми, такі як взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання роботи батьками.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 14:54, 1 листопада 2013


Назва навчальної теми

"Український державотворчий процест (1917-1921 рр.)"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія та правознавство, Курс "Людина і світ", Курс "Харківщинознавство"

Вік учнів, клас

від 15 до 16 років, 10 клас.

Стислий опис проекту

Навчальний проект створений для учні 10 класу. Назва теми «Український державотворчий процес ( 1917-1921 рр.)» В ході проекту учні проведуть дослідницьку роботу в ході якого отримують кінцевий результат. Під час проекту учні створять власний блог де зможуть спілкуватись та проводити соціологічне опитування, також інша група буде проводити соціологічне опитування на вулиці для вирішення проблемних питання в кінці роботи учні будуть складати діаграми. Учні виконують різноманітні завдання, проекти,вони читають та аналізують різноманітні джерела.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів для їх проектів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційного зразка рекомендацій для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання для самооцінювання свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій використовується ця ж форма оцінювання. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту плити. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових, усних відповідей, форм докладу, тести на Основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження. Під час оцінювання використовуються різні форми, такі як взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання роботи батьками.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Презентація ідей проекту

Учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери