Відмінності між версіями «Користувач:Бєлкіна Олена»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місце проведення тренінгу)
 
(не показано одну проміжну версію цього учасника)
Рядок 6: Рядок 6:
  
  
[[Файл:no-image-available.jpg|thumb|left|200px|Підпис фото]]
+
[[Файл:Белкина.jpg|thumb|left|200px|Підпис фото]]
  
 
=='''Регіон:''' ==
 
=='''Регіон:''' ==
Рядок 59: Рядок 59:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
15.09.2013 по 26.09.2013
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==

Поточна версія на 13:01, 16 жовтня 2013


Прізвище, ім'я, по батькові:

Бєлкіна Олена Віталіївна

Підпис фото

Регіон:

Жовтневий район, м.Харків

Місце роботи:

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 137 Харківської міської ради Харківської області, вчитель хімії

Посада:

вчитель хімії, заступник директора з НВР

Назва навчальної теми

Ні шкідливим звичкам!

Основний та другорядні навчальні предмети

біологія, основи здоров я

Вік учнів, клас

5-7 класи

Стислий опис проекту

В ході проекту учні знайомляться з вимогами до харчових раціонів, особливостями їх розрахунку, режимом харчування підлітка. В процесі дослідницької діяльності вивчають вплив дотримання режиму харчування на здоров'я підлітка. Основна задача проекту навчити учнів збирати, систематизувати, аналізувати інформацію різних джерел, самостійно проводити експеримент, робити висновки. План роботи над проектом включає: - Ознайомитись з вимогами до харчових раціонів і виявити принципи раціонального харчування. - Провести анкетування учнів 7-х класів. - Вивчити споживчий кошик продуктів харчування учнів 7-х класів. - Скласти добовий раціон харчування для учнів 7-х класів. - Скласти рекомендації щодо дотримання принципів раціонального харчування. Теми дослідницьких робіт учнів: - Які принципи раціонального харчування?? - Як дотримання режиму харчування позначається на стані здоров'я учнів 9-х класів? - Які продукти харчування і як часто вживають в їжу учні 9-х класів? - Яка кількість кілокалорій потрібно підлітку на активну життєдіяльність і яке середнє значення кілокалорій отримують підлітки з їжею за день? - Як правильно скласти меню з урахуванням правил раціонального харчування?

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання

Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями Основних запитань. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про основні засади здорового способу життя за допомогою Пірамідальної діаграмита таблиці З-Х-Я-Д. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Запросіть учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Надайте можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надайте час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Використовуйте Форму оцінювання Портфоліо також і для підсумкового оцінювання, організуйте взаємооцінювання у групі за допомогою Контрольного списку групової роботи та Контрольного списку вкладу в групову роботу враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Оцініть учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання – Як ми можемо змінитися?

Діяльність учнів та вчителя

Не кожна дитина в 7 класі замислюється над здоровим харчування та термін «раціональне харчування» трактують як вживання улюбленої їжі і не завжди для задоволення власне фізіологічних потреб організму. Тому пропонується розібратися з наступними запитаннями: які наслідки щоденного вживання улюбленої їжі та чи корисне щоденне “свято животу”. Учні переглядають [вчительську презентацію] та знайомляться з життєвою ситуацією та основними запитаннями. Отримують [буклет] із завданням дослідити сбалансованість харчування дитини – кількість прийому їжі в день, скільки раз на тиждень вживаються білки, жири та вуглеводи та у достатній кількості, частота вживання пустих калорій. За допомогою опитувальника вивчають існуючий режим харчування. Результати узагальнюють за допомогою діаграми. Порівнюють отримані результати між собою та з нормами споживання кілокалорій для підлітків. За допомогою графіків відобразити ймовірні відхилення. Складають власне найбільш раціональне добове меню. Під час виконання дослідження учні будуть виконувати наступні ролі: експерти, медики, аналітики. Група «експерти» отримують завдання провести [анкетування] серед однолітків, відповідають за формування [результатів опитування]. Група «медики» знаходять таблиці калорійності основних продуктів харчування та добові норми для підлітків на запропонованих вчителем [ресурсах], а також консультують на своїй сторінці блогу (за допомогою функції коментарі) всіх учнів класу з питань здорового харчування та кількості вживаємих ними калорій, в разі необхідності пропонують відкорегувати відповідно до норм, знайомлять з основними принципами раціонального харчування. Група «аналітики» займаються моніторингом анкет, консультацій та представляють результати на сторінці ВИСНОВКИ [блогу під назвою "Здоровий проект"].

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бєлкіна Олена

Фах, навчальний предмет

Вчитель хімії

Навчальний заклад

ХЗОШ № 137

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15.09.2013 по 26.09.2013

Місце проведення тренінгу

ХЗОШ № 137

Тренери

Мої файли

Мої закладки

Корисні посилання: