Відмінності між версіями «10.10.13. Харків.Модуль6.Група 2.»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 3: | Рядок 3: | ||
{|border="1" align="center" | {|border="1" align="center" | ||
!align="center"|'''Проблема''' | !align="center"|'''Проблема''' | ||
| − | |'''Шляхи вирішення''' | + | !align="center"|'''Шляхи вирішення''' |
|- | |- | ||
| − | |Заборонений контент | + | !align="center"|Заборонений контент |
| − | |Інтернет фільтри та Фаерволи, проведення виховних бесід з дітьми | + | !align="center"|Інтернет фільтри та Фаерволи, проведення виховних бесід з дітьми |
|- | |- | ||
| − | |Віруси та небезпечні програми | + | !align="center"|Віруси та небезпечні програми |
| − | |Антивірусне забезпечення | + | !align="center"|Антивірусне забезпечення |
|- | |- | ||
| − | |Порушення авторських прав | + | !align="center"|Порушення авторських прав |
| − | |Використання посилань на літературу, статті та сайти | + | !align="center"|Використання посилань на літературу, статті та сайти |
|} | |} | ||
Версія за 13:34, 10 жовтня 2013
Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
| Проблема | Шляхи вирішення |
|---|---|
| Заборонений контент | Інтернет фільтри та Фаерволи, проведення виховних бесід з дітьми |
| Віруси та небезпечні програми | Антивірусне забезпечення |
| Порушення авторських прав | Використання посилань на літературу, статті та сайти |