Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "назва"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва навчальної теми)
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
Рядок 7: Рядок 7:
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
  
Основний предмет: Геометрія 7 клас. «Трикутники»
+
Основний предмет: фізика, 7 клас, Розділ 1. Починаємо вивчати фізику
Додатковий предмет: Інформатика  «Середовище розробки комп’ютерних презентацій Microsoft  Power  Point» Пошук інформації в Інтернеті.
+
Другорядні предмети: інформатика, українська мова
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=

Версія за 11:28, 29 серпня 2013


Назва навчальної теми

Фізика навколо нас

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: фізика, 7 клас, Розділ 1. Починаємо вивчати фізику Другорядні предмети: інформатика, українська мова

Вік учнів, клас

7 клас ,вік учнів 11-12 років

Діяльність учнів та вчителя

Учні протягом теми вивчають і доводять теорему про суму кутів трикутника, властивість зовнішнього кута трикутника, види трикутників, ознаки рівності трикутників, властивості і ознаку рівнобедреного трикутника, прямокутного трикутника. 1 й тиждень. Упродовж першого тижня учні знайомляться з темою роботи , отримують базові знання про метод проектів з буклету, заповнюють таблицю З-Х-Д.[1] 2 й тиждень. На другому тижні всі учні ознайомлюються з презентацією «Ідеї проекту»,[2] проводять між собою анкетування.[ https://drive.google.com/#folders/0B_JnC_fsjEIqSVZvY3gya094UE0] Ознайомлюються з вимогами оцінювання проектної роботи.[3] Для заохочення учнів до роботи, вони переглядають презентацію вчителя. 3 й тиждень. На третьому тижні учні починають збір інформації, розподіляють між собою обов’язки, учні з високим та середнім рівнями навчальних досягнень займаються пошуком інформації, а учні з середнім та низьким рівнями навчальних досягнень займаються пошуком картинок за пунктами плану . Учні отримують завдання: знайти матеріал за змістом презентації . Вчитель контролює процес роботи, проводить індивідуальні консультації. 4 й тиждень. Під час четвертого тижня роботи відбувається обговорення та обробка зібраної інформації. . 5-й тиждень. Відбувається самоперевірка учнями своєї роботи, згідно критеріїв оцінювання проектної роботи. Вчитель спостерігає за самоперевіркою , вказує на недоліки. Учні у процесі роботи усувають недоліки. 6 й тиждень. Учні починають роботу над створенням мультимедійної презентації «Трикутники навколо нас» 7й тиждень . Учні продовжують роботу над складанням мультимедійної презентації. Під час цієї роботи відбувається контроль своїх дії згідно критеріїв оцінювання . Проводять попередню самооцінку, під наглядом вчителя, виправляють недоліки. 8 й тиждень. На сьомому тижні відбудеться презентація та захист учнівських робіт. [4] 9 й тиждень. Проводиться «Бізнес - гра» з теми « Трикутники» та письмова контрольна робота.

План вивчення теми

[5]

Оцінювання

На початку проекту вчитель застосовує бесіду та фронтальне опитування з метою виявлення знань учнів про трикутник та його елементи. На наступному уроці вчитель пропонує учням математичних диктант на картках з теми «Трикутник. Елементи трикутника». Впродовж теми учням пропонується гра «Математичне лото», самостійна робота. Підсумком роботи є бізнес-гра та контрольна робота, що оцінює вчитель.

Стислий опис роботи

Геометрія 7 клас Трикутник і його елементи. Рівність геометричних фігур. Ознаки рівності трикутників. Види трикутників. Рівнобедрений трикутник, його властивості і ознака. Висота, бісектриса і медіана трикутника. Ознаки рівності прямокутних трикутників. Властивості прямокутних трикутників. Сума кутів трикутника. Зовнішній кут трикутника та його властивості. Нерівність трикутника.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Затонська В.М.

Фах, навчальний предмет

Алгебра, Геометрія

Навчальний заклад

РОРНЦ

Місто\село, район, область

м. Рубіжне

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

РОНРЦ

Тренери

Ярмиста Д.В.