Відмінності між версіями «Портфоліо навчального проекту Стьожці Тетяни Василівни "Найменший материк"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва навчальної теми)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє
 +
учням презентацію до проекту та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д та організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів.
 +
На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації (продукту).
 +
Крім того, можна  проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно, або у блозі проекту. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової wiki-статті використовуються відповідні форми оцінювання (форма оцінювання wiki-статті). Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список та списки питань за темами(Кінематика та Excel) .
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 13:47, 1 листопада 2013

=Назва навчальної теми Найменший материк


Назва навчальної теми

Найменший материк

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

географія, біолгія, історія, інформатика

Вік учнів, клас

11-12 років, 7- клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект « Найменший материк» Проводимо на уроці географії, 7 клас. В процесі роботи учні повинні поглибити свої знання з теми , показати своє уміння логічно мислити, підбирати та аналізувати інформацію, опанувавши цільовий пошук інформації в мережі Інтернет. Учні проводитимуть дослідження над експериментальною групою різновікових людей, будуючи на основі результатів досліджень діаграми та графіки у середовищі Excel. На початку проекту вчитель показує дітям презентацію. Для закріплення поняття про проект можна роздати дітям публікацію. Потім діти самостійно опрацьовують матеріал підручника, а далі починають підбирати потрібний цікавий матеріал за допомогою Інтернет – ресурсів. За результатами дослідницької роботи діти готують свої виступи відповідно до запитань, фотогалерею та показують відео про материк Австралія.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію до проекту та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д та організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації (продукту). Крім того, можна проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно, або у блозі проекту. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової wiki-статті використовуються відповідні форми оцінювання (форма оцінювання wiki-статті). Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список та списки питань за темами(Кінематика та Excel) .

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Публікація для батьків 300px 300px

план впровадження проекту

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Стьжка Тетяна Василівна

Фах, навчальний предмет

вчитель географії

Навчальний заклад

КЗО "ДСЗШ І-ІІІ ст ім. В.Чорновола" ДМР

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", КЗО "Гімназія №3" Дніпропетровської міської ради, 18-31 жовтня 2013 p.

Дати проведення тренінгу

18 - 31 жовтня 2013

Місце проведення тренінгу

КЗО "Гімназія №3" ДМР м.Дніпропетровськ

Тренери

Вовк Тетяна выталіївна