Відмінності між версіями «Портфоліо Голуб Світлани з теми "Кисень - це вісь, навколо якої обертається все"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Тренери)
 
(не показано 11 проміжних версій цього учасника)
Рядок 21: Рядок 21:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
На початку роботи над проектом з учнями обговорюються основні запитання, складається асоціативний кущ [https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive асоціативний кущ]. Учні виконують опитування, де вони показують свої попередні знання про дихання. Оцінювання здійснюється протягом всіє роботи над проектом. Учні постійно працюють над таблицею З-Х-Д (заповнюють поступово)[https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive ЗХД]. Її аналіз допомагає вчителю прослідковувати процес навчання. До того, як учні почнуть працювати над створення блогу, презентації та вікі-статті, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують форми для надання зворотного зв’язку, Форми оцінювання для роботи в групах та самооцінки,взаємооцінка. Форми для оцінювання продуктів проекту, яка допомагає їм добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту. Для перевірки набутих знань і вмінь у проекті учитель організовує онлайн-опитування, проводить самооцінювання спільної роботи. Учні використовують контрольний список учнівської презентації, для аналізу свого прогресу в роботі над нею.
+
На початку роботи над проектом з учнями обговорюються основні запитання, складається асоціативний кущ [https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive асоціативний кущ]. Учні виконують опитування, де вони показують свої попередні знання про дихання. Оцінювання здійснюється протягом всіє роботи над проектом. Учні постійно працюють над таблицею З-Х-Д (заповнюють поступово)[https://docs.google.com/file/d/0B9jXjtkDWKrHQWMzLWhmajZDT0E/edit?usp=sharing ЗХД]. Її аналіз допомагає вчителю прослідковувати процес навчання. До того, як учні почнуть працювати над створення блогу, презентації та вікі-статті, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують форми [https://docs.google.com/forms/d/1ZdcLGf97JKRTKWUiXa_cerP51YOMuqm5FxrijC4cSzU/viewform форми] для надання зворотного зв’язку, Форми оцінювання для роботи в групах та самооцінки,взаємооцінка. Форми для оцінювання продуктів проекту, яка допомагає їм добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту. Для перевірки набутих знань і вмінь у проекті учитель організовує онлайн-опитування, проводить самооцінювання спільної роботи. Учні використовують контрольний список учнівської презентації, для аналізу свого прогресу в роботі над нею.
  
 
Коли проект буде завершено, учні напишуть рефлексію щодо вивченого. Їх кінцеві продукти будуть оцінені за Формою оцінювання. Таблиця «З-Х-Д» допоможе з'ясувати як ми досягли поставленої мети.
 
Коли проект буде завершено, учні напишуть рефлексію щодо вивченого. Їх кінцеві продукти будуть оцінені за Формою оцінювання. Таблиця «З-Х-Д» допоможе з'ясувати як ми досягли поставленої мети.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
На початку роботи над навчальним проектом учитель дає публікацію учням про проектну діяльність, демонструє стартову презентацію, де окреслює завдання та проблемне – ключове питання. Учні повинні в мережі Інтернет знаходити необхідну інформацію, фото, обмінюватися ними з однолітками. Спочатку учні об'єднуються в 3 групи, розподіляють “ролі”, і починають шукати інформацію. Потім вони її аналізують, узагальнюють, роблять висновки з якою інформацією вони хочуть познайомити інших учнів.Для захисту свого проекту одна група готує публікацію.Друга група створює блог або вікі-статтю Унікальні властивості води, помістивши на нього найцікавіші матеріали. Третя група для зацікавлення інших учнів створює презентацію. Учням різних рівнів навчальних можливостей можуть знайти для себе поле діяльності. Для оцінювання учнівського проекту учні використовують форми для оцінювання продуктів діяльності. У ході виконання всіх видів діяльності учні отримують допомогу вчителя у вигляді консультацій, порад, ознайомлення з власними надбаннями.  
+
На початку роботи над навчальним проектом учитель дає публікацію учням про проектну діяльність, демонструє   презентацію [https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive презентацію], де окреслює завдання та проблемне – ключове питання. Учні повинні в мережі Інтернет знаходити необхідну інформацію, фото, обмінюватися ними з однолітками. Спочатку учні об'єднуються в 3 групи, розподіляють “ролі”, і починають шукати інформацію. Потім вони її аналізують, узагальнюють, роблять висновки з якою інформацією вони хочуть познайомити інших учнів.Для захисту свого проекту одна група готує [https://docs.google.com/file/d/0B9jXjtkDWKrHU1RDUkxyU1NzaWM/edit?usp=sharing публікацію].Друга група створює блог або вікі-статтю [["Які існують таємниці дихання?"]] Таємниці нашого організму, помістивши на нього найцікавіші матеріали. Третя група для зацікавлення інших учнів створює презентацію [https://docs.google.com/file/d/0B9jXjtkDWKrHMmNJTXVSYmtycU0/edit?usp=sharing презентацію]. Учням різних рівнів навчальних можливостей можуть знайти для себе поле діяльності. Для оцінювання учнівського проекту учні використовують форми для оцінювання продуктів діяльності. У ході виконання всіх видів діяльності учні отримують допомогу вчителя у вигляді консультацій, порад, ознайомлення з власними надбаннями.
Діти створюють вікі-статтю [["Які існують таємниці дихання?"]]
+
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 48: Рядок 47:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
19.08 – 25.08 2013 року
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
Шосткинський інститут СумДУ
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
+
Ніколаєнко Михайло Сергійович,  Лабудько Степан Пилипович
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Поточна версія на 13:29, 22 серпня 2013


