Відмінності між версіями «10.10.13. Харків.Модуль6.Група 2.»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 2: | Рядок 2: | ||
{|border="1" align="center" | {|border="1" align="center" | ||
| − | |'''Проблема''' | + | !align="center"|'''Проблема''' |
|'''Шляхи вирішення''' | |'''Шляхи вирішення''' | ||
|- | |- | ||
Версія за 13:34, 10 жовтня 2013
Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
| Проблема | Шляхи вирішення |
|---|---|
| Заборонений контент | Інтернет фільтри та Фаерволи, проведення виховних бесід з дітьми |
| Віруси та небезпечні програми | Антивірусне забезпечення |
| Порушення авторських прав | Використання посилань на літературу, статті та сайти |