Відмінності між версіями «Група1»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 16: | Рядок 16: | ||
|- | |- | ||
|Не вміють розподіляти ролі | |Не вміють розподіляти ролі | ||
| − | |Пояснити | + | |Пояснити х.ід оцінювання |
|} | |} | ||
Версія за 09:56, 15 серпня 2013
| Проблема | Розвязання проблеми |
| Не вміють оцінювати. | Пояснити як потрібно оцінювати свою роботу.
Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. Навести приклади самооцінки проміжного та кінцевого результатів. |
| Не вміють оцінювати проміжні результати. | Створення конкретних інструкцій щодо оцінки проміжних результатів. |
| Не вміють взаємооцінювати | Обговорення проміжних результатів між групами та в середені груп. |
| Не вміють розподіляти ролі | Пояснити х.ід оцінювання |