Назва навчальної теми

Кисень - це вісь навколо якої обертається все.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія. Валеологія, основи здоров’я, інформатика.

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В проекті здійснюється уявна подорож учнів по органам дихання людини. Під час його виконання учні досліджують свій організм, розширюють свої знання про особливості будови та функціонування органів дихання. Вони збирають факти про таємниці людського організму. Під час роботи школярі працюють в групах. Робота в групах розвиває вміння працювати в команді. Якісні проблемні питання спрямовані зацікавити, заохотити учнів нелегким предметом. Формуються вміння узагальнювати, аналізувати, порівнювати явища, речовини, робити висновки.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом з учнями обговорюються основні запитання, складається асоціативний кущ асоціативний кущ. Учні виконують опитування, де вони показують свої попередні знання про дихання. Оцінювання здійснюється протягом всіє роботи над проектом. Учні постійно працюють над таблицею З-Х-Д (заповнюють поступово)ЗХД. Її аналіз допомагає вчителю прослідковувати процес навчання. До того, як учні почнуть працювати над створення блогу, презентації та вікі-статті, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують форми форми для надання зворотного зв’язку, Форми оцінювання для роботи в групах та самооцінки,взаємооцінка. Форми для оцінювання продуктів проекту, яка допомагає їм добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту. Для перевірки набутих знань і вмінь у проекті учитель організовує онлайн-опитування, проводить самооцінювання спільної роботи. Учні використовують контрольний список учнівської презентації, для аналізу свого прогресу в роботі над нею.

Коли проект буде завершено, учні напишуть рефлексію щодо вивченого. Їх кінцеві продукти будуть оцінені за Формою оцінювання. Таблиця «З-Х-Д» допоможе з'ясувати як ми досягли поставленої мети.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку роботи над навчальним проектом учитель дає публікацію учням про проектну діяльність, демонструє презентацію презентацію, де окреслює завдання та проблемне – ключове питання. Учні повинні в мережі Інтернет знаходити необхідну інформацію, фото, обмінюватися ними з однолітками. Спочатку учні об'єднуються в 3 групи, розподіляють “ролі”, і починають шукати інформацію. Потім вони її аналізують, узагальнюють, роблять висновки з якою інформацією вони хочуть познайомити інших учнів.Для захисту свого проекту одна група готує публікацію.Друга група створює блог або вікі-статтю "Які існують таємниці дихання?" Таємниці нашого організму, помістивши на нього найцікавіші матеріали. Третя група для зацікавлення інших учнів створює презентацію презентацію. Учням різних рівнів навчальних можливостей можуть знайти для себе поле діяльності. Для оцінювання учнівського проекту учні використовують форми для оцінювання продуктів діяльності. У ході виконання всіх видів діяльності учні отримують допомогу вчителя у вигляді консультацій, порад, ознайомлення з власними надбаннями.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Голуб Світлана Василівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель біології

Навчальний заклад

Шосткинська спеціалізована школа I-III ступенів № 1.

Місто\село, район, область

місто Шостка, Сумська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

19.08 – 25.08 2013 року

Місце проведення тренінгу

Шосткинський інститут СумДУ

Тренери

Ніколаєнко Михайло Сергійович, Лабудько Степан Пилипович